- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
zilveren theepot afgezet met filetranden en voorzien van ivoren tussenstukjes, anno 1912, meester
lot zilver waaronder 4 diverse zilveren strooilepels onder andere 1861, 4 zilveren roomlepels,
lot zilver waaronder theebus, Londen anno 1898, 3 Russische kiddishbekers, 6 Franse zilveren
Chinees porseleinen schaal met gecontourneerde rand en blauw-wit decor van bloemen en servetwerk,
paar Chinees porseleinen haringschaaltjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760, l. 24 cm
paar Chinees porseleinen haringschaaltjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760, l. 24 cm ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor van een hoftuin, Yongcheng, ca. 1725, h. 13 cm
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor van een hoftuin, Yongcheng, ca. 1725, h. 13 cm ...[more]
Chinees porseleinen famille rose trekpotje op schotel, met polychroom decor van hanen en bloemen,
Chinees porseleinen Imari schotel met vol decor van bloesemtakken, 1e helft 18e eeuw, diam. 35 cm (
Chinees porseleinen Imari schotel met vol decor van bloesemtakken, 1e helft 18e eeuw, diam. 35 cm (A) ...[more]
set van 8 en 5 Chinees porseleinen Imari borden met decor van bloemen en servetwerk, Qianlong, ca.
set van 8 en 5 Chinees porseleinen Imari borden met decor van bloemen en servetwerk, Qianlong, ca. 1740, diam. 23 cm ...[more]
8 Chinese famille verte kop en schotels, met polychroom decor van chrysanten, Kangxi, 18e eeuw (
3 Chinees porseleinen kop en schotels met decor van figuren en karaktertekens, 19e eeuw, trekpotje
5 diverse Chinees porseleinen kommen met blauw-wit decor, Kangxi en Qianlong, diam. 11/16 cm -
5 diverse Chinees porseleinen kommen met blauw-wit decor, Kangxi en Qianlong, diam. 11/16 cm - 2xC, 3xD - ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan met deksel en floraal decor, Qianlong 18e eeuw, h. 15 cm (chip
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan met deksel en floraal decor, Qianlong 18e eeuw, h. 15 cm (chip aan dekselrand) ...[more]
set van 7 Chinees porseleinen kopjes met 10 bijbehorende schotels met blauw-wit decor van vogels
lot divers Chinees porselein waaronder 2 borden en diverse kopjes en schoteltjes, 18e en 19e eeuw
lot divers Chinees porselein waaronder 2 borden en diverse kopjes en schoteltjes, 18e en 19e eeuw ...[more]
lot divers Chinees porselein met blauw-wit decor waaronder trekpotjes, kopjes en miniatuurvaasjes,
lot divers Chinees porselein met blauw-wit decor waaronder trekpotjes, kopjes en miniatuurvaasjes, 18e/19e eeuw ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen wijnkan met hengsel en floraal decor in vakverdeling, Wanli, begin 17e
blauw/wit Chinees porseleinen kalebasvaas met doorlopend landschappelijk decor, late Ming begin
blauw/wit Chinees porseleinen kalebasvaas met doorlopend landschappelijk decor, late Ming begin 17e eeuw, h. 29 cm (bodem doorboord) ...[more]
Chinees porseleinen Wanli schotel met decor van baarzen omgeven door vakverdeling, circa 1600, diam.
serie van 8 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en antiquiteiten, Qianlong,
serie van 8 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en antiquiteiten, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (3 x B, 5 x C) ...[more]
3 grote Chinees porseleinen Qianlong kommen, allen met floraal decor in blauw/wit, 18e eeuw, diam.
3 grote Chinees porseleinen Qianlong kommen, allen met floraal decor in blauw/wit, 18e eeuw, diam. 33 en 31 cm. (3 x C) ...[more]
Chinese koe hoornen sculptuur met voorstelling van Quanyin met foohond, 19e eeuw, h. 13,5 cm
Chinese koe hoornen sculptuur met voorstelling van Quanyin met foohond, 19e eeuw, h. 13,5 cm ...[more]
polychroom beschilderd zachthouten beeld van gesluierde Guanyin op lotustroon, China, 17e/18e eeuw
polychroom beschilderd zachthouten beeld van gesluierde Guanyin op lotustroon, China, 17e/18e eeuw h. 45 cm ...[more]
2 Chinese porseleinen vazen, met afbeelding van symbolen in vakverdeling, Kangxi circa 1700, h.
2 Chinese porseleinen vazen, met afbeelding van symbolen in vakverdeling, Kangxi circa 1700, h. 25 (1 x glazuurschilfertje aan voet) ...[more]
Chinees porseleinen sprenkelvaasje met blauw-wit decor van servetwerk en pioenrozen en 19e eeuws
twee Chinees porseleinen schalen en één terrine, deksel ontbrekend, met blauw-wit floraal decor,
twee Chinees porseleinen schalen en één terrine, deksel ontbrekend, met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760, l. 25, 29 en 42 cm ...[more]
divers Chinees en Japans porselein waaronder kopjes, schoteltjes en een gemberpotje, 18e en 19e eeuw
divers Chinees en Japans porselein waaronder kopjes, schoteltjes en een gemberpotje, 18e en 19e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor in vakverdeling, begin 18e eeuw, diam.
