2109 Los(e)/Seite
Zilveren herinneringslepel met molen, geh. 835/000 Dutch silver, A silver spoon with windmill, 835/
Zilveren herinneringslepel met molen, geh. 835/000 Dutch silver, A silver spoon with windmill, 835/000 ...[more]
Zilveren geboorte lepel, bekroond met koe, geh. 835/000, 19e eeuw l.20cm. Dutch silver, a silver
Zilveren geboorte lepel, bekroond met koe, geh. 835/000, 19e eeuw l.20cm. Dutch silver, a silver spoon with cvow, 19th cent. 835/000 ...[more]
Zilveren peper en zout stel op houten houder, 19e eeuw. A Silver with glass peper-salt service
Zilveren peper en zout stel op houten houder, 19e eeuw. A Silver with glass peper-salt service ...[more]
4 delen zilveren theeservies, met pseudo keuren, br.gew. ca. 1800gr. 800/000 A silver tea service, 4
4 delen zilveren theeservies, met pseudo keuren, br.gew. ca. 1800gr. 800/000 A silver tea service, 4 pieces, w. 1800gr. 800/000gr. ...[more]
Zilveren karaf, geh. 800/000, gew. 355gr. A silver carafe, 800/000 w. 355gr. ...[more]
Zilveren dienlepel set in etui, 800/000 A silver spoon set in etui ...[more]
Lot met 2 kristallen hengselmanden met zilveren hengels, 19e eeuw A lot with 2 crystal dishes
Lot met 2 kristallen hengselmanden met zilveren hengels, 19e eeuw A lot with 2 crystal dishes ...[more]
Zilveren cabaret, gew. 695 gr. geh. 925/000,mt. A. Willemse Santpoort 1932 1941, jl. 1933 A silver
Zilveren cabaret, gew. 695 gr. geh. 925/000,mt. A. Willemse Santpoort 1932 1941, jl. 1933 A silver dish,w. 695gr. 925/000 ...[more]
Lot zilverwerk waarbij tasje, chatelaine A lot with silver ware ...[more]
Lot van 7 djokja zilveren schalen A lot with 7 djokja silver bowls ...[more]
Lot zilverwerk waarbij taste vin, strooilepel en bakje, div.kwal. A lot silver ware ...[more]
3 Delen zilveren koffieservies, geh. 925/000, gew. ca. 2500 gr. A silver 3 pieces coffee service,
3 Delen zilveren koffieservies, geh. 925/000, gew. ca. 2500 gr. A silver 3 pieces coffee service, ca. w. 2500gr. 925/000 ...[more]
3 kristallen schalen op zilveren voet A lot glass and silver ...[more]
Zilveren roomstel 800/000 A silver milk /sugar service ...[more]
Lot zilverwerk waarbij ajour bonbonmandje, strooier, jamlepel, theelepels, waarbij onedele ajourlepel A lot silver ware ...[more]
Zilveren ajour broodmand met decor van pauwen en afgezet met parelrand, geh. 835/000, gew. 369 gr.
Zilveren ajour broodmand met decor van pauwen en afgezet met parelrand, geh. 835/000, gew. 369 gr. jl. 1975 A silver basket, anno 1975 ...[more]
Zilveren kapset waarbij 2 zilveren handspiegels en 3 borstels,geh.800/000 A lot silver ware
Zilveren kapset waarbij 2 zilveren handspiegels en 3 borstels,geh.800/000 A lot silver ware ...[more]
Lot zilverwerk waarbij kandelaar, theezeef en orchideevaasje, div. kwal., gew. 327 gr. A lot
Lot zilverwerk waarbij kandelaar, theezeef en orchideevaasje, div. kwal., gew. 327 gr. A lot silver ware ...[more]
Lot bijoux waarbij zilver A lot silver bijoux ...[more]
Lotje zilveren sieraden waarbij manchetknopen, broche, speld, div.kwal. 27gr. A lot silver bijoux
Lotje zilveren sieraden waarbij manchetknopen, broche, speld, div.kwal. 27gr. A lot silver bijoux ...[more]
Lot zilverwerk waarbij broche en jasseron ketting l. 200cm., filigrain vis, br.gew. 176gr. div.
Lot zilverwerk waarbij broche en jasseron ketting l. 200cm., filigrain vis, br.gew. 176gr. div. kwal. A lot silver bijoux ...[more]
Lot van 31 munten, w.o. zilveren tientje. A lot coins ...[more]
Zilveren eenlichts kandelaar, Zuid Amerika, omgeving Peru, br.gew. 676gr. l. 30cm. A silver
BOUCHERON, gouden-en zilveren etui, afm. 13 x 8 cm. Rose gouden geribbeld met zilveren etui, Frans
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 19e eeuw, h. 9 cm. A chrystal vial with golden cap ...[more]
Gouden tientje, geslagen onder Koningin Wilhelmina, portret met loshangend haar, 1897. A golden coin
Gouden tientje, geslagen onder Koningin Wilhelmina, portret met loshangend haar, 1897. A golden coin ...[more]
Gouden dames zakhorloge in houder. A lot with ladies pocket watch in frame ...[more]
Kerkboekje met gouden slot. Little bible with gold locket ...[more]
4 delen zilveren theeservies waarbij, theekan, suikerbak, melkkan en theedoos, geh. 925/000, mt. G.
