844 Los(e)/Seite
Vier zakhorloges, twee kettingen en één hanger, met defect.
Twee koperen tabaksdozen, L: 16 en 15.5 cm.
Drie zakhorloges, w.o. twee van zilver. Gewicht: 205.3 g.
Twee penningen waarvan één van de geboorte van Beatrix. Toegevoegd twee lakzegels.
Twee koperen tabaksdozen, L: 17.5 en 15.5 cm.
Twee koperen tabaksdozen, L: 14 en 11 cm.
Tweemaal Nieuw Testament met zilveren slot.
Tas met zilveren beugel en een kralenzak.
Vijf zakhorloges, twee 800 gemerkt, met defect.
Hout gestoken stoofje, tinnen pispot en een rijstton.
Diverse passers en passeronderdelen in mahoniehouten kist. Toegevoegd twee andere meetinstrumenten.
Miniatuur kamer met zilveren meubilair.
Gestoken houten doos met vogeldecor, hierin diverse muntstukken (43 st.).
Kaartspel in mahoniehouten kistje, omstreeks 1900 .
Delfts aardewerken schotel met decor van pijprokende figuren, standring defect. D: 31.5 cm.
Verzameling rookattributen w.o. Ronson aansteker.
Cacao, tabak en koffie: een keur aan goederen.
Roodkoperen scheepslantaarn. H: 41 cm.
Eikenhouten hoekkastje, 19e eeuw.
Divers gebruiksgoed w.o. plateel.
Drie aquarellen met diverse voorstellingen: lezende man, wintergezicht en een huis aan een beekje.
Drie aquarellen met diverse voorstellingen: lezende man, wintergezicht en een huis aan een beekje. HxB: 15.5 x 13, 16 x 20.5 en 16 x 20 cm.
Vijf koperen tabaksdozen met diverse voorstellingen.
Gekerfde stoof met jaartal 1869, mogelijk Friesland.
Twee Delfts aardewerken borden met floraal decor, 18e eeuw. D: 35 cm.
Houten keuken voorraadkastje met aardewerken lade en gebruikskenmerken. HxBxD: 43.5 x 63.5 x 14.5
Houten keuken voorraadkastje met aardewerken lade en gebruikskenmerken. HxBxD: 43.5 x 63.5 x 14.5 cm.
Schilderij, 'Molen in landschap', Kees van Ameiden. HxB: 29 x 21 cm.
Divers Hollands aardewerk 18 - 20e eeuw.
Twee cassettes met zilveren lepeltjes.
Albasten schaal met pietra dura, 19e eeuw. LxB: 42 x 36 cm.
Stel hout gesneden klossen vermaakt tot lampen. H: 67 cm.
Delfts aardewerken schotel, een bord en een roombordje met pauw decor, één gemerkt met de drie
Delfts aardewerken schotel, een bord en een roombordje met pauw decor, één gemerkt met de drie klokken, 18e eeuw.
Metalen reisbestek met ivoren greep, in lederen foudraal, 19e eeuw.
Geelkoperen tabaksdoos, 'So lang de zon haar stralen geeft...'. L: 13 cm.
Reiskistje voor documenten. HxBxD: 32.5 x 32 x 20.5 cm.
Diverse medische veldset attributen.
Twee karaffen, 14 gebaksbordjes met decor van fruit en een Wedgwood kan.
Aardewerken schotel met Wanli Chinoiserie decor, Holland Delft, 18e eeuw met defect. D: 39.5 cm.
Portretminiatuur op ivoor, 19e eeuw, defect.
Twee gevlochten creamware notenmanden en twee onderschotels, Wedgwood, 18e eeuw.
Geel met roodkoperen tabaksdoos, 'oorlogsvoorstelling'. L: 15.5 cm.
Stel rood met witte slingerglazen met twee knopen, Holland 18e eeuw, beschadigd. H: 15.5 cm.
Koperen tabaksdoos, 'Kruisiging'. L: 16.5 cm.
Geel met roodkoperen tabaksdoos, 'Koets met paarden'. L: 17 cm.
Vijf Delfts aardewerken borden, waarvan twee paar 18e eeuw.
Geel met roodkoperen tabaksdoos met oorlogsvoorstelling. L: 16 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met diverse voorstellingen. L: 16.5 cm.
Steengoed kan met wapen van Deventer, voet gelijmd H: 55 cm.
Olieverf op paneel 'Boten op het strand', onduidelijk gesigneerd. HxB: 28.5 x 38.5 cm.
Vijf aardewerken kastkommen met overdruk decor gedeeltelijk ingeschilderd. HxD: 9.5 x 19 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met diverse voorstellingen. L: 15.5 cm.
Geelkoperen tabaksdoos, 'Kruisiging en balseming van Christus'. L: 17.5 cm.
Tien ontbijtbordjes Maastricht. Toegevoegd zes gebaksbordjes.
Twee Delfts blauw aardewerken schotels met bloemdecor, 18e eeuw D: 35 cm.
Aardewerken schotel met pastoraal Chinoiserie decor, Holland Delft, 17e eeuw. D: 34.5 cm.
844 Los(e)/Seite