- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
Een paar porseleinen diepe borden met polychroom decor van karpers. Ongemerkt. Haarlijnen en
Een paar porseleinen diepe borden met polychroom decor van karpers. Ongemerkt. Haarlijnen en chips. Diam. 25 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schaaltje met decor van bloemen en tekens, gemerkt met zes karaktermerk en
Theetegel, China. Afm: 24 x 18.8 x 2.3 cm ...[more]
Ajour blauw wit porseleinen broodmand met dito dichte ovale schaal (chip), China Qianlong, 18e eeuw.
Ajour blauw wit porseleinen broodmand met dito dichte ovale schaal (chip), China Qianlong, 18e eeuw. D: 25 en 23.5 cm. ...[more]
Drie blauw wit porseleinen borden met decor van 'Landschap met boer op een os en bloemen, China.
Drie blauw wit porseleinen borden met decor van 'Landschap met boer op een os en bloemen, China. D: 20.5 cm. ...[more]
Zes blauw wit porseleinen bekers met floraal decor, in houten kistje. Vier gemerkt. Japan, Meiji.
Zes blauw wit porseleinen bekers met floraal decor, in houten kistje. Vier gemerkt. Japan, Meiji. Met beschadigingen. H. 5,5 - 6,5 cm. ...[more]
Paul Husner (1942-) Tekening op papier 'Dame', gedateerd '83 (lijst met defect). Afm: 27 x 19 cm.
Paul Husner (1942-) Tekening op papier 'Dame', gedateerd '83 (lijst met defect). Afm: 27 x 19 cm. ...[more]
Famille verte porseleinen dekselvaas, China 19e eeuw. H: 40 cm. ...[more]
Zes blauw wit porseleinen borden met floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Diam. 23,5 cm.
Zes blauw wit porseleinen borden met floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Diam. 23,5 cm. ...[more]
Vijf octagonale blauw wit porseleinen borden met floraal decor, China 18e/19e eeuw (met defecten).
Vijf octagonale blauw wit porseleinen borden met floraal decor, China 18e/19e eeuw (met defecten). D: 19.5 cm. ...[more]
Vijf borden Chinees porselein, 18e/19e eeuw, chips en haarlijnen. Diam. 23 - 29,5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van een phoenix, bomen en vogels, niet gemerkt, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van een phoenix, bomen en vogels, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 68.5 cm. ...[more]
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Poserende dame' (met defect). Afm: 74 x 93
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Poserende dame' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen plaque met waaier vormig decor van twee mannen in een tuin met tekst, China
Polychroom porseleinen plaque met waaier vormig decor van twee mannen in een tuin met tekst, China 20e eeuw. Afm: 43 x 78 cm. ...[more]
Eglomisé van een vrouw in interieur. China, 20e eeuw. Afm. 65 x 45 cm. ...[more]
Polychrome porseleinen vaas vermaakt tot lamp met decor van vrouwen, bloemen en karakters. Ongemerkt. China, ca. 1920. H. ca. 101 cm. ...[more]
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Naakt' (met defect). Afm: 74 x 93 cm.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Naakt' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
Vijf blauw wit porseleinen borden met floraal decor, China 18e eeuw. D: 22.5 cm. ...[more]
Drie blauw wit kraakporseleinen schotels met diverse decors van vogels, bloemen en personen.
Vijf-delig blauw wit porseleinen kaststel met decor van bloemen, vogels en personen, gemerkt met
Kavel divers porselein, waaronder kaststel. Toegevoegd een bronzen koro. Alle Japan, 19e eeuw.
Twee blauw wit kraakporseleinen kommen met floraal decor met vogels en scrolls. Ongemerkt. China,
Twee blauw wit kraakporseleinen kommen met floraal decor met vogels en scrolls. Ongemerkt. China, Wanli. Breuk. Diam. 21 cm. ...[more]
Divers Oosters gebruiksgoed, waaronder polychroom porseleinen kop en schotel met figuraal decor.
Divers gebruiksgoed, waaronder Yixing en porseleinen theepotje.
