- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Wim van Aken (1933-2015)doek, 73 x 63, bloemstilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Toon Koster (1913-1990)doek, 61 x 80,5, Dorpsgezicht in de winter, gesigneerd l.o. ...[more]
Toon Koster (1913-1990)paneel, 17,5 x 12, Landschap bij zonsondergang, gesigneerd l.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62,5 x 90, Haven bij de fabriek, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o.
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 61 x 92, Koolverwerkers, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)doek, 80,5 x 100, Boer in het veld, gesigneerd r.o. 54 ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)paneel, 44 x 50, Zicht op Buitenveldert, gesigneerd l.o., anno 1906
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)paneel, 44 x 50, Zicht op Buitenveldert, gesigneerd l.o., anno 1906 ...[more]
Jan den Hengst (1904-1982)board, 80 x 60, Figuur in Mediterraans straatje, gesigneerd r.o. ...[more]
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)doek, 41 x 51, Boot aan de kust bij IJmuiden, gesigneerd r.o.
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)doek, 41 x 51, Boot aan de kust bij IJmuiden, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)doek, 30,5 x 50,5, Korenschoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 60,5, Sleperspaarden aan de Nieuwe Maas, gesigneerd r.o. -sterk
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 60,5, Sleperspaarden aan de Nieuwe Maas, gesigneerd r.o. -sterk ingeschilderd- ...[more]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)doek, 156 x 104, Zicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)doek, 40 x 60 cm, Zomerlandschap met korenschoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)Marouflé, 22 x 27, Heidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Emmanuel Ernst Ger van der Ven (1866-1944)doek, 48 x 41, Bloemstilleven, gesigneerd l.o. 1906
Emmanuel Ernst Ger van der Ven (1866-1944)doek, 48 x 41, Bloemstilleven, gesigneerd l.o. 1906 ...[more]
Jacques Zon (1872-1932)doek, 95 x 77 cm, Interieur met schilderijen, gesigneerd l.o. ...[more]
olie op doek, 94,5 x 77,5, een gefingeerd bas relief met putti in vlucht met bloemen (grisaille), in
olie op paneel, 36,5 x 61,5, Rvierlandschap met reizigers bij een boerderij in de zomer, navolger
olie op paneel, 36,5 x 61,5, Rvierlandschap met reizigers bij een boerderij in de zomer, navolger Jan van Goyen, 17e/18e eeuw ...[more]
Rafael Govertsz. Camphuysen (1597-1657)olie op paneel, 41,5 x 72,5, Een elegant paar op een pad
Pieter Barbiers (IV) (1798-1848)paneel, 46 x 56, Paardenkar bij boerderij, gesigneerd midden onder
Pieter Barbiers (IV) (1798-1848)paneel, 46 x 56, Paardenkar bij boerderij, gesigneerd midden onder ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 90,5 x 120, Bosgezicht met boer met paardenkar, gesigneerd r.o. -met winkelhaak l.o.- ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 60 x 80, Platbodems, gesigneerd r.o. ...[more]
Evert Moll (1878-1955)doek, 100 x 150, Driemaster in de haven van Rotterdam, gesigneerd l.o.
Evert Moll (1878-1955)doek, 100 x 150, Driemaster in de haven van Rotterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)doek, 40 x 55,5, Dorpsgezicht met molen langs de vaart,
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)doek, 40 x 55,5, Dorpsgezicht met molen langs de vaart, gesigeerd l.o. ...[more]
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)paneel, 15 x 20,5, Schip in de haven van Rotterdam,
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)paneel, 15 x 20,5, Schip in de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Cornelis Kuypers (1864-1932)doek, 102 x 57, Landschap met beekje, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 49 x 39, Handwerkende jongedame bij kaarslicht, gesigneerd met initialen l.b. PVS, mogelijk
doek, 49 x 39, Handwerkende jongedame bij kaarslicht, gesigneerd met initialen l.b. PVS, mogelijk Petrus van Schendel (1806-1870) ...[more]
doek, 37,5 x 32,5, Figuren bij kaarslicht, toegeschreven aan Johannes Rosierse (1818-1901) ...[more]
Fredericus Theodorus Renard (1778-1820)olie op paneel, 52 x 63, Gezicht op de Dam, Amsterdam met
aquarel, 23 x 32, Vissersboten aan het strand, Hollandse school, navolger J.C Schotel ...[more]
Bart Peizel (1887-1974)doek, 89 x 79 cm, abstracte compositie, gesigneerd r.b. Bart P. -herkomst:
Bart Peizel (1887-1974)doek, 60,5 x 50, Dames in de binnentuin, niet gesigneerd -herkomst: door de
Adri Pieck (1894-1982)doek, 48 x 65, 'Appeloogst', gesigneerd r.o. ...[more]
Adri Pieck (1894-1982)doek, 80 x 50,5, 'De Papavers', gesigneerd l.o. ...[more]
Cornelis Raaphorst (1875-1954)doek, 51 x 71, Herder met schaapskudde, gesigneerd l.o. ...[more]
David Schulman (1881-1966)doek, 37 x 56, Waalhaven te Rotterdam, gesigneerd r.o. -verfverlies-
David Schulman (1881-1966)doek, 37 x 56, Waalhaven te Rotterdam, gesigneerd r.o. -verfverlies- ...[more]
David Schulman (1881-1966)paneel, 25 x 34,5, Boten op 't IJ te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
David Schulman (1881-1966)doek, 40,5 x 75, Zicht op het Amsterdam-Rijnkanaal, gesigneerd r.o.
