- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
doek, 128,5 x 88, Romantische scène, Engelse school, gesigneerd r.o. CAH More 1878 ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 42 x 33, Moeder met kind op het pad, gesigneerd rechts midden ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 35 x 54, Hondenkar met melkbussen en vaten,
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 35 x 54, Hondenkar met melkbussen en vaten, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerard Cornelis Krol (1882-1950)board, 36 x 49, Boeren met paardenkar in winterlandschap, r.o.
Gerard Cornelis Krol (1882-1950)board, 36 x 49, Boeren met paardenkar in winterlandschap, r.o. gesigneerd ...[more]
Cor van der Zwalm (1894-1955)doek, 50,5 x 70, Gezicht op de Leuvenhaven te Rotterdam, gesigneerd r.
Cor van der Zwalm (1894-1955)doek, 50,5 x 70, Gezicht op de Leuvenhaven te Rotterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)paneel, 12,5 x 18, Hollands ijsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)paneel, 13 x 18, Herder met koeien in heuvellandschap, gesigneerd
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)paneel, 13 x 18, Herder met koeien in heuvellandschap, gesigneerd l.o. ...[more]
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)paneel, 9 x 13,5, Strandgezicht met figuren en schepen, gesigneerd
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898)paneel, 9 x 13,5, Strandgezicht met figuren en schepen, gesigneerd l.o. ...[more]
Pol Dom (1885-1978)paneel, 39 x 18,5, Larense jongen, gesigneerd r.o. ...[more]
Daniel Been (1885-1967)doek, 40,5 x 80,5, Mediterraanse kust met zeilbootje, gesigneerd l.o.
Daniel Been (1885-1967)doek, 40,5 x 80,5, Mediterraanse kust met zeilbootje, gesigneerd l.o. ...[more]
Willem Jacobus Alberts (1912-1990)doek, 30,5 x 40,5, Bootje aan de vaart, gesigneerd l.o. ...[more]
Joseph Bles (1825-1875)paneel, 22,5 x 29, Trekvaart met figuren en molens, gesigneerd r.o. ...[more]
Roy Fairchild (1953-)litho, 85 x 70, 'The Embroiderers Daughter', gesigneerd r.o., oplage 307/465
Roy Fairchild (1953-)litho, 85 x 70, 'The Embroiderers Daughter', gesigneerd r.o., oplage 307/465 ...[more]
Jan Sluijters jr. (1914-2005)krijttekening, 30 x 39, Boerderijtjes in landschap, gesigneerd l.o.
Jan Sluijters jr. (1914-2005)krijttekening, 30 x 39, Boerderijtjes in landschap, gesigneerd l.o. ...[more]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)aquarel, 28 x 38,5, Jungle, gesigneerd r.o. ...[more]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)paneel, 58,5 x 88, Afwas bij de steiger op een zonnige dag,
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)paneel, 58,5 x 88, Afwas bij de steiger op een zonnige dag, gesigneerd r.o. '05 ...[more]
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)marouflé, 32 x 42,5, Tahiti, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Jans (1893-1963)paneel, 26 x 32, Herder met schaapskudde op de heide, gesigneerd r.o. ...[more]
Eugène Brands (1913-2002)gouache, 45 x 40, Abstracte voorstelling, gesigneerd r.o. '67 ...[more]
Eugène Brands (1913-2002)gouache, 30 x 20, 'Vrij Palet', gesigneerd r.o. '57 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)paneel, 49,5 x 37,5, 'Schilder in atelier', gesigneerd met monogram r.o. '26
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897)aquarel, 26 x 38,5, Molen aan de vaart, gesigneerd l.o. ...[more]
France Wagner (1943-)ovaal board, 119 x 225, 3 dansende figuren 'Le Marin Joyeux' 'Rijndam',
France Wagner (1943-)ovaal board, 119 x 225, 3 dansende figuren 'Le Marin Joyeux' 'Rijndam', gesigneerd l.o. ...[more]
Christof Stefanoff (1898-1966)paneel, 40 x 30, Berkenbomen in heuvellandschap, gesigneerd r.b. 1951
Christof Stefanoff (1898-1966)paneel, 40 x 30, Berkenbomen in heuvellandschap, gesigneerd r.b. 1951 ...[more]
aquarel, 27 x 18, Bomen langs het pad, gesigneerd l.o. 79 (=mogelijk J.C. Harpignies, 1819-1916)
aquarel, 27 x 18, Bomen langs het pad, gesigneerd l.o. 79 (=mogelijk J.C. Harpignies, 1819-1916) ...[more]
Harry Maas (1906-1982)aquarel, 44 x 23, Vrouwelijk naakt, gesigneerd r.b. '79 ...[more]
Straaten, Hendrick van der (1655-1722)zwart krijt en grijze was op papier, 13 x 19, Visser bij
Hendrik Weegewijs (1875-1964)doek, 56 x 50, Zonnig erf met bomen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Bedijs Tom (1813-1894)paneel, 36 x 48, Rustend vee bij de sloot, gesigneerd l.o. ...[more]
G.J. van Hoorn (1802-1876)paneel, 35 x 25,5, Twee pijprokende mannen bij olielamp, gesigneerd r.o.
