HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

808 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 808 Los(e)

Zes blauw wit porseleinen bekers met floraal decor, in houten kistje. Vier gemerkt. Japan, Meiji. Met beschadigingen. H. 5,5 - 6,5 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen plaque met waaier vormig decor van twee mannen in een tuin met tekst, China 20e eeuw. Afm: 43 x 78 cm. ...[more]

Polychrome porseleinen vaas vermaakt tot lamp met decor van vrouwen, bloemen en karakters. Ongemerkt. China, ca. 1920. H. ca. 101 cm. ...[more]

Twee blauw wit kraakporseleinen kommen met floraal decor met vogels en scrolls. Ongemerkt. China, Wanli. Breuk. Diam. 21 cm. ...[more]

Divers Japans porselein: 2 vaasjes, kop + deksel + 2 schoteltjes met blauw wit decor, 4 schotels met zwart decor, 4 kommen en 8 kutani schoteltjes.

Een Famille Verte aardewerken schotel met decor van twee vliegende draken. Gemerkt met zegelmerk. China, 19e eeuw. Diam. 35 cm. ...[more]

Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Tafel met serviesgoed en sinaasappels' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)