1850 Los(e)/Seite
JONGH DE OENE ROMKES (1812-1896), ges. r.o. figuren in straat, doek 52 x 42 cm. (doek beschadigd)
JONGH DE OENE ROMKES (1812-1896), ges. r.o. figuren in straat, doek 52 x 42 cm. (doek beschadigd) ...[more]
MARIS, SIMON WILLEM (1873-1935), ges. r.o., Molen aan vaart bij 'Smal Weesp', paneel 45 x 54 cm.
Onbekend, onduid. ges., ca. 1900 figuren in berglandschap, doek 53 x 74 cm. ...[more]
Stel polychroom houten bedsteewanden met voorstelling van de 4 elementen en de 4 jaargerijden,
Stel drukwerken in lijst, The First Parting en Departure for the honeymoon, 55 x 68 cm. ...[more]
LAURENT, E, ges. l.o., boerin bij haardvuur, doek 70 x 50 cm. ...[more]
SMITS JACOB (1856-1928), ges. r.b., boerin bij wieg onder raamopening, zwartkrijttekening 64 x 48
Jong, H.W. de, ges. r.o., vissersvrouw leest boek, pastel 50 x 35 cm. ...[more]
BOSCH, F.J. VAN DEN, ges. l.o., koeien aan waterkant, maroufle 60 x 80 cm. ...[more]
KUNISADA, UTAGAWA (1786-1865), Figuur met touw aan rivierbedding, houtsnede 37 x 26 cm. ...[more]
HOKUSAI (1760-1849), div. voorstellingen w.o. landschappen, figuren, vissen, serie van 27 houtsnedes
DEL PILAR VON BAYERN, MARIA (1891-1987), t.a., met tekst verso, stadsgezicht met stenen brug over
OORT WILLEN VAN, ges. r.o. figuren bij boerderij, doek 39 x 49 cm. (gaatje in doek) ...[more]
Onbekend, onges. man met paarden bij stal, doek 50 x 40 cm. ...[more]
PAUWELS, HENRI PAUL (1903-1983), ges. r.o., zittend voor de deur tijdens lente dag, doek 60 x 80
POL WILLEM JILTS (1905-1988), ges. en gedat. r.o., Place de la Concorde te Parijs, gouache 45 x 55
AKEN, JAN VAN, ges. r.o., zittende man, Indonesië, en verso: studie van jongen, board 52 x 40 cm
AKEN, JAN VAN, ges. r.o., zittende man, Indonesië, en verso: studie van jongen, board 52 x 40 cm ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., figuren bij schepen aan oever van plas, doek 40 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. F.S. r.o., stilleven met viooltjes, 15 x 18 cm. ...[more]
Hendriks, met sign. l.o. rivierlandschap, paneel 19 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, onges. vissersboot op strand, paneel 23 x 27 cm. ...[more]
Lot van 3 etsen: koffiemalen, de diamantklover, Huon en AlmansarisLot of 3 etchings ...[more]
ROEST, C, ges. en gedat. 1930 r.o., stilleven met fruit op tinnen bord, pastel 46 x 60 cm. ...[more]
BLOK, BASTIAAN (1954), gemono. en gedat. 2008 portret van de heer Tieleman-Roosterdam Aetat SVA 36
DOES, ELS DE, ges. verso, landschap met brug over rivier, doek 35 x 40 cm. ...[more]
JONG, J. DE, ges. l.o., kinderen op het strand, board 75 x 100 cm.Jong, J. de, signed, children on the beach, board 75 x 100 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., boerderij aan meer bij Laren, doek 50 x 70 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., dorpje aan gracht, aquatint 48 x 58 cm. ...[more]
Onbekend lot van 3 portretten, paneel 24 x 19 en 16 x 11 cm. ...[more]
DAEL, J.F.van, met sign. stilleven met pioenrozen, paneel 29 x 23 cm.Dael, flowers, ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., huizen in landschap, doek 60 x 80 cm. ...[more]
VELDT-PECK, ges. r.o., stadsgezicht met figuur op stalen brug over gracht, doek 60 x 72 cm.
HOVEN, HENDRIK TEN (1901-1978), ges. l.o., gezicht op de bloemenmarkt te Amsterdam, doek 57 x 85
ASSEN, ROB VAN (1944), ges. r.o., schelpenvisser aan het strand, board 79 x 99 cm.Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm. ...[more]
DON, J.L., ges. r.o., meisjes aan bosbeek, doek 60 x 90 cm. ...[more]
MURGHT, W, ges. r.o., stilleven met aardewerk pot en schaal, doek 20 x 26 cm. ...[more]
Onbekend, met sign. Magda en gedat. 2000 liggende naakte dame, krijttekening 49 x 99 cm. ...[more]
DILLE, PIERRE (1901-1975), ges. l.o. 3 naakte dames in interieur, doek 52 x 63 cm. ...[more]
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1974 surrealistisch landschap met zittend naakt, doek 78 x
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1974 surrealistisch landschap met zittend naakt, doek 78 x 99 cm. ...[more]
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1975 surrealistisch landschap met zittende Carel Willink
VERHEIJDEN, PETER, ges. l.o. "Hoe schuldig is de schilder", doek 150 x 120 cm. ...[more]
POLL, BAS VAN DER (GEB. 1947), ges. en gedat. '79 l.o., compositie met tekst 'CONSTRUCTED MAN',
STAN, ges. r.o., compositie met goud, doek 100 x 100 cm. ...[more]
ROOS, ADRIAAN (1919-2009), ges. en gedat. '58 r.o., figuur in landschap 'boer', doek 80 x 100 cm.
MEYER, TON (1892-1984), ges. en gedat. '46 r.o., woonark aan Amsterdamse gracht, board 27 x 45 cm.
JONG DE GERM (1886-1967), ges. l.o., aan Amsterdamse gracht in de winter, zwartkrijttekening 49 x 31
JONG DE GERM (1886-1967), ges. l.o., aan Amsterdamse gracht in de winter, zwartkrijttekening 49 x 31 cm. ...[more]
MERTENS, JOS (1911-1934), ges. en gedat. 1959 r.o., gesluierde danseres (Stamboel), gemengde
Onbekend, onduid. ges. r.o., zittend naakt, pastel 50 x 65 cm. ...[more]
VLIES KEES VAN DER, ges. r.o. waterkraan en aardewerk kruik, doek 100 x 80 cm. hierbij de aardewerk kruik, h. 36 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite