- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
blauw/wit Chinees porseleinen bord met floraal decor, 18e eeuw, in verguld bronzen montuur, 19e
blauw/wit Chinees porseleinen bord met floraal decor, 18e eeuw, in verguld bronzen montuur, 19e eeuw, diam. 33 cm (restauratie) ...[more]
11 Chinees porseleinen schoteltjes en 8 kopjes, allen met decor van landschappen en florale motieven
lot Chinees porselein waaronder Qianlong trekpotje (barst), Chinees Imari kopjes en Japans Imari
lot Chinees porselein waaronder Qianlong trekpotje (barst), Chinees Imari kopjes en Japans Imari roomkannetje, allen 18e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein bestaande uit diverse bordjes en een kaststelgedeelte met blauw-wit decor,
lot Chinees porselein bestaande uit diverse bordjes en een kaststelgedeelte met blauw-wit decor, 18e/19e eeuw ...[more]
lot Chinees porseleinen schoteltjes en borden met blauw-wit decor, 18e en 19e eeuw ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen dekselvazen met decor van draken, circa 1900, h. 43 cm (
stel blauw/wit Chinees porseleinen dekselvazen met decor van draken, circa 1900, h. 43 cm (randschade) ...[more]
Chinese jade armband, snuiflesje en amulet ...[more]
5 Chinees porseleinen famille rose borden met polychroom decor van vogels en bloemen, Qianlong,
Chinees bronzen vaasje met decor van hoogwaardigheidsbekleder en zotjes, h. 25 cm ...[more]
Chinese porseleinen Celadon vaas met craquelé, 19e eeuw (beschadigingen) en houten reliëf plaquette met karaktertekens in doos ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen schaaltjes met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, afmetingen: 10 x
4 blauw/wit Chinees porseleinen schaaltjes met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, afmetingen: 10 x 13 cm (4 x A) ...[more]
stel Chinees porseleinen famille rose borden met decor van vogel en bloemen, Qianlong, circa 1750,
stel Chinees porseleinen famille rose borden met decor van vogel en bloemen, Qianlong, circa 1750, diam. 29 cm (2 x B) ...[more]
set van 7 Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760 - 3 x B, 2 x
set van 7 Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1760 - 3 x B, 2 x C - ...[more]
9 porseleinen Chine de commande borden met famille rose decor van strooibloemen en een wapenschild
stel octagonale Chinees porseleinen famille roses borden met decor van bloemen en bloesem met
blauw/wit Chinees porseleinen dekselterrine op onderschotel met decor van figuur in landschap,
royale Chinees porseleinen dekselvaas met decor van interieur met hangklok en lezende figuren aan
Chinese aquarel rolschildering, 130 x 33, vruchten en bladeren, gesigneerd Shen Xianying en Lu Yifei
Chinese rolschildering op zijde van pioenrozen, gesigneerd en gestempeld, in bijbehorende foedraal, 90 x 40 cm ...[more]
Chinese gestoken spekstenen signet met decor van tempelleeuwen en schrifttekens, ca. 1900, h. 7 cm
Chinese gestoken spekstenen signet met decor van tempelleeuwen en schrifttekens, ca. 1900, h. 7 cm ...[more]
Chinese bronzen wierookbrander, met 2 oren en rustend op standring, 17e/18e eeuw, h. 5,5 ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van een Boeddha in lotushouding op verhoogde troon, 19e eeuw,
bronzen sculptuur met voorstelling van een Boeddha in lotushouding op verhoogde troon, 19e eeuw, h. 31 cm. ...[more]
kapitale Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor van kraanvogels, 1e helft 20e eeuw -
kapitale Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor van kraanvogels, 1e helft 20e eeuw -gerestaureerd-diam. 63 cm ...[more]
Chinees porseleinen pruikenstandaard met blauw-wit decor van notabelen in een paleistuin, 19e
Chinees porseleinen pruikenstandaard met blauw-wit decor van notabelen in een paleistuin, 19e eeuw, haarlijn, h. 29 cm ...[more]
set van 3 Chinees porseleinen borden met floraal Imari decor, Qianlong, ca 1740, diam. 22 cm - 1 met
2 Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van vogels en perziken, Kangxi, ca.1720, diam.
4 Chinees porseleinen borden met Kantonees decor van zotjes, eenden en bloemen, Kangxi gemerkt, eind
lot Chinees porselein met blauw-wit decor bestaande uit: 2 diverse borden en 1 kom, 18e en 19e
lot Chinees porselein, waaronder diverse kop en schotels en kommen, 18e/19e eeuw ...[more]
Japans porseleinen mocca set bestaande uit 6 kop en schotels met deksel, polychroom decor van
Japans porseleinen mocca set bestaande uit 6 kop en schotels met deksel, polychroom decor van kersenbloessem en pioenrozen, ca 1900 ...[more]
Chinese ivoren dekseldoos met reliëfdecor van figuren bij pagodes in landschap, Kanton, 19e eeuw,
Chinese ivoren dekseldoos met reliëfdecor van figuren bij pagodes in landschap, Kanton, 19e eeuw, br. 12,5 cm. (scharnier imperfect) ...[more]
3 Chinese ivoren sculpturen met voorstelling van dames met bloemen, circa 1900, h. 30 cm. allen op
3 Chinese ivoren sculpturen met voorstelling van dames met bloemen, circa 1900, h. 30 cm. allen op houten voet ...[more]
Chinese gestoken ivoren kaarthouder met reliëfdecor van figuren bij pagode, Kanton, ca 1900, h. 11
Chinese gestoken ivoren kaarthouder met reliëfdecor van figuren bij pagode, Kanton, ca 1900, h. 11 cm. ...[more]
2 vierkante Chinees porseleinen schaaltjes met blauw-wit decor van servetwerk en vogels, Kangxi, ca.
