- Nur Massenlose anzeigen
808 Los(e)/Seite
Ida Bagus Ketut Warta (1919-1938) Schilderij op doek 'Indisch straatje'. Afm: 33 x 48 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Volendamse Visser', onduidelijk gesigneerd. HxB: 23 x 17 cm. ...[more]
Schilderij marouflé 'Portret Indische man', gesigneerd H. Yodi. Afm: 48 x 34 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Indische sawa's in het landschap', gesigneerd Apon. Afm: 39.5 x 39.5 cm.
Schilderij op doek 'Indische sawa's in het landschap', gesigneerd Apon. Afm: 39.5 x 39.5 cm. ...[more]
Jan Willem van Borselen (1825-1892) Schilderij op doek 'Figuraal bosgezicht'. Afm: 41 x 29 cm.
Jan Willem van Borselen (1825-1892) Schilderij op doek 'Figuraal bosgezicht'. Afm: 41 x 29 cm. ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982) Aquarel 'Montelbaanstoren Amsterdam'. Afm: 34 x 52 cm. ...[more]
Abraham van der Zee (1882-1958) 'Duingezicht met zee', gesigneerd r.o., doek. Afm. 34 x 65 cm.
Abraham van der Zee (1882-1958) 'Duingezicht met zee', gesigneerd r.o., doek. Afm. 34 x 65 cm. ...[more]
Henk Dekker (1897-1974) Schilderij op doek 'Havengezicht'. Afm: 38 x 58 cm. ...[more]
Jan Knikker sr. (1889-1957) Schilderij op doek ‘Bosgezicht‘, gesigneerd H. Endlich pseudoniem voor J.S. Knikker sr. Afm: 39.5 x 49 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op doek, 'Vrouw op het strand', gesigneerd M. Salas. HxB: 65.5 x 42 cm. ...[more]
Schilderij op paneel 'Winterlandschap', niet gesigneerd. Afm: 27 x 34.5 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op paneel, 'Schelpenvisser', gesigneerd J. v. Reelen. Afm. 30 x 40 cm. ...[more]
Hollandse School 19e eeuw 'Portret van broer en zus met hond', niet gesigneerd, potloodtekening.
Hollandse School 19e eeuw 'Portret van broer en zus met hond', niet gesigneerd, potloodtekening. Afm. 40 x 30 cm. ...[more]
Vijf diverse kandelaars, Vlaams en Engels.
Twee sets van zes facetgeslepen wijnglazen. Biedermeier, 19e eeuw. H. 12,5 cm. ...[more]
Een collectie divers glaswerk. Holland, 19e eeuw.
Divers verzilverd/plate gebruiksgoed en aanverwante zaken, waaronder Champagne koeler.
Polychroom porseleinen sculptuur 'Zalmforel' (met defect). L: 42 cm. ...[more]
16 kristallen likeurglaasjes. Biedermeier, 19e eeuw. H. 7,5 cm. ...[more]
Lot bestaande uit 10 porseleinen borden, waaronder kerstborden: 1916, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 28,
Schilderij op doek 'Buiten het dorp', onduidelijk gesigneerd. Afm: 26.5 x 33 cm. ...[more]
Acht porseleinen beeldjes, waaronder vijf van Lladró. Spanje, 20e eeuw. H. 16,5 - 28 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed, waaronder Wegwood en Imari dekselvaas.
Divers koper en tin, w.o. twee koperen wandkandelaars.
Jozef Willemszoon Hoevenaar (1840-1926) Aquarel 'Straatgezicht', met defect. HxB: 30 x 21 cm.
Jozef Willemszoon Hoevenaar (1840-1926) Aquarel 'Straatgezicht', met defect. HxB: 30 x 21 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed, waaronder houten tabakspot, schelpenlepel en mahonie houten lepeldoosje.
Lot van drie tegels. Ontwerp Salvador Dali. Gelimiteerde uitgave DMG präsent edition 64/387. Afm. 19
Lot van drie tegels. Ontwerp Salvador Dali. Gelimiteerde uitgave DMG präsent edition 64/387. Afm. 19 x 19 cm. ...[more]
Voornamelijk albasten gebruik- en siergoed, waaronder: een dekseldoos en een taza.
Kavel bestaande uit ca. 60 flessen, waaronder kogel- en kelderflessen. 19/20e eeuw.
