2109 Los(e)/Seite
Kristallen geslepen vaas met ruitmotief, h. 30 cm. diam. 28 cm. Crystal vase, h. 30 cm. diam. 28 cm
Kristallen geslepen vaas met ruitmotief, h. 30 cm. diam. 28 cm. Crystal vase, h. 30 cm. diam. 28 cm ...[more]
Kanten kraag, 19e eeuw, in lijst
Kanten kraag, 19e eeuw, in lijst ...[more]
Verzilverde Louis XVI-stijl serveerschaal met 3 inklapbare schelpen bekroond met putto, h. 25 cm.
Verzilverde Louis XVI-stijl serveerschaal met 3 inklapbare schelpen bekroond met putto, h. 25 cm. ...[more]
Stel verzilverde Louis XV-stijl 5-lichts kandelaars, h. 52 cm. ...[more]
Bronzen Lodewijk Philippe pendule bekroond met jongeling leunend op boomstronk, 19e eeuw, h. 38 cm.
Bronzen Lodewijk Philippe pendule bekroond met jongeling leunend op boomstronk, 19e eeuw, h. 38 cm. ...[more]
Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 3 laden, 19e eeuw, h. 48, br. 32, d. 14 cm. ...[more]
Speeldoos met cilinder en kammen in palissander kast met bloemendecor, Zwitserland ca. 1890, h.
Set van 6 kristallen geslepen wijnglazen, h. 28 cm. Set of 6 crystal wineglasses, h. 28 cm.
Set van 6 kristallen geslepen wijnglazen, h. 28 cm. Set of 6 crystal wineglasses, h. 28 cm. ...[more]
Albasten sculptuur van 2 aangeschoten putti met wijnglas en druiven, ges. Guglielmo Pugi (1850-
Gewei van edelhert, gemonteerd op houten plank Deer antlers mounted on wooden base ...[more]
Afrikaans waterbok gewei op houten plank. ...[more]
Herten gewei op eiken plank.
Herten gewei op eiken plank. ...[more]
Bronzen sculptuur van dame met hoorn des overvloeds staand op wiel, "Allegory of Fortune" basement
Stel vuurvergulde en gepatineerde bronzen 4-lichts Charles X kandelaars, Frankrijk eerste helft
Dubbelloops percussie jachtgeweer met houten kolf en gegraveerde plaat, "J. North Southampton,
Pendule in marmeren met bronzen Louis XVI-stijl kast bekroond met wereldbol, emaille wijzerplaat
Palissander versierd met Boulle techniek schrijfkist met interieurtje, h. 14, br. 43, d. 28 cm.
Houten model van driemaster
Houten model van driemaster ...[more]
Lot dokumenten w.o. Franse coupons, Nederlandse en Israëlische obligaties ...[more]
Boek, vier eeuwen Herengracht, prof.mr. H. de la Fontaine Verwey (inl.), publicatiejaar 1976.
Boek, vier eeuwen Herengracht, prof.mr. H. de la Fontaine Verwey (inl.), publicatiejaar 1976. ...[more]
Stel bronzen coupes met naar elkaar kijkende putti op zwart marmeren voetstuk, naar Claude Ballin (
Aardewerk kinderserviesje met decor van kinderen, gemerkt Sarreguemines. (div. kwal.) ...[more]
Wit en gekleurd marmeren buste van dame op vierkante sokkelvoet, h. 63 cm. ...[more]
Lot van 36 diverse kristallen glazen, w.o. longdrink, cognac en wijnglazen, geëtst onderzijde met Z=
Lot van 36 diverse kristallen glazen, w.o. longdrink, cognac en wijnglazen, geëtst onderzijde met Z= Scott Zwiesel. ...[more]
62 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. borden, 5 terrines, 3 sauskommen vleesschalen.
