- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
Divers zilveren en verzilverd gebruiksgoed, waaronder, zilveren kaarsensnuiter en vier dito bekertjes met parelrand.
Schilderij op paneel ‘Stilleven met rookgerei’ Hollandse school, gesigneerd W. Janssen. Afm: 38.5 x 28.5 cm. ...[more]
Gerard Westermann (1880-1975) Schilderij olieverf op doek, 'Slot Dillenburg', gemonogrammeerd.
Gerard Westermann (1880-1975) Schilderij olieverf op doek, 'Slot Dillenburg', gemonogrammeerd. HxB: 28 x 54 cm. ...[more]
Schilderij op ovaal doek 'Portret heer', niet gesigneerd (met restauratie). Afm: 71 x 58.5 cm.
Schilderij op ovaal doek 'Portret heer', niet gesigneerd (met restauratie). Afm: 71 x 58.5 cm. ...[more]
Ikoon met vijf heiligen. 18e eeuw. Afm. 36 x 27,5 cm. ...[more]
Gouden naainecessaire in 'Laque' doos met floraal decor. Afm: 22 x 10 x 16 cm. ...[more]
Mahoniehouten Biedermeier naaitafeltje met onderstel in de vorm van een lier (incompleet). HxBxD: 73
Mahoniehouten Biedermeier naaitafeltje met onderstel in de vorm van een lier (incompleet). HxBxD: 73 x 58 x 42 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op doek, Hollandse School 19e eeuw, 'Bijbelse voorstelling', kopie naar een
Ikoon van Maria met kind. 18e eeuw. Afm. 23 x 18,5 cm. ...[more]
Stenen sculptuur 'Pelgrim', afkomstig uit kerk Burgos Spanje. H: 26 cm. ...[more]
Een kristallen sigarenbeker op zilveren voet. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw. H. 20 cm.
Een kristallen sigarenbeker op zilveren voet. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw. H. 20 cm. ...[more]
Een gestoken paardemes. Ca. 1920. Staart van één paard afgebroken. L. 37,5 cm. ...[more]
Zilveren taartschep, ajour model met agaten greep. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw. L. 31,
Zilveren taartschep, ajour model met agaten greep. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw. L. 31,5 cm. ...[more]
Een vier-rijig bloedkoralen collier met 14-kt gouden slot bezet met bloedkoraal. Diam. ca. 4,7 - 5,4
Een vier-rijig bloedkoralen collier met 14-kt gouden slot bezet met bloedkoraal. Diam. ca. 4,7 - 5,4 mm. Tot. gew. ca. 70 gr. ...[more]
Een stel bloedkoralen oorstekers met gouden montuur.
Stel zilveren suikerstrooilepels. Hollands gekeurd. 19e eeuw.
Oleografie van een beek. Afm: 24.5 x 31 cm. ...[more]
12 zilveren lepeltjes. Gewicht: 91 g. ...[more]
Zilveren rammelaar en dito luiertang.
Drie sets zoutvaatjes waarvan twee met kristal en zilveren montuur en één zilver.
Amber collier met goud op zilveren slot. Gewicht: 100.2 g. ...[more]
Twee roomlepels diverse decoraties, Hollands gekeurd, gerestaureerd. Toegevoegd cakevork met floraal
Twee roomlepels diverse decoraties, Hollands gekeurd, gerestaureerd. Toegevoegd cakevork met floraal decor. L: 11, 12.5 en 18 cm. ...[more]
Stel zilveren schenkkannetjes. Hollands gekeurd, 19e eeuw. H. 13 cm. ...[more]
Zilveren bowllepel met deels getordeerde hoornen handvat. 18e eeuw.
Divers zilveren gebruiksgoed, waaronder: theezeefje en taartschep. Totaalgewicht: 285.3 g. ...[more]
Zeeuwse beugeltas compleet met naaldenkoker en schaar.
Set van zes viscouverts met parelrand. Hollands gekeurd.
Acht diverse zilveren objecten, waaronder kannetjes. Enkele Hollands gekeurd. 19e/20e eeuw.
Schilderij op paneel ‘Bloemstilleven’, Hollandse school, onduidelijk gesigneerd. Afm: 49 x 39 cm. ...[more]
'Landschap met vaart', gesigneerd r.o., marouflé. Toegevoegd boek 'De familie Coenders, intrinsieke schildersdrift'. Afm. 63 x 74 cm. ...[more]
Pentekening 'Stier', Hollandse School ca. 1800. Afm: 37 x 47 cm. ...[more]
Gouache, 'Portret van een pijprokende man', gesigneerd G. Henkes. Afm: 27 x 24 cm. ...[more]
Mahonie houten Crucifix met Corpus Christi en Maria met Kind. Afm 63 x 25 x 12.5 cm. ...[more]
Portugees betaaltafeltje. Afm: 72.5 x 49.5 x 54.5 cm. ...[more]
Eikenhouten beeld van een heilige. 17/18e eeuw. H. 76 cm. ...[more]
Schilderij marouflé wapenschild 'Carolus van den Bussche Brugensis J.U.L. die 12 Dec 1790'. Afm:
Schilderij marouflé wapenschild 'Carolus van den Bussche Brugensis J.U.L. die 12 Dec 1790'. Afm: 73 x 61 cm. ...[more]
Sterling zilveren cabaret. Gekeurd Denemarken. Diam. 36 cm. ...[more]
Zilveren miniatuur van een jongen in een boom met hond. 19e eeuw. Toegevoegd een zilveren beker. 20e
Zilveren miniatuur van een jongen in een boom met hond. 19e eeuw. Toegevoegd een zilveren beker. 20e eeuw. H. 7,5 - 12,5 cm. ...[more]
Acht-rijig rouwcollier van de dracht, een blik met dito snoeren en kralen en een Walcherse krul.
Groot zilveren doekslot van de Zeeuwse dracht. Gewicht: 46.8 g. ...[more]
Zilveren soeplepel. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw. L. 36 cm. ...[more]
Set van zes botermesjes met zilveren heft en zes dessertlepels. L: 16 en 16.5 cm. ...[more]
Zilveren peper, zout en mosterd set.
Zilveren set bestaande uit twee zoutvaatjes met lepeltjes, mosterdpot met twee lepeltjes en twee
Zilveren set bestaande uit twee zoutvaatjes met lepeltjes, mosterdpot met twee lepeltjes en twee strooiers. Engeland. In foudraal.
Zilveren vleesvork en dito lepel, beiden bekroond met een schip. L: 20 en 15 cm. ...[more]
Zilveren tafelbel. Holland, Biedermeier, 19e eeuw. H. 16 cm. ...[more]
Zilveren taartschep met getordeerde steel en blauw agaten heft. L: 24 cm. ...[more]
Zilveren aspergeschep enklelfilet, Hollands gekeurd 1e gehalte, 19e eeuw. L: 22 cm. ...[more]
Zilveren inktstel, Hollands gekeurd. Gewicht: 218 g. L: 21 cm. ...[more]
Notenhouten sieradendoos met zilveren eigendomskenmerk.
Diverse sieraden, waaronder zilver, agaat en vintage.
Twee zilveren tabaksdozen met reliëf en gegraveerd decor. Hollands gekeurd, Biedermeier. 19e eeuw.
Set van twaalf zilveren mokkalepeltjes in foudraal, van Kempen.
Zilveren lepel, vork en twee dito servetringen, Hollands gekeurd. Gewicht: 93 g. ...[more]
Bijjouterie kistje met inhoud.
808 Los(e)/Seite