1850 Los(e)/Seite
Lot van een kamfer kistje met rijkgestoken reliefdecor van schip en figuren, China, h. 21, br. 35,
Spekstenen sculptuur van wijsgeer op basement, China, h. 56 cm. ...[more]
Tropisch hardhouten sculptuur van staand vrouwelijk figuur met rok, Joray Moi Vietnam, h. 92 cm.
Lot een phurba, sculptuur van zittende keizer, tsuba, relief van Boeddha, pot aan hengsel (los),
Lot van een Happy Boeddha en een spekstenen wierrookbrander gedragen door tempelleeuwen, China. (
Lot van een Happy Boeddha en een spekstenen wierrookbrander gedragen door tempelleeuwen, China. (randschilfertjes) ...[more]
Bronzen corro bekroond met olifant en 2 tempelleeuwen grepen en karaktertekens, 2x gesigneerd
Hardhouten gestoken okimono van zittende monnik met hout, Meiji-periode Japan, ca. 1900, h. 16 cm.
Hardhouten gestoken okimono van zittende monnik met hout, Meiji-periode Japan, ca. 1900, h. 16 cm. ...[more]
Stel Kanton penselenbekers met gestoken relief decor van figuren bij pagoda, China 19e eeuw, h. 10,5
Lot van een terracotta schaaltje, Noord Afrika 4e eeuw A.D., diam. 16 cm. en een Romeins medicijn
Lot van 2 spekstenen tempelleeuwen op sokkel, h. 16 cm. en 2 spekstenen wijsgeren, h. 15 cm.,
Lot van 2 spekstenen tempelleeuwen op sokkel, h. 16 cm. en 2 spekstenen wijsgeren, h. 15 cm., China ca. 1900. (schilfertjes) ...[more]
Lot van een bronzen Boeddha met bedelnap, Thailand, h. 29 cm., dansende figuur, h. 31 cm. bronzen
Lot van 8 diverse olielampjes, w.o. 17 en 18e eeuw.a lot of 8 oil lamps, w.o. 17 and 18th century. ...[more]
Lot van 7 houten gesneden zgn. Happy Boeddha's ...[more]
Lot van 3 spekstenen wierrookbranders met bloemen en paradijsvogel, China ca. 1900. (randschilfers)
Lot van 3 spekstenen wierrookbranders met bloemen en paradijsvogel, China ca. 1900. (randschilfers) ...[more]
Lot van 16 bronzen opium gewichten, Birma 19e eeuw. ...[more]
Lot van 3 ijzeren messen met houten greep als figuur en een 3 delige messenset in hagedissenhuid
Lot van 2 bronzen wapenschilden uit Aceh, peurise teumaga, met 7 knobbels en stermotieven. (een
Kris met 11 bochten, dapur Santan, voorzien van pelet houten Balinese greep, Indonesie, l. 55 cm.
Kris met 11 bochten, dapur Santan, voorzien van pelet houten Balinese greep, Indonesie, l. 55 cm. ...[more]
Lot van 4 ijzeren speerpunten, Afrika ...[more]
Lot van 2 dolken in schede en een ijzeren haak. ...[more]
IJzeren Pedang met houten greep in houten schede met koperen monturen, Sumatra Indonesië, l. 63 cm.
Lot van 2 krissen in houten schede, Surakarta, Javaa lot of 2 Keris in wooden sheath, Sumatra ...[more]
IJzeren Pedang Lurus met houten greep in lederen schede met zilveren monturen, Sumatra Indonesië, l.
IJzeren Golok met zilveren greep in houten schede met monturen, Sumatra Indonesië, l. 38 cm.
Lot van een aardewerk voorraadpot, (defect), drinkfles, staf, ijzeren staf met bellen en ramkop en 2
Lot van een aardewerk voorraadpot, (defect), drinkfles, staf, ijzeren staf met bellen en ramkop en 2 sculptuurtjes, Afrika. ...[more]
Lot van een vruchten houten met been ingelegde dekselkist in Moorse stijl, h. 13, br. 20, d. 15
Lot van 3 oorlogs helmen, w.o. Engeland 1ste wereldoorlog en bajonet in schede. ...[more]
Deels ijzeren dames percussie pistool met houten kolf, 19e eeuw, l. 17 cm.A 19th century lady's percussion pistol. ...[more]
Metalen bajonet in ijzeren schede in koperen greep, genummerd 34211, 1ste wereldoorlog, l. 76 cm.
