HP Middelburg

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 118750429

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

808 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 808 Los(e)

Polychrome porseleinen vaas met decor van karakters en personen in een tuin. Gemerkt met zegelmerk. China, ca. 1920. H. 27,5 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen vaas met decor van bloemen, vogels in een boom en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 56 cm. ...[more]

Polychrome aardewerken schaal met decor van een kreeft en mosselen in de stijl van Palissy. Caldas de Rheina, Portugal. Diam. 31 cm. ...[more]

Polychroom porseleinen vaas met decor van personen, kinderen en tekst, gemerkt met vijf karaktermerk, China 20e eeuw. H: 18 cm. ...[more]

  • 808 Los(e)