1850 Los(e)/Seite
Tapijt, Tabriz 300 x 160 cm.
Tapijt, Tabriz 300 x 160 cm.Tabriz carpet 300 x 160 cm. ...[more]
Stel Amsterdamse school stoelen op coromandel uiteinde met blauw velourse zitting en een tafel,
Zamak 3-lichts hanglamp met putti en glazen kappenZamak 3 light hang lamp with angles and glass lampsheets ...[more]
Eiken Art Deco boekenkast met paneeldeur, 3 planken, lade en glazen deurtje met palissander greep,
Eiken Art Deco boekenkast met paneeldeur, 3 planken, lade en glazen deurtje met palissander greep, h. 110, br. 140, d. 34 cm. ...[more]
Eiken archiefkast met 2 jaloeziedeuren waarachter planken, ca. 1920, h. 150, br. 83, d. 38 cm.
Eiken archiefkast met 2 jaloeziedeuren waarachter planken, ca. 1920, h. 150, br. 83, d. 38 cm. ...[more]
Eiken archiefkast met roldeur en binnenzijde met uitschuifbare vakken, ca. 1920, h. 115, br. 47,
Eiken archiefkast met roldeur en binnenzijde met uitschuifbare vakken, ca. 1920, h. 115, br. 47, d. 36 cm. (geen sleutel aanwezig) ...[more]
Serie van 4 teakhouten stoelen met groenskai bekleed. ...[more]
Eiken eethoek met ovale tafel en 3 stoelen bekleed met gekleurde stof, h. 77 br. 130 d. 100 cm.Oak
Eiken eethoek met ovale tafel en 3 stoelen bekleed met gekleurde stof, h. 77 br. 130 d. 100 cm.Oak diningtable, h. 77 w. 130 d. 100 cm. ...[more]
Tapijt, Bidjar 276 x 178 cm.
Tapijt, Bidjar 276 x 178 cm. ...[more]
Eiken archiefkast met 3 roltopdeuren, met gezwarthouten handvaten, h. 182 br. 126 d. 51 cm.Oak archive cabinet, h. 182 w. 126 d. 51 cm. ...[more]
Art Deco spiegel in metalen lijst met bloemmotieven, ca. 1925, 75 x 44 cm. ...[more]
Noten bijzettafel op verchroomde onderstel, 60-er jaren, h. 68, br. 65, d. 42 cm. ...[more]
Eiken Amsterdamse school theekastje met 2 glazen schuifdeurtjes en 2 paneelschuifdeurtjes, ca. 1920,
Eiken Amsterdamse school theekastje met 2 glazen schuifdeurtjes en 2 paneelschuifdeurtjes, ca. 1920, h. 82, br. 74, d. 38 cm. ...[more]
Eiken Jugendstil linnenkast met 2 paneeldeuren met relief van bloemen en lade, h. 195, br. 123, d.
Eiken Jugendstil linnenkast met 2 paneeldeuren met relief van bloemen en lade, h. 195, br. 123, d. 56 cm. ...[more]
Eiken Jugendstil plantentafel met etage's, ca. 1900, h. 122 cm. ...[more]
Eiken Art Deco theemeubel met opstand en beglaasde deuren waarin geëtst decor, h. 94 br. 86 d. 50
Tapijt, Bidjar 232 x 171 cm.
Tapijt, Bidjar 232 x 171 cm.Bidjar carpet 232 x 171 cm. ...[more]
Eiken deels palissander Art Deco bureau met paneeldeur, 2 laden en boekengedeelte, h. 75, br. 133,
Eiken deels palissander Art Deco bureau met paneeldeur, 2 laden en boekengedeelte, h. 75, br. 133, d. 77 cm. ...[more]
Beukenhouten Thonet armstoel, met sticker en gestempeld Adr. Koller & van Os Amsterdam. ...[more]
Eiken Art Deco uitschuiftafel op blokpoten verbonden door regels, h. 72, br. 120 cm. en 2 tussenbladen 40 x 120 cm. ...[more]
Stel Belouch handgeknoopte kussens, 64 x 55 cm. ...[more]
Serie van 5 beukenhouten Thonet-stijl stoelen met rieten zitting, sticker SNL onderzijde ...[more]
Zwart/ grijs leren gecapituneerde armstoel met siernagelsBlack/ grey leather arm chair ...[more]
Tapijt, Keshan 402 x 300 cm.
Tapijt, Keshan 402 x 300 cm.Keshan carpet 402 x 300 cm. ...[more]
Bruinlederen clubfauteuil op koperen wieltjes, collectie Pasquele Natuzzi. ...[more]
Mahonie gefineerde boekenkast met glazen deur, h. 162, br. 123, d. 42 cm. ...[more]
Beukenhouten Thonet-stijl armstoel met relief zitting, ca. 1920. ...[more]
Serie van 3 roodkoperen afzetpalen met rood touw, h. 110 cm. ...[more]
Lot van 2 verchroomde wand kapstokken en een Art Deco paraplustandaard. ...[more]
Verzilverde 5-lichts hanglamp met glasaccenten en deels gesatineerde schaalkappen. ...[more]
Mahonie Art Nouveau kast met geslepen spiegeldeur geflankeerd door gestoken waterlelie, 3 laadjes en
Mahonie Art Deco bureaustoel met bruinleer bekleed. ...[more]
Gebeitst Jugendstil kast met lade en 2 paneeldeuren met gestoken bloemmotieven, ca. 1900, h. 135,
Gebeitst Jugendstil kast met lade en 2 paneeldeuren met gestoken bloemmotieven, ca. 1900, h. 135, br. 99, d. 46 cm. ...[more]
Clubfauteuil bekleed met bruine bekleding. ...[more]
Clubfauteuil bekleed met bruine bekeding. ...[more]
Tapijt, Keshan 373 x 257 cm.
Tapijt, Keshan 373 x 257 cm.Keshan carpet 373 x 257 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd bureau met zwartleer ingelegd blad, 3 laden op deels messing gedraaide poten,
Eiken Schuitema bijzettafel met glasplaat, h. 46, br. 63 cm. (met etiket) ...[more]
Mahonie gefineerd bureau met bruinleer ingelegd blad, 3 laden op deels messing taps toelopende
Mahonie gefineerd dressoir met 2 paneeldeuren en 7 laden met inlegwerk, met fabrikant etiket
Driezits Chesterdfield bank bekleed met bruin leer op houten onderstel verbonden door regels
Deels bronzen Jugendstil hanglamp met 2 leeuwen mascarons, gestoffeerde kap en ornamenten, ca. 1900,
Deels bronzen Jugendstil hanglamp met 2 leeuwen mascarons, gestoffeerde kap en ornamenten, ca. 1900, h. 115 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd ovale commode met opstande rand en 3 laden, met fabrikant etiket Theodore
Tapijt, Keshan 361 x 273 cm.
Tapijt, Keshan 361 x 273 cm.Keshan carpet 361 x 273 cm. ...[more]
Deels palissander gefineerde Art Deco-stijl tafel op diabolo poot, h. 82, diam. 137 cm. ...[more]
Serie van 3 palissander Vintage stoelen met zwart skai bekleed. ...[more]
Hand gemaakte houten zeilbootje zgn. Jol, koper geklonken, bouwjaar ca. 1965, werf Jacht Werf; A.
Stel regiseursstoelen met klaptafel, h. 70, br. 68, d. 58 cm. ...[more]
Eiken dekselkist met ijzeren scharnieren op sleepoten, h. 36, br. 98, d. 37 cm. ...[more]
Art Deco hanglamp met persglazen schaal en 3 gesatineerde glaskappen in smeedijzeren montuur, ges.
Art Deco hanglamp met persglazen schaal met relief decor van bloemen aan nikkelen montuur, onges.
Eiken Schuitema bijzettafel, model Emile, h. 52, diam. 54 cm. met etiket, (verf beschadiging)
Eiken Schuitema bijzettafel, model Emile, h. 52, diam. 54 cm. met etiket, (verf beschadiging) ...[more]
Mahonie Amsterdamse school bureau met rood skai ingelegd blad, tussen vak, zijdeur en diverse
Wurlitzer jukebox, multi selector phonograph, model 1100, 78 toeren, zgn. Kapelletje, serie nummer
Vilten roulette tafel, h. 79, br. 226, d. 126 cm. met houten roulettewiel, diam. 99 cm. en 3 losse
Beukenhouten keu standaard, h. 155 cm. met 12 keu's, 3 ballen en puntenbord. ...[more]
1850 Los(e)/Seite