2 vierkante Chinees porseleinen schaaltjes met blauw-wit decor van servetwerk en vogels, Kangxi, ca. 1700, 11 x 11 cm ...[more]
8 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels waaronder set van 3 kop en schotels met decor van
3 diverse Chinees porseleinen schalen met Imari-verte, Mandarijn en famille rose decor, 18e eeuw,
Japanse schotel en 2 vazen met Kutani decor van bloemen, vogels en hoffiguren, Japan, ca. 1890,
Japanse schotel en 2 vazen met Kutani decor van bloemen, vogels en hoffiguren, Japan, ca. 1890, diam. 36 cm , 30 cm ...[more]
2 grote Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren in landschap, 20e eeuw, h. 58 cm.
2 grote Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren in landschap, 20e eeuw, h. 58 cm. (1 oor met breuk) ...[more]
een Kaukasische dolk in bewerkte metalen schede en een dolk met gestoken houten heft in leren
3 Solo krissen, 2 Jogya krissen, 2 Madura krissen en een kinderkrisje met hoornen heft, 1 knop
3 Solo krissen, 2 Jogya krissen, 2 Madura krissen en een kinderkrisje met hoornen heft, 1 knop ontbreekt ...[more]
stel Tibetaanse bronzen sculpturen van dansende rat en tijger versierd met kleurstenen en rustend op
stel Tibetaanse bronzen sculpturen van dansende rat en tijger versierd met kleurstenen en rustend op lotusvoet, 19e eeuw, h. 32 cm. ...[more]
Chinese verguld bronzen boeddha in lotushouding, versierd met bruin en blauw emaille, 17e/18e
Chinese verguld bronzen boeddha in lotushouding, versierd met bruin en blauw emaille, 17e/18e eeuw, h. 15 cm. op houten voet ...[more]
zilveren sculptuur met voorstelling van olifant met Maharadja, circa 1880, vermoedelijk afkomstig
Chinese zijdeschildering met decor van vogels op tak, circa 1900, h. 32, br. 95 -in lijst met
Chinese zijdeschildering met decor van vogels op tak, circa 1900, h. 32, br. 95 -in lijst met passe partout- ...[more]
Chinese aquarel, met voorstelling van dames in tuin, h. 25, br. 38 - ingelijst met passe partout,
Chinese aquarel, met voorstelling van dames in tuin, h. 25, br. 38 - ingelijst met passe partout, ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1740, h. 11 cm (B/C)
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1740, h. 11 cm (B/C) ...[more]
2 Chinees porseleinen schalen met decor van pioenrozen, Qianlong, ca. 1740, diam. 39 cm (B/C)
2 Chinees porseleinen schalen met decor van pioenrozen, Qianlong, ca. 1740, diam. 39 cm (B/C) ...[more]
2 Chinees porseleinen borden met floraal Imari decor en servetwerk, Qianlong, ca 1740, diam. 22 en
2 Chinees porseleinen borden met floraal Imari decor en servetwerk, Qianlong, ca 1740, diam. 22 en 28 cm - 2 x B - ...[more]
2 famille rose bordjes met polychroom kersenbloesem decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm. (1 x
2 famille rose bordjes met polychroom kersenbloesem decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm. (1 x B, 1 x D) ...[more]
uitgebreid Japans porseleinen theeservies, Satsuma, Meiji-periode 1868 - 1912 ...[more]
Yixing trekpotje met opengewerkt bamboe decor, circa 1725, h. 13 cm, literatuur: Yixing Teapots
Chinese terracotta Yixing trekpot met meloenvormige romp en deksel bekroond door foo-hond, 19e eeuw,
Chinese terracotta Yixing trekpot met meloenvormige romp en deksel bekroond door foo-hond, 19e eeuw, h. 8 cm (randschilfers aan deksel) ...[more]
Chinees porseleinen famile rose kop en schotel met decor van zotje op buffel, Yongzheng, ca.
Chinees porseleinen famile rose kop en schotel met decor van zotje op buffel, Yongzheng, ca. 1725 - randschilfers - ...[more]
Chinees porseleinen cafe au lait kop en schotel met decor van bloesemtakken en pioenrozen, Qianlong,
Chinees porseleinen cafe au lait kop en schotel met decor van bloesemtakken en pioenrozen, Qianlong, ca. 1740 ...[more]
set van 3 Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1740, diam. 27,5
set van 3 Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong, ca. 1740, diam. 27,5 cm -schilfers, bakfoutjes - ...[more]
Chinees porseleinen flambé geglazuurde vaas met mascarons, 19e/20e eeuw, h. 28 cm ...[more]
Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeelding van vogels en bloesemtakken, 20e eeuw, h. 44
Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeelding van vogels en bloesemtakken, 20e eeuw, h. 44 ...[more]
Chinese porseleinen cachepot met blauw-wit decor van figuren in een hoftuin, ca. 1900, h. 22 cm
Chinese porseleinen cachepot met blauw-wit decor van figuren in een hoftuin, ca. 1900, h. 22 cm ...[more]
1223 Los(e)/Seite