G.J. van Hoorn (1802-1876)paneel, 35 x 25,5, Twee pijprokende mannen bij olielamp, gesigneerd r.o. ...[more]
Nicolaas Riegen (1827-1889)doek, 44 x 69, Schepen in de woelige branding, gesigneerd l.o. 1866
Nicolaas Riegen (1827-1889)doek, 44 x 69, Schepen in de woelige branding, gesigneerd l.o. 1866 ...[more]
4 schilderijen op paneel, elk 11 x 8, portretten van elegante dames, navolger Pietro Longhi (1702-
4 schilderijen op paneel, elk 11 x 8, portretten van elegante dames, navolger Pietro Longhi (1702-1785), 18e eeuw ...[more]
paneel, 22,5 x 32,5, Aanbidding der herders, naar Sir Peter Paul Rubens ...[more]
Mado Schoolmeesters (1930-1993)doek, 66 x 51, abstracte compositie 'Epave', ongesigneerd ...[more]
Cornelis Albertus J. Schermer (1824-1915)paneel, 26 x 40, Paardenmarkt, gesigneerd l.o. ...[more]
Cornelis Albertus J. Schermer (1824-1915)aquarel, 23,5 x 32, Heren bij de manege, gesigneerd l.o.
Cornelis Albertus J. Schermer (1824-1915)aquarel, 23,5 x 32, Heren bij de manege, gesigneerd l.o. ...[more]
Johannes van Mastenbroek (1827-1909)doek, 59 x 86,5, Herder met kudde en hond, gesigneerd l.o. 1861
Johannes van Mastenbroek (1827-1909)doek, 59 x 86,5, Herder met kudde en hond, gesigneerd l.o. 1861 ...[more]
Willem Fredrik Weidner (1818-1850)marouflé, 76,5 x 64, Geschoten kalkoen, gesigneerd r.o. 1838
Willem Fredrik Weidner (1818-1850)marouflé, 76,5 x 64, Geschoten kalkoen, gesigneerd r.o. 1838 ...[more]
Robert Ives Browne (1866-1956)marouflé, 37 x 49, Polderlandschap met koeien, Hollandse School,
Robert Ives Browne (1866-1956)marouflé, 37 x 49, Polderlandschap met koeien, Hollandse School, gesigneerd r.o. '91 ...[more]
Anna Lehmann (1876-1956)doek, 27 x 37,5, Stadsgezicht aan het water, gesigneerd r.o. ...[more]
Astrid Engels (1941-)doek, 110 x 140, Compositie met Scarabee, gesigneerd r.o. '99 ...[more]
Salomon Meijer (1877-1965)doek, 41 x 51,'De Onbewoonbaar verklaarde woning te Blaricum', gesigneerd r.o. ...[more]
Henk Munnik (1912-1997)doek, 35 x 45,5, Stilleven, gesigneerd r.b. ...[more]
Cornelis Albert van Assendelft (1870-1945)doek, 81 x 61, Landarbeiders, gesigneerd r.o. ...[more]
Mieszko Jablonski (1892-1965)doek, 78 x 99, Vrouw in deuropening, gesigneerd midden onder ...[more]
Henk Welther (1885-1947)doek, 35,5 x 45,5, Boerderij met bruggetje over het water, gesigneerd r.o.
Henk Welther (1885-1947)doek, 35,5 x 45,5, Boerderij met bruggetje over het water, gesigneerd r.o. ...[more]
Wijbrand Schaap (1766-1821)2 aquarellen, 19 x 20, Haringkotters, niet gesigneerd ...[more]
Georges Nauwelaerts (1873-1939)doek, 126 x 58, Brieflezende dames, gesigneerd r.b. 1901 ...[more]
Pieter Geraedts (1911-1978)paneel, 51 x 152, 'Christus voor Pilatus', niet gesigneerd ...[more]
Cornelis Pieter 't Hoen (1814-1880)aquarel, 18 x 24, afgemeerd zeilschip aan oever, gesigneerd r.o.
Cornelis Pieter 't Hoen (1814-1880)aquarel, 18 x 24, afgemeerd zeilschip aan oever, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerard Princée (1908-1999)gouache, 64 x 89, Compositie met figuren en paarden, gesigneerd r.o. -
Gerard Princée (1908-1999)gouache, 64 x 89, Compositie met figuren en paarden, gesigneerd r.o. -met overzichtscatalogus- ...[more]
Mieczyslaw Wejman (1919-1997)2 etsen, 31 x 50, 'Rowerzysta III', gesigneerd r.o. 1964, oplage 6/
paneel, 26 x 21,5, Ruiters met paarden bij de stal, onduidelijk gesigneerd r.o. ...[more]
Eduard Boehm (1830-1890)doek, 68,5 x 105,5, Bosgezicht met berglandschap, gesigneerd r.o. -gaatje in
Eduard Boehm (1830-1890)doek, 68,5 x 105,5, Bosgezicht met berglandschap, gesigneerd r.o. -gaatje in doek midden onder- ...[more]
Hugo Polderman (1886-1977)marouflé, 34,5 x 50,5, Boerderij aan de bosrand, gesigneerd l.o. 1944
Hugo Polderman (1886-1977)marouflé, 34,5 x 50,5, Boerderij aan de bosrand, gesigneerd l.o. 1944 ...[more]
Otto Kriens (1873-1930)board, 26,5 x 31, Huisje in de zomer te Rijswijk, gesigneerd r.o. ...[more]
Jules Monnickendam (1874-1943)doek, 30,5 x 42,5, Moeder met spelende kinderen in interieur, gesigneerd l.o. ...[more]
Joseph Cohen de Vries (1804-1853)paneel, 25,5 x 20, Pauze tijdens het sokken stoppen, gesigneerd r.
Joseph Cohen de Vries (1804-1853)paneel, 25,5 x 20, Pauze tijdens het sokken stoppen, gesigneerd r.b. ...[more]
Alois Zabehlicky (1883-1962)doek, 40 x 60, Stilleven met fruit en rozen, gesigneerd r.o. ...[more]
1223 Los(e)/Seite