David Schulman (1881-1966)doek, 40,5 x 75, Zicht op het Amsterdam-Rijnkanaal, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 30,5 x 40,5, Boerenkar op polderlaan, gesigneerd l.o.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 30,5 x 40,5, Boerenkar op polderlaan, gesigneerd l.o. ...[more]
Herman Jozef Wijngaard (=pseudoniem H. J. Wijngaarden) (1922-2012)doek, 60,5 x 90,5, Rivieroever,
Herman Jozef Wijngaard (=pseudoniem H. J. Wijngaarden) (1922-2012)doek, 60,5 x 90,5, Rivieroever, gesigneerd l.o. ...[more]
Felicien Bobeldijk (1876-1964)aquarel, 34 x 52,5, Trekpaard op het strand, gesigneerd l.o. ...[more]
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 110 x 61, Eerbetoon aan kunstenaars omgebracht tijdens de Tweede
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 110 x 61, Eerbetoon aan kunstenaars omgebracht tijdens de Tweede Wereldoorlog, gesigneerd op spieraam ...[more]
Louis Stutterheim (1873-1943)doek, 30,5 x 40,5, Polderlandschap met boerderij, gesigneerd l.o.
Louis Stutterheim (1873-1943)doek, 30,5 x 40,5, Polderlandschap met boerderij, gesigneerd l.o. ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)doek, 130 x 170, De kaartspelers, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)doek, 60 x 80, Parijs, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)krijttekening, 33 x 38,5, Dame in Parijs, gesigneerd l.o. ...[more]
Willem Dooyewaard (1892-1980)gouache, 58,5 x 48,5, Geisha, gesigneerd r.o. Kyoto 1931 ...[more]
Adrianus Miolee (1879-1961)doek, 39,5 x 45,5, Heidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Miolee (1879-1961)doek, 26 x 37, Heidelandschap in maanlicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Pieter A. Schipperus (1840-1929)aquarel, 13 x 19,5, Bedrijvigheid aan de kade, gesigneerd r.o.
Pieter A. Schipperus (1840-1929)aquarel, 13 x 19,5, Bedrijvigheid aan de kade, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Pieter Wisselingh (1812-1899)aquarel, 51,5 x 35,5, Herder met schapen in het bos, r.o.
Johannes Pieter Wisselingh (1812-1899)aquarel, 51,5 x 35,5, Herder met schapen in het bos, r.o. gesigneerd ...[more]
Annie Bruin (1870-1961)paneel, 27 x 43, Korenschoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Coffermans, Marcellus paneel, 17,5 x 10, Christus in de tuin van Gethsemane, niet gesigneerd,
olie op koper, 23 x 28, Het Oordeel van Salomon, naar Sir Peter Paul Rubens ...[more]
Jacob van Oost I (1603-1671)Olie op doek op paneel, 81,5 x 110 De Heilige Familie aan tafel in
Jacob van Oost I (1603-1671)Olie op doek op paneel, 81,5 x 110 De Heilige Familie aan tafel in gebed, niet gesigneerd ...[more]
doek, 71 x 45, Religieuze voorstelling met putti, onbekend ...[more]
olie op doek op paneel, 26 x 32, naaister aan tafel, navolger Michiel Sweerts -lakzegel op achterkant- ...[more]
Toon Koster (1913-1990)paneel, 22 x 28, Landschap met bruggetje bij ondergaande zon, gesigneerd r.o.
Toon Koster (1913-1990)paneel, 22 x 28, Landschap met bruggetje bij ondergaande zon, gesigneerd r.o. ...[more]
Toon Koster (1913-1990)paneel, 50 x 51, Vissersboot op zee, gesigneerd l.o. ...[more]
1223 Los(e)/Seite