(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

blauw/wit Chinees porseleinen bord met floraal decor, 18e eeuw, in verguld bronzen montuur, 19e eeuw, diam. 33 cm (restauratie) ...[more]

lot Chinees porselein waaronder Qianlong trekpotje (barst), Chinees Imari kopjes en Japans Imari roomkannetje, allen 18e eeuw ...[more]

lot Chinees porselein ...[more]

Chinese jade armband, snuiflesje en amulet ...[more]

Chinese porseleinen Celadon vaas met craquelé, 19e eeuw (beschadigingen) en houten reliëf plaquette met karaktertekens in doos ...[more]

stel Chinees porseleinen famille rose borden met decor van vogel en bloemen, Qianlong, circa 1750, diam. 29 cm (2 x B) ...[more]

Chinese rolschildering op zijde van pioenrozen, gesigneerd en gestempeld, in bijbehorende foedraal, 90 x 40 cm ...[more]

kapitale Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor van kraanvogels, 1e helft 20e eeuw -gerestaureerd-diam. 63 cm ...[more]

Chinees porseleinen pruikenstandaard met blauw-wit decor van notabelen in een paleistuin, 19e eeuw, haarlijn, h. 29 cm ...[more]

Japans porseleinen mocca set bestaande uit 6 kop en schotels met deksel, polychroom decor van kersenbloessem en pioenrozen, ca 1900 ...[more]

Chinese ivoren dekseldoos met reliëfdecor van figuren bij pagodes in landschap, Kanton, 19e eeuw, br. 12,5 cm. (scharnier imperfect) ...[more]

Japanse schotel en 2 vazen met Kutani decor van bloemen, vogels en hoffiguren, Japan, ca. 1890, diam. 36 cm , 30 cm ...[more]

2 grote Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren in landschap, 20e eeuw, h. 58 cm. (1 oor met breuk) ...[more]

stel Tibetaanse bronzen sculpturen van dansende rat en tijger versierd met kleurstenen en rustend op lotusvoet, 19e eeuw, h. 32 cm. ...[more]

Chinese verguld bronzen boeddha in lotushouding, versierd met bruin en blauw emaille, 17e/18e eeuw, h. 15 cm. op houten voet ...[more]

Chinese terracotta Yixing trekpot met meloenvormige romp en deksel bekroond door foo-hond, 19e eeuw, h. 8 cm (randschilfers aan deksel) ...[more]

Chinees porseleinen famile rose kop en schotel met decor van zotje op buffel, Yongzheng, ca. 1725 - randschilfers - ...[more]

set van 3 Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1740, diam. 27,5 cm -schilfers, bakfoutjes - ...[more]

  • 1223 Los(e)