- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
Schilderij op doek 'Parkje', onduidelijk gesigneerd. Afm: 38 x 49 cm. ...[more]
Sculptuur op zwart stenen basement 'Jager en hert' (met defect). B: 56 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met tekens van 'Shou', gemerkt Tongzhi China. H: 41 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogel en tekst, gemerkt met zegelmerk, China
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogel en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 27 cm. ...[more]
Schilderij op schildersboard 'Landweggetje', onduidelijk gesigneerd. Afm: 26 x 35 cm. ...[more]
Porseleinen vaas met polychroom paviljoen-rivier decor. Gemerkt. China. H. 45,5 cm. ...[more]
Vijf diverse Chinese porseleinen flesjes.
Een polychroom porseleinen vaas met decor van lange lijs. Gemerkt met zegelmerk. China, 20e eeuw. H.
Een polychroom porseleinen vaas met decor van lange lijs. Gemerkt met zegelmerk. China, 20e eeuw. H. 22 cm. ...[more]
Sculptuur 'Discuswerper'. H: 24 cm. ...[more]
Polychrome porseleinen vaas met decor van karakters en personen in een tuin. Gemerkt met zegelmerk. China, ca. 1920. H. 27,5 cm. ...[more]
Vijf diverse Chinees porseleinen flesjes.
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogels in een boom en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 56 cm. ...[more]
Groot formaat 'Laque' doos met decor van pluimvogels. Toegevoegd twee dito schrijfgerei dozen Afm:
Groot formaat 'Laque' doos met decor van pluimvogels. Toegevoegd twee dito schrijfgerei dozen Afm: 20 x 46 x 21 cm. ...[more]
Twee aardewerken beelden van krijgers te paard. China, 20e eeuw. H. ca. 35 - 38 cm. ...[more]
Marek Sulek (1963-) Schilderij op doek 'Abstract'. Afm: 48 x 36 cm. ...[more]
Mahoniehouten speeltafeltje, Holland, eind 19e eeuw, een bolpootje missend. HxBxD: 78 x 86,5 x 43
Mahoniehouten speeltafeltje, Holland, eind 19e eeuw, een bolpootje missend. HxBxD: 78 x 86,5 x 43 cm. ...[more]
Zes diverse pekingglazen objecten, waaronder bekers en dekselpotten. China, 20e eeuw. H. 10 - 13
Zes diverse pekingglazen objecten, waaronder bekers en dekselpotten. China, 20e eeuw. H. 10 - 13 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 37 cm. ...[more]
Twee sculpturen met vogels (met defect). H: 22 cm. B: 20 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen neksteun met decor van bloemen en figuren, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Polychroom porseleinen neksteun met decor van bloemen en figuren, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. Afm: 16 x 31 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Boerderij gezicht', onduidelijk gesigneerd. Afm: 29.5 x 39 cm. ...[more]
Pastel 'Paddestoelen', onduidelijk gesigneerd. Afm: 31.5 x 41.5 cm. ...[more]
Keramiek sculptuur 'Vogel' op natuurstenen basement. H: 47 cm. ...[more]
Henk (Hendrik) Mooy (1930-) Keramisch sculptuur 'Kubus'. Afm: 19 x 15 x 15 cm. ...[more]
Een vijf-delig Imari porseleinen kaststel. Niet gemerkt. Japan, Arita, ca. 1700. Met beschadigingen.
Een vijf-delig Imari porseleinen kaststel. Niet gemerkt. Japan, Arita, ca. 1700. Met beschadigingen. H. 16 - 21 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 35.5 cm. ...[more]
Een paar zijde schoentjes. China, 19e eeuw.
Lot van acht Yixing objecten, bestaande uit 4 theepotten, een melkkan en drie kopjes. China, 20e
Lot van acht Yixing objecten, bestaande uit 4 theepotten, een melkkan en drie kopjes. China, 20e eeuw.
Sculptuur naar 'De Kus' van Rodin en een kandelaar. H: 13.5 en 23.5 cm. ...[more]
Een set van zeven blauw wit porseleinen kommen en twee schotels, met decor van bootje op de rivier
H. Mansveld Krijttekening op papier 'Landelijk tafereel'. Afm: 27 x 37 cm. ...[more]
Schilderij op board 'Dorpsgezicht', gesigneerd Louis de Goeyer. HxB: 17 x 23 cm. ...[more]
Polychrome aardewerken schaal met decor van een kreeft en mosselen in de stijl van Palissy. Caldas
Polychrome aardewerken schaal met decor van een kreeft en mosselen in de stijl van Palissy. Caldas de Rheina, Portugal. Diam. 31 cm. ...[more]
Een glazen vierkante likeur kelderfles. Holland, 19e eeuw. Stop gelijmd. H. 30,5 cm. ...[more]
31-delig bestek, model puntfillet, waaronder 12 verzilverde messen en zes zilveren theelepeltjes.