Zilveren schaal afgezet met parelrand voorzien van kristal geslepen bak, geh. 835/000, van Kempen,
Zilveren theepot met parelrand en gravering van varenblad, en bandversiering met gestileerde
Zilveren tafelbel met houten heft, geh. 835/000, br.gew. 157gr. mt. Helweg J., Amsterdam Dutch
Zilveren kapitale pronkschotel, Spanje 18e eeuw, diam. 41.5cm. gew. 1051gr. A silver dish, Spain
Zilveren kapitale pronkschotel, Spanje 18e eeuw, diam. 41.5cm. gew. 1051gr. A silver dish, Spain 18th century diam. 41.5cm. w. 1051gr. ...[more]
Kristallen schenkkan met zilveren greep en randmontuur, geh. 800/000, gedat. 1908, h. 37 cm. Crystal
Zilveren theebus, 20e eeuw. A silver tea can ...[more]
Zilveren ajour bonbonmandje met parelrand, geh. 835/000, jl.1928 gew. 60gr. A silver basket
Zilveren ajour bonbonmandje met parelrand, geh. 835/000, jl.1928 gew. 60gr. A silver basket ...[more]
Ovaal zilveren fotolijst, geh. 925, Engeland A silver portret ...[more]
Nautilusschelp op zilveren voet, h. 20 cm. Nautilus shell on silver base, h. 20 cm. ...[more]
Zilveren schaal op verhoogde voet, gew. 217gr. BWG A silver basket ...[more]
Art Deco zilveren theepot, deels gehamerd, 925/000, mt. G.Chevalier, Nachf. gen. 13024. br.gew.
Art Deco zilveren theepot, deels gehamerd, 925/000, mt. G.Chevalier, Nachf. gen. 13024. br.gew.625gr. An Art Deco tea pot, 925/000 ...[more]
Zilveren theepot, 925/000, br. gew. 529gr. Engeland, London, 1931 A silver teapot ...[more]
Zilveren gehamerde Art Deco schaal, Duitsland 800/000,gem. Louis Werner, gew. 398gr. A silver
Zilveren gehamerde Art Deco schaal, Duitsland 800/000,gem. Louis Werner, gew. 398gr. A silver dish, 800/000 ...[more]
Zilveren design schelp schaal, deels gehamerd, op zeewier poten geh. 800/000, br.gew. 667gr. A
Zilveren design schelp schaal, deels gehamerd, op zeewier poten geh. 800/000, br.gew. 667gr. A silver dish as a shell , w. 667gr. ...[more]
Zilveren theepot, suikerpot en melkkan, Chester, br.gew. 354gr. geh. 925/000 A silver tea service
Zilveren theepot, suikerpot en melkkan, Chester, br.gew. 354gr. geh. 925/000 A silver tea service ...[more]
Zilveren koektrommel afgezet met parelrand, mt. F.E. Held, Amsterdam 1873 1883, geh. 835/000, gew.
Zilveren koektrommel afgezet met parelrand, mt. F.E. Held, Amsterdam 1873 1883, geh. 835/000, gew. 261gr. A silver bisquit tin ...[more]
Zilveren dienblad met opstaande rand afgezet met parelrand en krulpoten,jl. 1875, mt. Zolner P.
3 Delen zilveren koffiekan, suikerbak en melkkan afgezet met parelrand, geh. 925/000, Van Kempen
Zilveren ajour broodmand afgezet met parelrand, geh. 835/000, Van Kempen, gew. 525gr. afm. 36 x
Lot zilver bestekken br.gew. 435 gr. div. kwal. A lot silver ware ...[more]
Lot zilverwerk waarbij vorkjes, div. kwal. A lot silver ware ...[more]
Lot div. zilveren bestek delen w.o. visbestek, lepels en vorken A lot silver ware ...[more]
Drie delen zilveren theeservies met parelrand, geh. 835/000, mt. van Kempen Voorschoten, br.gew.
Drie delen zilveren theeservies met parelrand, geh. 835/000, mt. van Kempen Voorschoten, br.gew. 664gr. A silver tea service ...[more]
5 Delen zilveren koffie- en theeservies, geh. 830/000, ca. gew.1800gr. A silver coffe service, 5
5 Delen zilveren koffie- en theeservies, geh. 830/000, ca. gew.1800gr. A silver coffe service, 5 pieces, w. 1800gr. 830/000 ...[more]
Zilveren azijnstel, mt. Johannus Willem Arnoldi Wielich, anno 1840, gew. 413gr. h. 30 cm. A silver
Zilveren azijnstel, mt. Johannus Willem Arnoldi Wielich, anno 1840, gew. 413gr. h. 30 cm. A silver vinegar set ...[more]
Zilveren Empire melkkan, jl. 1814cm., mt. Snauwaert, Amsterdam 1812 1822, gew. 190gr. Dutch
Zilveren melkkan, mt. Hermanus Nieuwenhuisen, herkeuringsteken Amsterdam 1795, datum 1758 Dutch
Zilveren karaf op onderschotel, gew. 806gr. l. 26cm. A silver carafe with dish, w. 806gr. l. 26cm.
Zilveren karaf op onderschotel, gew. 806gr. l. 26cm. A silver carafe with dish, w. 806gr. l. 26cm. ...[more]
Stel zilveren Louis XV eenlichts kandelaars,met getorste voet en stam met decor van bloem en C
Zilveren theepot, met ebben heft, mt. Grevink, Amsterdam, gew. 315gr. A silver tea pot ...[more]
2109 Los(e)/Seite