(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 42 x 33, Moeder met kind op het pad, gesigneerd rechts midden ...[more]

Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)paneel, 58,5 x 88, Afwas bij de steiger op een zonnige dag, gesigneerd r.o. '05 ...[more]

France Wagner (1943-)ovaal board, 119 x 225, 3 dansende figuren 'Le Marin Joyeux' 'Rijndam', gesigneerd l.o. ...[more]

Robert Ives Browne (1866-1956)marouflé, 37 x 49, Polderlandschap met koeien, Hollandse School, gesigneerd r.o. '91 ...[more]

Salomon Meijer (1877-1965)doek, 41 x 51,'De Onbewoonbaar verklaarde woning te Blaricum', gesigneerd r.o. ...[more]

Gerard Princée (1908-1999)gouache, 64 x 89, Compositie met figuren en paarden, gesigneerd r.o. -met overzichtscatalogus- ...[more]

Eduard Boehm (1830-1890)doek, 68,5 x 105,5, Bosgezicht met berglandschap, gesigneerd r.o. -gaatje in doek midden onder- ...[more]

Jules Monnickendam (1874-1943)doek, 30,5 x 42,5, Moeder met spelende kinderen in interieur, gesigneerd l.o. ...[more]

  • 1223 Los(e)