31-delig bestek, model puntfillet, waaronder 12 verzilverde messen en zes zilveren theelepeltjes. Hollands gekeurd.
Polychroom porseleinen dekselvaas met handvaten in de vorm van een draak en decor van figuren,
Een polychrome vaas met decor van figuren, paarden en maskers. China. Toegevoegd twee polychrome
Aquarel ' Vee', Hollandse school 19e eeuw. Afm: 40 x 25 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van personen, kinderen en tekst, gemerkt met vijf karaktermerk, China 20e eeuw. H: 18 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van vissen en tekst, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 23 cm.
Polychroom porseleinen vaas met decor van vissen en tekst, niet gemerkt, China 20e eeuw. H: 23 cm. ...[more]
Vier diverse snuffbottles, w.o. agaat.
Een porseleinen etagèrevaasje met blauw floraal decor. China, Qianlong. H. 6,5 cm. ...[more]
Snuffbottle agaat. H: 6 cm.
Snuffbottle agaat. H: 6 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen snuffbottle met 'Figuraal landschaps decor', gemerkt. H: 7.5 cm. ...[more]
Blauw-wit onderglazuur porseleinen snuffbottle met decor van een 'Draak', gemerkt. H: 10.5 cm.
Blauw-wit onderglazuur porseleinen snuffbottle met decor van een 'Draak', gemerkt. H: 10.5 cm. ...[more]
Collectie 'Paarden' sculpturen.
Een lot van vier porseleinen sculpturen, o.a. een figuur op fo-hond en een opiumroker. China, 20e
Een lot van vier porseleinen sculpturen, o.a. een figuur op fo-hond en een opiumroker. China, 20e eeuw.
Lot divers Chinees porselein.
Lot divers Chinees porselein.
Een porseleinen Satsuma beeld van een Guanyin. Japan, ca. 1900. Toegevoegd een blauw wit porseleinen
Een ronde zilveren dekseldoos, versierd met dieren. Oosters, 19e/20e eeuw. H. 7,5 cm. Diam. 9 cm.
Een ronde zilveren dekseldoos, versierd met dieren. Oosters, 19e/20e eeuw. H. 7,5 cm. Diam. 9 cm. ...[more]
Vijf-armige polychroom metalen bloemenkroonluchter met glaskristallen ‘blad’ pegels. H: 77 cm.
Vijf-armige polychroom metalen bloemenkroonluchter met glaskristallen ‘blad’ pegels. H: 77 cm. ...[more]
Lei Molin (1927-1990) Gemengde techniek op papier 'Eolusharp', gedateerd '88. Afm: 77 x 111.5 cm.
Lei Molin (1927-1990) Gemengde techniek op papier 'Eolusharp', gedateerd '88. Afm: 77 x 111.5 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met figuraal landschapsdecor, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e
Polychroom porseleinen vaas met figuraal landschapsdecor, gemerkt met zes karaktermerk, China 20e eeuw. H: 41 cm. ...[more]
Hans Landsaat (1935-) Penseeltekening op papier 'Heuvel en schaduw', gedateerd '90. Afm: 39 x 28.5
Hans Landsaat (1935-) Penseeltekening op papier 'Heuvel en schaduw', gedateerd '90. Afm: 39 x 28.5 cm. ...[more]
Zes blauw wit porseleinen borden met floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Diam. 22,5 cm.
Zes blauw wit porseleinen borden met floraal decor. Ongemerkt. China, Qianlong. Diam. 22,5 cm. ...[more]
Drie polychroom porseleinen borden Lowestoft, (met defect) D: 23.5 cm. ...[more]
Twee thee tegels, China. Afm: 23.7 x 18.7 cm. ...[more]
Een porseleinen Swatow schotel met floraal decor, China, Ming. Toegevoegd vier porseleinen kommen,
Stel polychroom porseleinen vazen met decor van bloemen en een boog, gemerkt met zes karaktermerk en
808 Los(e)/Seite