Vijf diverse blauw wit porseleinen borden, China 18e eeuw en twee dito kommen, China Kangxi, 17e
Porseleinen cachepot en onderschotel met polychroom decor, verzilverd rond spiegeldoosje met
Schelpvormige Imari schotel, Japan ca. 1860. D: 36 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schotel voor export Thailand/Indonesië (met defect), China, 18e eeuw. D: 32.8
Polychroom porseleinen schotel voor export Thailand/Indonesië (met defect), China, 18e eeuw. D: 32.8 cm. ...[more]
Vijf stuks divers stoffen gebruiksgoed, waaronder worteldoek en batik. Toegevoegd koperen Arabische pot.
Diverse Aziatica, waaronder cloisonné emaile vaas op houten voet.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Dame op het strand', gerestaureerd en
Een kavel porselein bestaande uit 31 diverse borden, blauw/wit en polychroom. China.
Polychroom porseleinen vaas met decor van huis met figuren, bloemen, vogels, vlinders en tekst,
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en vleermuizen, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en vleermuizen, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 26.5 cm. ...[more]
Blauw wit porseleinen vaas met decor van figuren in een tuin, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 34.
Blauw wit porseleinen vaas met decor van figuren in een tuin, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 34.5 cm. ...[more]
Lot divers porselein, voornamelijk borden. China, 18e/19e eeuw.
Lot divers, waaronder vazen, theebus en theepot. Toegevoegd een bronzen miniatuur censer. China,
Lot divers, waaronder vazen, theebus en theepot. Toegevoegd een bronzen miniatuur censer. China, 19e/20e eeuw.
Kutani porseleinen gebruiksgoed, bestaande uit: 11 schoteltjes, 8 kopjes en 8 dekseltjes, Japan.
Divers Japans porselein: 2 vaasjes, kop + deksel + 2 schoteltjes met blauw wit decor, 4 schotels met
Divers Japans porselein: 2 vaasjes, kop + deksel + 2 schoteltjes met blauw wit decor, 4 schotels met zwart decor, 4 kommen en 8 kutani schoteltjes.
Lot divers porselein waaronder kom en kop en schotels. Japan, 18e/19e eeuw. Toegevoegd een schotel. Delft, 18e eeuw.
Lot bestaande uit een spekstenen beeld van een visser, een spekstenen sculptuur van een wijsheer,
Koperen orenpot, Japan, 19e eeuw. HxB: 20 x 20 cm. ...[more]
Een Famille Verte aardewerken schotel met decor van twee vliegende draken. Gemerkt met zegelmerk.
Een Famille Verte aardewerken schotel met decor van twee vliegende draken. Gemerkt met zegelmerk. China, 19e eeuw. Diam. 35 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen dekselpot met decor van bloemen (met defect). Afm: 22.5 x 19.5 cm. ...[more]
Perenankan voorraadpot met deksel.
Stel Oosterse cloisonné vazen, 19e eeuw. H: 30 cm. ...[more]
Famille verte gemberpot met decor van personages. H: 17 cm. ...[more]
Mille-Fleurs porseleine theekom, Imari dekselpot zonder deksele en een koperen GU vaas met Taoïstische diagrammen.
Een vierkante blauw/wit porseleinen slabak. Toegevoegd een blauw/witte en een polychrome kom. China,
Een vierkante blauw/wit porseleinen slabak. Toegevoegd een blauw/witte en een polychrome kom. China, Qianlong.
Een kavel bestaande uit een Imari porseleinen kop en schotel met floraal decor. Toegevoegd een
Diverse Japans gebruiksgoed, waaronder polychroom eierschaal porseleinen theekommen.
Divers polychroom porselein, waaronder Jing De Zhen, China 20e eeuw.
Blauw wit porseleinen schotel en twee dito borden met decor van landschap en bloemen (met defect).
Blauw wit porseleinen schotel en twee dito borden met decor van landschap en bloemen (met defect). D: 35.5 en 23 cm. ...[more]
Kantonees porseleinen schaal met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Kantonees porseleinen schaal met decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. Afm: 11 x 41 cm. ...[more]
Divers Oosters gebruiksgoed, waaronder Yixing theepot.
Divers Oosters gebruiksgoed, waaronder blauw wit porseleinen borden met floraal decor.
Lot divers porselein, waaronder gemberpotten en kommen. China, 19e/20e eeuw.
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Tafel met serviesgoed en sinaasappels' (
Goosen Egbert Bouwmeester (1897-1985) Schilderij op doek 'Tafel met serviesgoed en sinaasappels' (met defect). Afm: 74 x 93 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite