1850 Los(e)/Seite
KORTHALS JAN (1916-1972), ges. en gedat. 1966 straatgezicht, aquarel 42 x 34 cm. ...[more]
FRANSEN, ges. r.o., 'Wintereenzaamheid', ets 16 x 24 cm. ...[more]
ROVER, JOS. ges. l.o., "Nieuwmarkt Amsterdam" Vereeniging tot bevordering van Beeldende kunsten
SMITS, J, ges. en gedat. 1924 r.o., stilleven met rozen, doek 46 x 60 cm. ...[more]
LARSSEN, R, ges. r.o., bloemstilleven, doek 50 x 40 cm. ...[more]
VLIES, KEES VAN DER, ges. l.o. stilleven met bloemen in emaille kan, doek 120 x 110 cm. ...[more]
CLAESSEN, WIM (1951), ges. verso, deur naar het landschap, gouache 66 x 96 cm. Herkomst KLM
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), ges. en gedat. 1968 verso, geometrisch abstract, doek 100 x 100 cm.
BERG, VAN DEN SIEP (1913-1998), ges. en gedat. '84 r.o., compositie, zeefdruk 40/54 40 x 28 cm.
NIEMEYER, JO (geb. 1946), ges. r.o., compositie, zeefdruk 63/150 31 x 30 cm. ...[more]
LIXENBERG, CYRIL (1932-2015), ges. r.o., compositie, zeefdruk 104/200 65 x 65 cm. ...[more]
CREMER JAN (1940), ges. en gedat. '98 r.o., commpsitie met tulpen, zeefdruk 129/200 60 x 80 cm.
CREMER JAN (1940), ges. en gedat. '98 r.o., commpsitie met tulpen, zeefdruk 129/200 60 x 80 cm. ...[more]
HOOGERVORST, MICHEL (GEB. 1961), ges. en gedat. '88 r.o., compositie, gouache 50 x 63 cm. ...[more]
Hand gekapte marmeren buste van dame, onbekend gemono. H.W., h. 17 cm. ...[more]
Hand gekapt marmeren buste van dame, onbekend gemono. H.W., h. 36 cm. ...[more]
Hand gekapt marmeren sculptuur van staande vrouw, onbekend gemono. H.W., h. 60 cm. ...[more]
Hand gekapt marmeren sculptuur van liggende naakte dame, onbekend , l. 42 cm. ...[more]
Hand gekapt marmeren sculptuur van 2 liggende figuren, onbekend gemono. H.W., h. 11, br. 60, d. 25
Hand gekapt marmeren sculptuur van 2 liggende figuren, onbekend gemono. H.W., h. 11, br. 60, d. 25 cm. ...[more]
Hand gekapt marmeren sculptuur van zittende naakte dame, onbekend gemono. H.W., h. 60 cm. ...[more]
Lot van 2 hand gekapt marmeren sculpturen van naakte dames, onbekend, h. 24 en 16 cm. ...[more]
Lot van 3 hand gekapt marmeren sculpturen van naakte dames, onbekend, h. 30, 22 en 42 cm. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van 'Paardenrace', ges. KV '77 (=Kees Verkade, geb. 1941), Unica l.
MEISLER FRANK (1929-2018), Joods huwelijk in Jeruzalem, metaal/ verzilverd en verguld, voorzien
OSKAM FLOOR (1952-2014), ges. en gedat 1982 zonder titel, gemengde techniek 100 x 75 cm. ...[more]
HUGHES PATRICK (GEB. 1939), ges. en gedat. '90 r.o., "Good Morning", zeefdruk AP III/X 71 x 49 cm.
PALADINO, MIMMO (1948), ges. r.o. en genummerd gedat. 1984, figuur met dieren (Ellpodbomool, uit
GUYNELLY MAES, JEAN-PIERRE (GEB. 1945), ges. r.o., 'openbaring', paneel 95 x 132 cm. -met boek
SIEGER FREDERIK (1902-1999), ges. r.o., stilleven met wijnfles en fruit, doek 100 x 105 cm.
SIEGER FREDERIK (1902-1999), onges., stilleven met schenkkan, flessen en fruit op tafel, doek 91 x
VANDERVOORT, HEIN (GEB. 1962), ges. en gedat. 2003 verso, 'Safe Neighborhood IV', doek 100 x 130
VANDERVOORT, HEIN (GEB. 1962), ges. en gedat. 2003 verso, 'Safe Neighborhood IV', doek 100 x 130 cm. ...[more]
GROOTHUIZEN, ANDRE (GEB.1958), ges. en gedat. 1990 verso, 'Bootje', doek 130 x 110 cm. ...[more]
Onbekend, Fantasiebeest, gemengde techniek 80 x 120 cm.Unknown, fantastic creature, mixed media 80 x 120 cm. ...[more]
HEIJBOER ANTON (1924-2005), ges. l.o., compositie met figuren en tekst, ets eigen druk 33 x 53 cm.
HEIJBOER ANTON (1924-2005), ges. l.o., compositie met figuren en tekst, ets eigen druk 33 x 53 cm. ...[more]
HEIJBOER ANTON (1924-2005), ges. en gedat. 1978 r.m., compositie met schepen en tekst 'Mari 1954',
HEIJBOER ANTON (1924-2005), ges. en gedat. 1978 r.m., compositie met schepen en tekst 'Mari 1954', ets eigendruk 32 x 50 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. en gedat. 1968 m.m. 'Het bewust worden van de deeling', gem. tech.
Deels metalen sculptuur 'Tender is the night', toegeschreven aan Q, van Eyck, h.60 en br.42 cm.
Deels metalen sculptuur 'Tender is the night', toegeschreven aan Q, van Eyck, h.60 en br.42 cm. ...[more]
LIXENBERG, CYRIL (1932-2015), ges. en gedat. '64 l.o., compositie, aquarel/krijttekening 60 x 45
LIXENBERG, CYRIL (1932-2015), ges. en gedat. '64 l.o., compositie, aquarel/krijttekening 60 x 45 cm. ...[more]
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1986), ges. en gedat.'69 r.o., wielrenner, zeefdruk 51-75 46 x 45 cm.
HOEKSTRA, BEREND (1959), zonder signatuur, dierlijke figuren, olieverf op papier 48 x 64 cm.
LEBER, ges. r.o., Reliëf, gemengde techniek 43 x 32 cm.Leber, signed, mixed media, 43 x 32 cm. ...[more]
LEBER, ges. r.o., Reliëf, gemengde techniek 88 x 48 cm.Leber, signed, mixed media, 88 x 48 cm. ...[more]
EPEN, MARIJKE VAN (1942). ges. en genummerd 855 r.o., reliëf-uitsnede in papier, 45 x 40 cm.
NAJFAR RAHIM, ges. en gedat. '09 l.o., Abstract, acryl 19 x 19 cm.NAJFAR RAHIM, sign. and dated. '09 l.l., Abstract, paper ...[more]
DI ROSA, HERVE (GEB. 1959), ges. en gedat. '94 r.o., Voyeur Et Femme Fleur, aquarel 36 x 51 cm.DI
DI ROSA, HERVE (GEB. 1959), ges. en gedat. '94 r.o., Voyeur A Deux Bouches, aquarel 36 x 51 cm.DI
JAGER, MARGOT DE (GEB. 1956), beide ges., compositie met figuren en tekst, potlood/krijttekening
SCHäFER, JAQUELINE, ges. l.o., vrouwenhoofd, zeefdruk 72 x 72 cm.Schäfer, Jaqueline, signed, womans head, screenprint 72 x 72 cm. ...[more]
BUTTELING, CARMI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1981 l.o., 'Happy', zeefdruk 4/24 36 x 55 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., compositie, doek 61 x 91 cm. ...[more]
VERHAGEN, ROBERT, ges. en gedat. '77 r.o., compositie, gem. tech. 17 x 28 cm. ...[more]
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), ges. r.o. en gedat. 1965 verso, abstract (Imago), doek 100 x 100 cm.
GEURTS JORIS (1958), ges. en gedat. 1987 2 luik, krijttekening 57 x 55 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite