844 Los(e)/Seite
Twee rechthoekige porseleinen schalen met blauw decor van een rivierlandschap, China Qianlong. B:
Twee rechthoekige porseleinen schalen met blauw decor van een rivierlandschap, China Qianlong. B: 15.5 en 20.5 cm.
Twee Wanli kommetjes met zilveren hengsel, met breuk. D: 14 cm.
Tibetaanse gebedsrol, bronzen rituele dolk en twee tribale figuren in lijst.
10 prenten, China, 20e eeuw. Diverse afmetingen.
Negen aquarellen van papegaaien in map.
Spiegeltje in houten gepolychromeerd kastje. HxB: 48 x 21 cm.
Een paar Chinese blauwe porseleinen balustervaasjes, met breuk. H: 12 cm.
Aardewerken pot met Lange Lijs decor, gemerkt 'De Drie Sterren' Delft, 18e eeuw, met restauratie. H:
Aardewerken pot met Lange Lijs decor, gemerkt 'De Drie Sterren' Delft, 18e eeuw, met restauratie. H: 18 cm.
Porseleinen wijnkannetje met blauw decor van figuraal rivierlandschap en bloemen, China 18e eeuw,
Porseleinen wijnkannetje met blauw decor van figuraal rivierlandschap en bloemen, China 18e eeuw, met defect. H: 17 cm.
Drie porseleinen bibelots met blauw decor van bloemen, China, met defect.
Chinees porseleinen trekpotje met floraal decor, Qianlong. H: 14 cm.
Chinees porseleinen theepot met decor van bloemen, met restauraties. H: 12 cm.
Chinees porseleinen trekpotje. H: 11.5 cm.
Twee diverse porseleinen theepotjes met bauw decor, China 18 eeuw, met defect.
Samengesteld octogonaal porseleinen theepotje met blauw onderwater decor en deksel met zotjes.
Porseleinen Wanli bord. D: 21 cm.
Wanli stijl kom met decor van een hertje, doorboord en chip. D: 14.5 cm.
Kraaienkom, China 18e eeuw. HxD: 7.5 x 13 cm.
Yixing trekpotje en drie blauw porseleinen kop en schotels.
Porseleinen kom met blauw decor van draken, China 19e eeuw, haarscheur. HxD: 6.5 x 16 cm.
Chinees porseleinen kom met decor van regendraken, 19e eeuw. D: 14.5 cm.
Porseleinen plooischotel met vakverdeling en blauw decor van rivieren en bloesem, China Kangxi,
Porseleinen plooischotel met vakverdeling en blauw decor van rivieren en bloesem, China Kangxi, met defect. D: 21.5 cm.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw decor van een pagode aan de rivier, Qianlong. HxD: 7 x
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw decor van een pagode aan de rivier, Qianlong. HxD: 7 x 14 cm.
Porseleinen kom met vakverdeling, blauw decor van bloemen en vier karaktermerk, China 19e eeuw,
Porseleinen kom met vakverdeling, blauw decor van bloemen en vier karaktermerk, China 19e eeuw, met defect. D: 14.7 cm.
Divers porselein, w.o. een bord, schaaltjes en kop en schotel.
Twee porseleinen borden en dito schoteltje met blauw/goud decor van flora en fauna, China, met
Twee porseleinen borden en dito schoteltje met blauw/goud decor van flora en fauna, China, met defect. D: 22.5 en 13 cm.
Diverse sets porselein, Kangxi en later. Toegevoegd twee Imari borden.
Twee porseleinen famille rose bordjes. D: 17.7 cm.
Een Japans blauw porseleinen kan met zilveren montuur, Edo periode, met barst. H: 24 cm.
Chinees porseleinen bordje met famille rose decor van hofdames en zotjes, Qianlong gemerkt, chips en
Chinees porseleinen bordje met famille rose decor van hofdames en zotjes, Qianlong gemerkt, chips en kleine restauratie. D: 20 cm.
Porseleinen theepot, China 18e eeuw. H: 13 cm.
Porseleinen theebus met zilveren dop, China 18e eeuw. H: 16.5 cm.
Twee Chinees blauw porseleinen borden met paviljoen en rivier decor.
Chinees porseleinen bord met Wanli decor, Kangxi. D: 25 cm.
Vier kopjes en zes schoteltjes, Qianlong met capucijner fond, 18e eeuw.
Porseleinen bord met blauw decor van een mand met bloemen en vlinders, China 19e eeuw, met defect.
Porseleinen bord met blauw decor van een mand met bloemen en vlinders, China 19e eeuw, met defect. D: 23 cm.
Vijf diverse porseleinen borden met blauw decor, China, met defecten.
Een kwispedoor, Wanli kraaienkommen en een Kangxi kom, alle met defecten en geplakte delen.
Tien diverse porseleinen schoteltjes, met defect.
Chinees porseleinen ancre de chine armorial bord met wapen met hierop graven kroon. D: 23.5 cm.
Gezwart bronzen theepot met twee leeuwen op het deksel, scharnierpen manco. H: 25 cm.
Porseleinen dekselkannetje, Chine de commande met decor van een havenstad, 18e eeuw met defect. H:
Porseleinen dekselkannetje, Chine de commande met decor van een havenstad, 18e eeuw met defect. H: 13 cm.
Porseleinen schotel met geschulpte rand en blauw decor van Lange Lijzen, China Kangxi, met defect.
Porseleinen schotel met geschulpte rand en blauw decor van Lange Lijzen, China Kangxi, met defect. D: 19.7 cm.
Een paar Japanse porseleinen schotels met gelobde opstaande rand en blauw vogeldecor.
Chinees blauw porseleinen klavervormige onderschotel, Qianlong, een Wanli dekselpotje en een set van
Chinees blauw porseleinen klavervormige onderschotel, Qianlong, een Wanli dekselpotje en een set van zes porseleinen paviljoen kommetjes, chips.
Zes kop en schotels, China, 18e eeuw, met chips. Toegevoegd schoteltje.
Drie porseleinen schoteltjes met blauw decor van een rivierlandschap en dito capucijner schoteltje
Drie porseleinen schoteltjes met blauw decor van een rivierlandschap en dito capucijner schoteltje met decor van vogels. D: 12.5 en 13 cm.
Schilderij 'Landschap Sulawesi', gedateerd 1923. Frederik Kasenda HxB: 48 x 66 cm.
Drie diverse porseleinen kommen, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een rivierlandschap,
Drie diverse porseleinen kommen, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een rivierlandschap, China 18e eeuw met defect.
Vijf diverse porseleinen kommen, Amsterdams bont, waaronder met decor van bloemen en paradijsvogels,
Vijf diverse porseleinen kommen, Amsterdams bont, waaronder met decor van bloemen en paradijsvogels, China 18e eeuw met defect.
Serie van vier Amsterdams bont kop en schotels. Toegevoegd Amsterdams bont bord en kom, 18e eeuw.
Twee Amsterdams bont kommen. Toegevoegd aardewerken schaaltje met chinoiserie decor.
Porseleinen kannetje, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een rivierlandschap, China
Porseleinen kannetje, Amsterdams bont met decor van bloemenmanden en een rivierlandschap, China 18e eeuw, met defect. H: 13 cm.
844 Los(e)/Seite