Metalen bajonet in ijzeren schede in koperen greep, genummerd 34211, 1ste wereldoorlog, l. 76 cm. ...[more]
Deels houten met koperen banden Afghaanse Jezail Flintlock Musket met datering en markering op
Metalen officiers cavalerie sabel met leeuwenkop greep in lederen schede, l. 80 cm. ...[more]
Vuursteen musket, Noord-Afrika ca. 1800. (gerestaureerd) ...[more]
Lot van 2 ijzeren kromzwaarden met greep, l. 90 cm. ...[more]
Lot van 2 ijzeren muurankers, 19e eeuw., h. 68 en 35 cm. ...[more]
Polychroom kunsthars reliefplaquette met voorstelling van familiewapen, 38 x 30 cm. ...[more]
Stel gietijzeren balustervormige sier tuinvazen geflankeerd door gevleugelde draken, h. 58 cm. (
Stel gietijzeren balustervormige sier tuinvazen geflankeerd door gevleugelde draken, h. 58 cm. (een draak afgebroken) ...[more]
Stel zamak lampvoeten van jongens met mand en takkenbos, metglazen bloemkapjes, h. 42 cm. ...[more]
Zamak lampvoet in de vorm van Diana, h. 60 cm.Zamak lampstand in the shape of Diana, h. 60 cm. ...[more]
Stel staande polychroom houten 6-lichts vloerlampen gedragen door moor, h. 210 cm.Pair of 2 standing floorlamps, 6-lichts, 210 cm. ...[more]
Polychroom houten staande 5-lichts lamp gedragen door moor, h. 190 cm.Polychrome wooden standing floorlamp with 5 lights, h. 190 cm. ...[more]
Opaline beschilderde schemerlampvoet met koperen montuur, h. 66 cm. (oorspronkelijk onderdeel van
Opaline beschilderde schemerlampvoet met koperen montuur, h. 66 cm. (oorspronkelijk onderdeel van olielamp) ...[more]
Facet geslepen tafelspiegel in koperen lijst gedecoreerd met 2 engelenen, hartmotief, kelk en
Stel bronzen 3-lichts Louis XV-stijl wandappliques. ...[more]
Deels bronzen pendule in vaasvormige koperen kast bekroond met Pegasus, h. 45 cm. (glazen venster
Deels bronzen pendule in vaasvormige koperen kast bekroond met Pegasus, h. 45 cm. (glazen venster ontbreekt) ...[more]
Onyx pendule met 4 kolommen bekroond met bloemenvaas, h. 45 cm. en 2 vaas ornamenten met feniksen,
Onyx pendule met 4 kolommen bekroond met bloemenvaas, h. 45 cm. en 2 vaas ornamenten met feniksen, h. 31 cm. Frankrijk eind 19e eeuw. ...[more]
Lot van 3 blauw porseleinen Victoriaanse buikvazen met florale decor en medaillon met voorstelling
Lot van 2 Delfts aardewerk schotels met decor van vogel bij tuinhek, 18e eeuw, diam. 35 cm. (1x
Lot van 2 Delfts aardewerk schotels met decor van vogel bij tuinhek, 18e eeuw, diam. 35 cm. (1x randschilfers, 1x gerestaureerd) ...[more]
Lot van 7 aardewerk borden met bloemdecor met gele rand, Delft 18e eeuw. 1 x gemerkt Porceleyne
Lot van 7 aardewerk borden met bloemdecor met gele rand, Delft 18e eeuw. 1 x gemerkt Porceleyne Claauw. (diverse kwaliteit) ...[more]
Serie van 12 aardewerk tegels met polychroom decor van o.a. haan, vlinder en vogels met ossenkop
Lot van 9 aardewerk mangaan tegels met religiueze voorstelling, 2 blauw/wit aardewerk tegels met
Serie van 24 polychroom aardewerk pompadeur/granaatappels in 4 pas, ca. 1600-1650 gevat in houten
Serie van 24 polychroom aardewerk pompadeur/granaatappels in 4 pas, ca. 1600-1650 gevat in houten kader, 55 x 82 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Serie van 16 aardewerk tegels met voorstelling van vogels en ossekop hoeken, ca. 1660-1680 gevat
1850 Los(e)/Seite