62 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. borden, 5 terrines, 3 sauskommen vleesschalen. ...[more]
98 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. koffie en thee servies. ...[more]
73 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. ontbijtborden, 12 eierdopjes, 4 botervloten en
73 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. ontbijtborden, 12 eierdopjes, 4 botervloten en broodschalen. ...[more]
Wit marmeren buste van vrouwenportret met hoofdband, ges. Paulus-Joseph Gabriel (1785-1853) fecit,
Bronzen buste van elegante dame met omslagdoek, gesign. Mathurin Moreau (1822-1912) en gieterij
Kristallen ovale fruitschaal op voet, h. 25 cm. diam. 35 cm. Crystal oval freut bowl on foot, h 25
Kristallen ovale fruitschaal op voet, h. 25 cm. diam. 35 cm. Crystal oval freut bowl on foot, h 25 cm. diam. 35 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van Milo van Croton bij boomstronk, met gieterijmerk Gadex, naar Edme Dumont (
Stel glazen 3-lichts kandelaars, h. 24 cm. br. 25 cm. Pair of glass 3 arm candle sticks ...[more]
KPM porselein servies met decor van bloemranken, bestaande uit diverse bordmaten, schotels en
Bronzen sculptuur van Terpsichore, Godin van de dans, met tamboerijn, kijkend naar putti met toorts,
Verguld Empire pendule met emaille wijzerplaat (sleutelingangen beschadigd) bekroond met Amor en
Bronzen sculptuur van naakte dame met doek, gemonteerd op marmeren basement, h. 46 cm. Bronze
Bronzen sculptuur van naakte dame met doek, gemonteerd op marmeren basement, h. 46 cm. Bronze sclpture of a nude with puto, h. 46 cm. ...[more]
Bronzen bas-relief met allegorische voorstelling van putti, de jaargetijden, het licht en de tijd,
Bronzen Louis XVI skeleton klok met emaile wijzerplaat adres: Doven A Toulouse, op 4 gedraaide
Koperen aker met klinknagels en hengsel, h. 28, diam. 32 cm. ...[more]
Bronzen worstelaars "Les Lutteurs", Jef Lambeaux, ges. Usine des Bronzes R. de Braz, Bruxelles, h.
Stel bronzen 3-lichts wandapplique's, 19e eeuw, h. 52 cm. ...[more]
Bronzen Empire 2-lichts wandapplique met 2 pijlen en kaarsenhouders gedragen door zwanen, 19e eeuw.
Bronzen Empire 2-lichts wandapplique met 2 pijlen en kaarsenhouders gedragen door zwanen, 19e eeuw. ...[more]
Kristallen bokaal op voet met ruitslijpsel, h.48 cm. diam. 25 cm. Crystal bowl on foot, h 48 cm.
Kristallen bokaal op voet met ruitslijpsel, h.48 cm. diam. 25 cm. Crystal bowl on foot, h 48 cm. diam. 25 cm. ...[more]
Bronzen kerkkandelaar op voet met schelpmotieven, h. 100 cm. ...[more]
Vergulde pendule bekroond met Urania met globe en passer, ca. 1870, h. 40 cm. ...[more]
Wit marmeren buste van Venus de Milo, h. 43 cm. (licht beschadigd) ...[more]
Stel verzilverde Louis XVI-stijl lampvoeten met stoffen kapje, h. 44 cm. ...[more]
Kolompendule met emaille wijzerplaat en intarsia, geflankeerd door getorste poten, 19e eeuw, h. 48
Uitgebreid porseleinen servies, Czechoslovakia, w.o. borden, terinnes. (div. kwal.) ...[more]
Koperen Bouillotte lamp met groen metalen kap, h. 51 cm. Copper Bouillotte lamp with green metalen
Koperen Bouillotte lamp met groen metalen kap, h. 51 cm. Copper Bouillotte lamp with green metalen lamshade, h. 51 cm. ...[more]
41 delen porseleinen Kaiser koffie- en theeservies, model Marseille, Duitsland. ...[more]
Uitgebreid 12 persoons pleet bestekcassette in kist, fabrikaat Keltum ...[more]
Porseleinen ontbijtservies met decor "China Purper", w.o. borden en koffie en thee serviesje. (
Porseleinen ontbijtservies met decor "China Purper", w.o. borden en koffie en thee serviesje. (div. kwal.) ...[more]
Kristallen vaas op voet met gezaagde rand, h. 50 cm. diam. 21 cm. Crystal vase on foot with cut rim,
Kristallen vaas op voet met gezaagde rand, h. 50 cm. diam. 21 cm. Crystal vase on foot with cut rim, h. 50 cm. diam. 21 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite