- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
set van 4 Engelse beuken Windsor stoelen met gespijlde rug, gebogen armleggers en rustend op
set van 4 Engelse beuken Windsor stoelen met gespijlde rug, gebogen armleggers en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw ...[more]
mahonie gefineerde vlinderbank bekleed met velours, voorzien van gestoken kuif op de rugleuning en
2 royale eiken armstoelen met rechte rug, beide versierd met balusters in de rug en met gestoffeerde
mahonie gefineerd 1-deurs halkastje met 1 lade en gebogen front, biedermeier, circa 1850, hoogte:
mahonie gefineerd biedermeier bureau met opstand waarin 4 laden, met uitschuifbaar schrijfblad en
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40,5 x 51, Plasgezicht bij Nieuwkoop, gesigneerd l.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40,5 x 51, Plasgezicht bij Nieuwkoop, gesigneerd l.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 65,5 x 55, Boer in praam bij het erf, gesigneerd r.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 65,5 x 55, Boer in praam bij het erf, gesigneerd r.o. ...[more]
Karel Wiggers (1916-1989)doek, 60,5 x 70,5, Stilleven met wit konijn, gesigneerd r.b. '43 ...[more]
Giuseppe Pitto (1857-1928)doek, 48 x 68, Bedrijvig marktgezicht met figuren, gesigneerd l.o.
Giuseppe Pitto (1857-1928)doek, 48 x 68, Bedrijvig marktgezicht met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
Harm Henrick Kamerlingh Onnes (1893-1985)paneel, 34 x 32,5, Twee vrouwen in het venster, gemonogrammeerd r.o. 72 ...[more]
Kees Verwey (1900-1995)doek, 82 x 66, Portret van een dame met bloemen, gesigneerd r.b. ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960)doek, 41 x 54, Bootje aan de rand van de plas, gesigneerd r.o. ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)doek, 72 x 73, Stilleven met magnolia's, gesigneerd r.o. ...[more]
Ali Goubitz (1904-1975)board, 50 x 40, 'En Provence', gesigneerd r.o., anno 1970 ...[more]
Isaac Naarden (1902-1982)doek, 40 x 41, Badende dames, gesigneerd r.o. ...[more]
Pieter Dik (1943-1984)doek, 80,5 x 100, Jager met vos, gesigneerd r.o. ...[more]
Anton Gerhart (1879-)paneel, 21 x 31,5, Rustende soldaten, gesigneerd r.o. ...[more]
aquarel, 36,5 x 30, Militairen te paard, gesigneerd r.o. J.G. Taets von Amerongen, 19 mei 1918
aquarel, 36,5 x 30, Militairen te paard, gesigneerd r.o. J.G. Taets von Amerongen, 19 mei 1918 ...[more]
Antonius H.J. Molkenboer (1872-1960)aquarel. 52 x 29, meisje in klederdracht uit Walcheren, Anna,
Antonius H.J. Molkenboer (1872-1960)aquarel. 52 x 29, meisje in klederdracht uit Walcheren, Anna, gesigneerd RO en anno 1917 ...[more]
doek, 45,5 x 36, Man met kind bij wastobbe, gesigneerd r.o. J. Santo, 19e eeuw ...[more]
paneel, 37,5 x 29,5, Stilleven met bloemen en fruit, Hollandse school, 19e eeuw ...[more]
doek, 73 x 49,5, 'Place de village, Suisse, Unterseen', gesigneerd r.o. J. Delamare, '98, 19e eeuw
doek, 73 x 49,5, 'Place de village, Suisse, Unterseen', gesigneerd r.o. J. Delamare, '98, 19e eeuw ...[more]
doek, 72 x 57,5, Jongetje met tol, gesigneerd l.o. L Deckers 1864 ...[more]
paneel, 64 x 53, Portret van een bebaarde man, ter halve lengte, in zwart kostuum met molenkraag, in
Peter van de Velde (1634-1723)olie op paneel, 28,5 x 38, Een driemaster en andere schepen buiten
Peter van de Velde (1634-1723)olie op paneel, 28,5 x 38, Een driemaster en andere schepen buiten de haven bij stevige wind ...[more]
toegeschreven aan Jan Peeters I (1624-1678)olie op doek, 49 x 58, Schepen voor een rotsachtige kust
toegeschreven aan Jan Peeters I (1624-1678)olie op doek, 49 x 58, Schepen voor een rotsachtige kust in stevige wind ...[more]
olie op doek, 79 x 98, vrouw met faun en putti in landschap, navolger Correggio ...[more]
olie op koper, ovaal 10 x 8 cm, portret van dame, 19e eeuw en olie op koper, 14 x 11, portret van
olie op koper, ovaal 10 x 8 cm, portret van dame, 19e eeuw en olie op koper, 14 x 11, portret van man, 19e eeuw ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 46 x 45,5, Stoomtrein bij de fabriek, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 44,5 x 28,5, Vrouw bij fabrieksoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953)paneel, 25 x 34,5, Huisje tussen de bomen, gesigneerd r.o.
Hermanus Antonius van Daalhoff (1867-1953)paneel, 25 x 34,5, Huisje tussen de bomen, gesigneerd r.o. ...[more]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)doek, 74 x 66, Binnenhaven, gesigneerd r.o. -scheuren in doek-
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)doek, 74 x 66, Binnenhaven, gesigneerd r.o. -scheuren in doek- ...[more]
Jan Adam Zandleven (1868-1923)doek, 40 x 32, Boerenerf met bomen, gesigneerd l.o. 1909 ...[more]
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)doek, 44 x 52, Handwerkende vrouw met kind in boereninterieur, gesigneerd l.o. ...[more]
Adolphe Monticelli (1824-1886)paneel, 29 x 16, Trois femmes dans un parc, gesigneerd l.o. -herkomst:
Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1897-1987)doek, 60 x 80, Koeien langs de Drentsche Aa,
Erasmus Bernardus van Dulmen Krumpelman (1897-1987)doek, 60 x 80, Koeien langs de Drentsche Aa, gesigneerd r.o. '78 ...[more]
Henk van Leeuwen (1890-1972)doek, 100 x 80, Dame in traditionele kledij, met atelierstempel op verso
Henk van Leeuwen (1890-1972)doek, 100 x 80, Dame in traditionele kledij, met atelierstempel op verso ...[more]
Willem Cornelis Rip (1856-1922)aquarel, 35 x 50, Bootjes aan de kade, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)krijttekening, 51 x 42, Binnenhaven, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)paneel, 24,5 x 33,5, moeder met kinderen in de duinen, gesigneerd l.
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)paneel, 24,5 x 33,5, moeder met kinderen in de duinen, gesigneerd l.o. ...[more]
Constant Ludovic Artz (1870-1951)doek, 40,5 x 50,5, Eendenfamilie aan de waterkant, gesigneerd l.o.
Constant Ludovic Artz (1870-1951)doek, 40,5 x 50,5, Eendenfamilie aan de waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 60 x 90,5, Zomerlandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)doek, 41 x 50,5, Boerenerf met plasgezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)aquarel, 20 x 37, Paardenkar met boer en boerin, gesigneerd r.o. ...[more]
aquarel, 29 x 19,5, Scheveningse dame, onduidelijk gesigneerd l.o. ...[more]
Maria Henri Mackenzie (1878-1961)doek, 35 x 40, Prinseneilend te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 51 x 40, bosgezicht met vlinders en kever, onbekend, 17e eeuw ...[more]
olie op doek, 87 x 68, Portret van een vorst van Pruissen, naar Antoine Pesne ...[more]
olie op paneel, 36 x 45 cm, Aanbidding der Koningen, Dalmatië. eind 16e / begin 17e eeuw -paneel
olie op paneel, 36 x 45 cm, Aanbidding der Koningen, Dalmatië. eind 16e / begin 17e eeuw -paneel gebroken- ...[more]
doek, 87 x 118, schepen en sloep met figuren op het IJ bij Amsterdam, Navolger Abraham Storck, 17e/
doek, 87 x 118, schepen en sloep met figuren op het IJ bij Amsterdam, Navolger Abraham Storck, 17e/18e eeuw ...[more]
doek, 68 x 48,5, Elegante jonge dame met hoed, gesigneerd l.o. E. Meyer (mogelijk Émile Meyer (
doek, 68 x 48,5, Elegante jonge dame met hoed, gesigneerd l.o. E. Meyer (mogelijk Émile Meyer (1823-1093)) ...[more]
paneel, 24 x 18, Kinderportretje, Franse school, gesigneerd l.o. A. Brun 1866 -geschilderd op een
paneel, 39,5 x 28, Bloemstilleven met koolmeesje, gesigneerd r.o. A. Gobius 1845 ...[more]
Ytje de Jong (1948-)paneel, 16 x 34, Stilleven met bloementakje en vlinder, gesigneerd r.o. ...[more]
Ytje de Jong (1948-)paneel, 10 x 26, Stilleven met bloementakje en koolwitjes, gesigneerd r.o.
Ytje de Jong (1948-)paneel, 10 x 26, Stilleven met bloementakje en koolwitjes, gesigneerd r.o. ...[more]
Japanse houtdruk, 31 x 38 cm, rivierlandschap met huis aan oever, omgeving Hokusai, 19e eeuw
Japanse houtdruk, 31 x 38 cm, rivierlandschap met huis aan oever, omgeving Hokusai, 19e eeuw ...[more]
aquarel, 10,5 x 15,5, Schaatsers in Hollands landschap, gesigneerd r.o. (=mogelijk Andreas Schelfhout, 1787-1870) ...[more]
1223 Los(e)/Seite