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor in vakverdeling, begin 18e eeuw, diam. 30 cm (C) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose tafelscherm met polychroom decor van figuren met kostbaarheden en
Japanse gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man met slangenmand, gesigneerd bij de
Japans bronzen beeld van een kip op houten basement, Meiji-periode, ca 1900, h.15 cm ...[more]
Chinees blauw/wit porseleinen vaas vermaakt tot schemerlamp, 18e eeuw -defecten-, hoogte: 50 cm.
lot van 7 Chinees porseleinen schoteltjes en 6 kopjes, allen met decor van krabben en baarzen, 18e
lot van 7 Chinees porseleinen schoteltjes en 6 kopjes, allen met decor van krabben en baarzen, 18e en 19e eeuw (geen set) ...[more]
5 diverse Chinees porseleinen kop en schotels met decor van figuren en florale motieven in vakverdeling, Kangxi-stijl, 19e eeuw ...[more]
stel blauw/witr Chinees porseleinen assiettes met floraal decor, Qianlong eind 18e eeuw, br. 27
stel blauw/witr Chinees porseleinen assiettes met floraal decor, Qianlong eind 18e eeuw, br. 27 cm (randschilfertjes) ...[more]
Chinese bronzen wierookbrander met 'Gold Splash' decoratie en oren in de vorm van fabeldieren,
Chinees bronzen wierookbrander met 2 oren en rustend op lotusvormige voet, 19e eeuw, diam. 14 cm.
Chinees bronzen wierookbrander met 2 oren en rustend op lotusvormige voet, 19e eeuw, diam. 14 cm. ...[more]
Chinese laqué theekist met goudbeschilderd decor van figuren bij pagodes in landschap, circa 1900,
Chinese laqué theekist met goudbeschilderd decor van figuren bij pagodes in landschap, circa 1900, h. 28, br. 42 ...[more]
stel Chinees porseleinen famille rose dekselvazen met floraal decor, gemerkt Kangxi maar eind 19e
Chinees porseleinen kussen met polychroom decor van figuren in tuin, 19e eeuw, h. 12, br. 14,5 (B)
Chinees porseleinen kussen met polychroom decor van figuren in tuin, 19e eeuw, h. 12, br. 14,5 (B) ...[more]
set van 6 Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong, ca 1760, 23,5 cm -1 x
set van 6 Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong, ca 1760, 23,5 cm -1 x B, 1 x A/B- ...[more]
set van 6 Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong, ca 1760, 24
set van 6 Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong, ca 1760, 24 cm -2 x B- ...[more]
set van 6 Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760, 23 cm - 4 x
set van 6 Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760, 23 cm - 4 x B- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor en 19e eeuwse zilveren monturen, Qianlong,
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor en 19e eeuwse zilveren monturen, Qianlong, ca. 1740, h. 11 cm -2 x B- ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor en 19e eeuwse zilveren monturen, Qianlong, ca. 1760, h. 11 cm -1 x C- ...[more]
2 Chinees porseleinen Imari trekpotjes, Qianlong, circa 1740, h. 7 en 7,5 cm -C, B- ...[more]
lot Chinees porselein waaronder knobbelvaasjes, dekselpotjes en balustervaasjes, 18e eeuw, h. 4,5/18
lot Chinees porselein waaronder knobbelvaasjes, dekselpotjes en balustervaasjes, 18e eeuw, h. 4,5/18 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen 'roleau' of 'rolwagen' vaas met decor van draak en golven, Kangxi
Chinees porseleinen theebus met blauw-wit floraal decor en zilveren monturen, Qianlong, ca 1740,
Chinees porseleinen theebus met blauw-wit floraal decor en zilveren monturen, Qianlong, ca 1740, monturen van latere datum, h. 15 cm ...[more]
Chinees porseleinen bierpul met blauw-wit floraal decor en zilveren klep getorst model, Qianlong
Lot Chinees porselein bestaande uit diverse kop-en-schotels met blauw-wit decor, 18e/19e eeuw
Lot Chinees porselein bestaande uit diverse kop-en-schotels met blauw-wit decor, 18e/19e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein bestaande uit Famille rose schenkkannetje, theekopje en 6 schoteltjes met
lot Chinees porselein bestaande uit Famille rose schenkkannetje, theekopje en 6 schoteltjes met divers decor, 18e eeuw ...[more]
5 Chinees porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor, 18e eeuw ...[more]
Chinese porseleinendekselpot met blauw-wit decor van een guanyin op een qilin en een meanderrand,
Chinese porseleinendekselpot met blauw-wit decor van een guanyin op een qilin en een meanderrand, ca. 1900, h. 28 cm ...[more]
Chinese porseleinen dekselpot met blauw-wit decor van vogels, bloemen en een meanderrand, 19e
Chinese porseleinen dekselpot met blauw-wit decor van vogels, bloemen en een meanderrand, 19e eeuw, h. 23 cm ...[more]
2 Japanse gepatineerd ijzeren tsubas, met decor van buffel en draak opgehoogd met goudbeschildering,
Japanse bronzen pommander aan standaard met decor van drakenkoppen en scrollwerk, Meiji-periode,
Japanse bronzen pommander aan standaard met decor van drakenkoppen en scrollwerk, Meiji-periode, eind 19e eeuw, h. 88 cm ...[more]
stel Japans bronzen siervaasjes met verguld reliëfdecor van vogels en pioenrozen, Meiji-periode, ca.
stel Japans bronzen siervaasjes met verguld reliëfdecor van vogels en pioenrozen, Meiji-periode, ca. 1890, h. 19 cm ...[more]
Chinees porseleinen huqqa (waterpijp reservoir) voor de Islamitische markt met blauw-wit decor van
Chinees porseleinen Qianlong trekpotje met geribd blauw/wit decor van vlinders, ca. 1769, h. 7,5 cm
Chinees porseleinen Qianlong trekpotje met geribd blauw/wit decor van vlinders, ca. 1769, h. 7,5 cm ...[more]
1223 Los(e)/Seite