(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)doek, 156 x 104, Zicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]

olie op paneel, 36,5 x 61,5, Rvierlandschap met reizigers bij een boerderij in de zomer, navolger Jan van Goyen, 17e/18e eeuw ...[more]

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 90,5 x 120, Bosgezicht met boer met paardenkar, gesigneerd r.o. -met winkelhaak l.o.- ...[more]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949)paneel, 15 x 20,5, Schip in de haven van Rotterdam, gesigneerd r.o. ...[more]

doek, 49 x 39, Handwerkende jongedame bij kaarslicht, gesigneerd met initialen l.b. PVS, mogelijk Petrus van Schendel (1806-1870) ...[more]

Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 110 x 61, Eerbetoon aan kunstenaars omgebracht tijdens de Tweede Wereldoorlog, gesigneerd op spieraam ...[more]

Jacob van Oost I (1603-1671)Olie op doek op paneel, 81,5 x 110  De Heilige Familie aan tafel in gebed, niet gesigneerd  ...[more]

  • 1223 Los(e)