- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
J.H. Maas Schilderij op doek 'Stilleven met gemberpot en Keulse steengoed kan met bloemen'. Afm:
J.H. Maas Schilderij op doek 'Stilleven met gemberpot en Keulse steengoed kan met bloemen'. Afm: 48 x 58 cm. ...[more]
Een zilveren dienblad met opengewerkte zijkant en parelrand. Hollands gekeurd. Jl. 1908. L. 25 cm.
Een zilveren dienblad met opengewerkte zijkant en parelrand. Hollands gekeurd. Jl. 1908. L. 25 cm. ...[more]
Aquarel 'Zicht op de kade', Hollandse school 19e eeuw. Afm: 16.5 x 28.5 cm. ...[more]
Set van 12 zilveren messenleggers. Hollands gekeurd.
Zilveren drie arms kandelaber. Totaalgewicht: 518 g. ...[more]
Een rechthoekige zilveren koektrommel op onderschotel. 20e eeuw. L. schotel 20 cm. ...[more]
Zeeuwse chatelaine met horloge en sleutel gedecoreerd met paard en koe. L: 34 cm. ...[more]
Portretminiatuur op ivoor, 19e eeuw, defect. Buitenmaat: 22 x 19 cm. ...[more]
Zilveren broodmand ajour gezaagd model met guirlandes. Ca. 1900. L. 35 cm. ...[more]
Lot divers zilver, waaronder lepeltjes, vorkjes en vismes.
Zilveren filigrain gesp. L: 10.3 cm. ...[more]
Een vier-rijig glasgranaten collier met 18-kt gouden slot bezet met granaat.
Zilveren suikerstrooi lepel dubbel puntfilet met ajour bak, vervaardigd door G. Greup (1888-?) te
Zilveren suikerstrooi lepel dubbel puntfilet met ajour bak, vervaardigd door G. Greup (1888-?) te Schoonhoven, 1911. L: 15.5 cm. ...[more]
Zilveren soeplepel, vervaardigd door H. Smits (1812-1836) te Amsterdam, 1831. L: 32 cm. ...[more]
Zilveren natfruit schep met deels getordeerde steel, vervaardigd door J. Boon (1893-1925) te Schoonhoven, 1896. L: 25.5 cm. ...[more]
Set van 9 en een set van 5 zilveren lepeltjes. Toegevoegd suikerschep. Gewicht: 94 g. ...[more]
Kavel bestaande uit vijf zilveren miniaturen, waaronder comfoor, Amsterdam, 18e eeuw. De overige 20e
Kavel bestaande uit vijf zilveren miniaturen, waaronder comfoor, Amsterdam, 18e eeuw. De overige 20e eeuw.
Kristallen hengselschaal met zilveren montuur, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw. Afm: 16.5 x
Kristallen hengselschaal met zilveren montuur, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw. Afm: 16.5 x 15 x 11 cm. ...[more]
Divers zilveren bestek. Gewicht: 536 g. ...[more]
Lot divers zilver w.o. gembercouvert, theezeef en vorkjes, 19e/20e eeuw.
Divers zilver en verzilverd gebruiksgoed.
'Hotel Keizer Karel Nijmegen' verzameling bestek.
Hanssen, J Schilderij op doek 'Oosters stilleven', lijst met defect. Afm: 59 x 48.5 cm. ...[more]
Schilderij op paneel ‘Stilleven met rookgerei’ Hollandse school, gesigneerd W. Janssen. Afm: 39.5 x 29 cm. ...[more]
Gemengde techniek op papier 'Schepen aan de wal'. Afm: 26 x 36 cm. ...[more]
Aquarel 'Sneeuwlandschap', onduidelijk gesigneerd. Afm: 34 x 26 cm. ...[more]
Glazen sculptuur van een zittende vrouw, gesigneerd Italië (met chip). H: 37 cm. ...[more]
Set mahoniehouten bijzettafeltjes. Afm: 57 x 47 x 47 cm. ...[more]
Glazen sculptuur van een man en vrouw, op voet. Murano. H. incl. voet 77 cm. ...[more]
Kavel bestaande uit vier diverse tapijtjes en een loper.
Schilderij olieverf op doek, onbekende schilder, 'Portret van een jonge man', 18e eeuw, Schilderij los in lijst. HxB: 65 x 57 cm. ...[more]
Zilveren opengewerkte broodmand op vier pootjes. Engeland, Sheffield. L. 23 cm. ...[more]
Zilveren bekertje. H. 7 cm.
Zilveren bekertje. H. 7 cm. ...[more]
Twee mahoniehouten theekistjes met parelmoer inleg (met defect). Afm: 11 x 15 x 10.8 cm. ...[more]
Stel zilveren rechthoekige tafelkandelaars. Engeland, Sheffield en Londen, 19e/20e eeuw. O.a. Jl.
Stel zilveren rechthoekige tafelkandelaars. Engeland, Sheffield en Londen, 19e/20e eeuw. O.a. Jl. 1910. H. 14 cm. ...[more]
Drie-rijig Volendams rouwcollier met vierkant gouden slot. L: 39 cm. ...[more]
Gouden armband bezet met amethist en zaadparels. Gewicht: 21.6 g. ...[more]
Zilveren schuitvormige dekselcoupe in Empire Stijl. Finland, Jl. 1940. Toegevoegd zilveren lepel.
Zilveren schuitvormige dekselcoupe in Empire Stijl. Finland, Jl. 1940. Toegevoegd zilveren lepel. Hollands gekeurd. H. vaas 23,5 cm. ...[more]
Odeurflacon met zilveren montuur (stopje manco) en zes zilveren mokkalepeltjes 'Empire'.
Ovale zilveren theepot met geribde onderkant en houten handgreep. Mt. van Kempen. Voorschoten, Jl.
Ovale zilveren theepot met geribde onderkant en houten handgreep. Mt. van Kempen. Voorschoten, Jl. 1888. H. 14,5 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op paneel 'Landschap met vee', gesigneerd C. van der Bijl, gedateerd 1861.
Schilderij olieverf op paneel 'Landschap met vee', gesigneerd C. van der Bijl, gedateerd 1861. Afm: 26.5 x 37.5 cm. ...[more]
Zes zilveren lepels en vier dito vorken, Roelof Helweg (1778-1812) Amsterdam. Gewicht: 600.6 g.
Zes zilveren lepels en vier dito vorken, Roelof Helweg (1778-1812) Amsterdam. Gewicht: 600.6 g. ...[more]
Een stel kristallen dekselpotten met zilveren monturen. Hollands gekeurd, Biedermeier, 19e eeuw.
Een stel kristallen dekselpotten met zilveren monturen. Hollands gekeurd, Biedermeier, 19e eeuw. H. 13 cm. ...[more]
Drie zilveren theelepels met golfrand. Mt. Anthonie Janse. Middelburg, Jl. 1799. Tot. gew. ca. 39
Drie zilveren theelepels met golfrand. Mt. Anthonie Janse. Middelburg, Jl. 1799. Tot. gew. ca. 39 gr. ...[more]
Een zilveren miniatuur bouilloire van een Kangxi etagere vaasje gemaakt. Hollands gekeurd, ca. 1900.
Een zilveren miniatuur bouilloire van een Kangxi etagere vaasje gemaakt. Hollands gekeurd, ca. 1900. H. 7,5 cm. ...[more]
Zilveren tonnechateleine, compleet met signetten (bovenste S haak onedel). L: 21 cm. ...[more]
Zilveren melkkan en een zilveren suikerpot. Engeland, Sheffield, 19e/20e eeuw. H. 8,5 - 9,5 cm.
Zilveren melkkan en een zilveren suikerpot. Engeland, Sheffield, 19e/20e eeuw. H. 8,5 - 9,5 cm. ...[more]
Twaalf zilveren lepeltjes. Toegevoegd een zilveren suikerschep. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Tot.
Twaalf zilveren lepeltjes. Toegevoegd een zilveren suikerschep. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. Tot. gew. ca. 112 gr. ...[more]
Ajour zilveren bonbonmandje. D: 14 cm. ...[more]
Twee fotolijstjes met zilveren montuur. Afm: 9 x 6 en 10.7 x 7.7 cm. ...[more]
Zilveren tabaksdoos. Holland, 1833. Afm. 7 x 12,5 x 2,5 cm. ...[more]
Elf ajour zilveren taartvorkjes en twee dito suikertangen. Gewicht: 140.1 g. ...[more]
Zilveren koektrommel, deels geribd model. Italië, Cesa 1882. Tot. gew. ca. 367 gr. Diam. 15,5 cm.
Zilveren koektrommel, deels geribd model. Italië, Cesa 1882. Tot. gew. ca. 367 gr. Diam. 15,5 cm. ...[more]
Kavel zilver bestaande uit drie lodereindoosjes, een pepermuntdoosje en een pillendoosje. Hollands
Kavel zilver bestaande uit drie lodereindoosjes, een pepermuntdoosje en een pillendoosje. Hollands gekeurd. 19e/20e eeuw.
Twaalf zilveren Biedermeier theelepels en vijf dito zilveren koffielepels. L: 12.5 en 10 cm. ...[more]
Zilveren dienblaadje met parelrand. Hollands gekeurd. L. 26 cm. ...[more]
Twee vleesvorkjes een haakje en een blanco stempel, alle kornalijn.
Zilveren strooibus en dito mosterdpot met lepel en blauw glazen binnenbak, Engels gekeurd. H: 14
Zilveren strooibus en dito mosterdpot met lepel en blauw glazen binnenbak, Engels gekeurd. H: 14 en 6 cm. ...[more]
Zilveren handspiegel, vermaakt van beursbeugel en breipenhouder, een ovale zilveren fotolijst,
Divers gebruiksgoed, waaronder zilveren koffielepels, Biedermeier Hollands gekeurd.
808 Los(e)/Seite