Jos But (1899-1980) 'Korenschoven', gesigneerd l.o., board. Afm. 72 x 58 cm. ...[more]
Set van vier mahonie- met iepenhouten stoelen, Biedermermeier, ca. 1840 (één stoel bekleding
Set van vier mahonie- met iepenhouten stoelen, Biedermermeier, ca. 1840 (één stoel bekleding manco).
Houten bordenrek versierd met snijwerk, waaronder hoofden van 'Jagers en Honden'. Afm: 97 x 64 cm.
Houten bordenrek versierd met snijwerk, waaronder hoofden van 'Jagers en Honden'. Afm: 97 x 64 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Keuken stilleven', gesigneerd H. Vink (met defecten). HxB: 39 x 59 cm. ...[more]
Twee polychrome aardewerken schotels met floraal decor. Diam. 37 - 42 cm. ...[more]
Spiegel in polychroom houten omlijsting met snijwerk van bloemenranken, vogels en eekhoorns. Afm:
Spiegel in polychroom houten omlijsting met snijwerk van bloemenranken, vogels en eekhoorns. Afm: 65.5 x 96.5 cm. ...[more]
Arthur Feudel (1857-1929) 'Platbodem bij boerderij met bomen', gesigneerd l.o. en gedateerd 1908,
Arthur Feudel (1857-1929) 'Platbodem bij boerderij met bomen', gesigneerd l.o. en gedateerd 1908, doek. Afm. 73 x 92 cm. ...[more]
Mahoniehouten spiegel (met defect). Afm: 70 x 50 x 24.5 cm. ...[more]
Gemengde techniek op doek (met achterboard) 'Jozef, Maria en Jezus'. Afm: 98.5 x 68.5 cm. ...[more]
Twee diverse Delfts blauw aardewerken schotels met floraal decor, 18e eeuw. D: 30.5 en 34.5 cm.
Twee diverse Delfts blauw aardewerken schotels met floraal decor, 18e eeuw. D: 30.5 en 34.5 cm. ...[more]
Een stel aardewerken borden met blauw/wit chinoiserie decor. Delft, 18e eeuw. Diam. 34,5 cm.
Een stel aardewerken borden met blauw/wit chinoiserie decor. Delft, 18e eeuw. Diam. 34,5 cm. ...[more]
Set van vier Delfts blauw aardewerken borden met gele bies en floraal decor, 18e eeuw. D: 23 cm.
Set van vier Delfts blauw aardewerken borden met gele bies en floraal decor, 18e eeuw. D: 23 cm. ...[more]
Set van twee Delfts blauw aardewerken borden met floraal decor, 18e eeuw. D: 13 cm. ...[more]
Bronzen grape, Zuidelijke Nederlanden, 17e eeuw. H. 13 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed, waaronder: tinnen terrine en twee Perzisch koperen snavelkannen.
Drie tinnen borden en een blauw wit aardewerken kruik.
Drie divers tinnen gebruiksgoed.
Tinnen gebruiksgoed, waaronder tabakspot.
Fragment van een gobelin. 17e eeuw. Afm. 58,5 x 46,5 cm. ...[more]
Blauw wit Delfts aardewerken dekselpot, vermoedelijk 19e eeuw (met defect). H: 52 cm. ...[more]
Schilderij op schildersboard 'Landweggetje', onduidelijk gesigneerd. Afm: 25 x 36 cm. ...[more]
Twee terracotta beeldjes met van personages. Verm. Frankrijk, 19e eeuw. H. 17 - 18 cm. ...[more]
Een set van vier aardewerken schaaltjes. Gemerkt Lille, 1767. Lille, ca. 1900. Afm. 20 x 20 cm.
Een set van vier aardewerken schaaltjes. Gemerkt Lille, 1767. Lille, ca. 1900. Afm. 20 x 20 cm. ...[more]
Houten sigarenkistje, achterpootje missend. HxBxD: 21 x 21 x 17 cm. ...[more]
Aardewerken vaas met draken. Montopoli, Italië. H. 28 cm. ...[more]
Twee koperen wandarmen. Toegevoegd twee Neo-gotische wandarmen. H. 32 - 43 cm. ...[more]
Aardewerken Satsuma tripod koro met Foo honden hengsels, dito deksel bekroning en figuraal decor,
Aardewerken Satsuma tripod koro met Foo honden hengsels, dito deksel bekroning en figuraal decor, Japan. Afm: 51.5 cm. ...[more]
Zwart natuurstenen mantel pendule.
Schilderij op paneel 'Bloemstilleven', gesigneerd A. Weir. Afm: 48 x 38 cm. ...[more]
808 Los(e)/Seite