1850 Los(e)/Seite
Eiken schommel kinderwieg, 17/18e eeuw, h. 45, br. 90, d. 42 cm.Oak baby cradle, 17/18th century, h. 45, w. 90, d. 42 cm. ...[more]
Eiken dekselkist met ijzeren slotplaat, 18e eeuw, h. 40, br. 101, d. 38 cm. ...[more]
Eiken dekenkist met ijzeren slotplaat en scharnieren en frontpanelen, 18e eeuw, h. 69, 137, d. 56
Eiken dekenkist met ijzeren slotplaat en scharnieren en frontpanelen, 18e eeuw, h. 69, 137, d. 56 cm. ...[more]
Gietijzeren haardplaat met reliefdecor van allegorische voorstelling van de zomer met initialen
Kastanjehouten bijzettafel op blokpoten, Spanje 18e eeuw, h. 51, br. 68, d. 61 cm. ...[more]
Eiken linnenpers met 3 laden met koperen trekkers, 19e eeuw, h. 177, br. 80, d. 56 cm. (diverse
Eiken linnenpers met 3 laden met koperen trekkers, 19e eeuw, h. 177, br. 80, d. 56 cm. (diverse trekkers ontbreken) ...[more]
Bijzettafel met beschilderd blad met afbeelding van bloemen en fruit op schragen onderstel, 20e
Bijzettafel met beschilderd blad met afbeelding van bloemen en fruit op schragen onderstel, 20e eeuw, h. 66, br. 90, d. 77 cm. ...[more]
Serie van 5 zwartgepolitoerde Louis XV-stijl armstoelen met stoffen bekleding. ...[more]
Eiken Renaissance kast met gestoken fries, 4 deuren met gestoken panelen van bloem, maskers en
Tapijt, Heriz 380 x 298 cm. ca. 1920 (sleets)Carpet, Heriz ...[more]
Serie van 2 Barok walnoten armstoelen met gestoken armleuningen op taps toelopende poten verbonden
Eiken hangoortafel op blokpoten, 19e eeuw, h. 76, br. 130, d. 105 cm. ...[more]
Mahonie gebombeerd Louis XV/XVI klepbureau met achter schrijfklep een interieur van keldertje, 10
Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm.
Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm.A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]
Serie van 4 allegorische marmeren sculpturen van de 4 jaargetijden: Flora (lente), Ceres (zomer),
Tapijt, Hamadan 220 x 155 cm.
Tapijt, Hamadan 220 x 155 cm. ...[more]
Tapijt, Turkse Shiraz 210 x 133 cm.Carpet, Turkish Shiraz 210 x 133 cm. ...[more]
Stel bronzen gespiegelde liggende leeuwen op basement, in de stijl van Antoine-Louis Barye, h. 48,
Serie van 18 mahonie stoelen met gestoken bloemenkuif op gebogen poten, 19e eeuw. (5x afwijkende
C. Bechstein vleugel, model C in noten kast, h. 99, br. 221, d. 148 cm. (fineer beschadigd) en
Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm.
Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm.A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]
Serie van 9 mahonie stoelen met rood stoffen zitting.Series of 9 mahogany chairs with red fabric seat. ...[more]
Eiken Henry II-stijl buffetkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 107, br. 140, d. 58 cm. ...[more]
Teakhouten Koloniaal-stijl kabinet met 4 paneeldeuren en 2 laden op gedraaide poten verbonden door
Wortelnoten Willem III buffetkast, opstand met gestoken bloemvaas, onderkast met lade, paneeldeur en
Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm.
Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm.A carpet, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]
Teakhouten tafel met marmeren blad op gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, h. 77, diam. 134 cm.
Teakhouten tafel met marmeren blad op gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, h. 77, diam. 134 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier secretaire a abattant met een lade, schrijfklep ingelegd met leer, waarachter
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51 cm. ...[more]
Mahonie secretaire a abattant met lade, interieur met 6 laadjes en paneeldeurtje, schrijfklep en 2
Tapijt, Indo Tabriz 310 x 246 cm.Carpet, Indo Tabriz 310 x 246 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse "appel" kabinet met 2 paneeldeuren waarachter uitschuifbare planken en 4 laden,
Mahonie bureau met 5 laden op gedraaide poten verbonden door regels en koperen verbindingen, h.
Mahonie bureau met 5 laden op gedraaide poten verbonden door regels en koperen verbindingen, h. 78, br. 158, d. 92 cm. ...[more]
Teakhouten bureaustoel, zgn. captain chair. ...[more]
Mahonie Biedermeier boekenkast met 2 deels glazen deuren en lade, 19e eeuw, h. 155, br. 103, d. 42
Mahonie Biedermeier boekenkast met 2 deels glazen deuren en lade, 19e eeuw, h. 155, br. 103, d. 42 cm. ...[more]
Mahonie bureau met opstand waarin vakverdeling en 17 laden, h. 95, br. 107, d. 50 cm. hierbij een
Mahonie bureau met opstand waarin vakverdeling en 17 laden, h. 95, br. 107, d. 50 cm. hierbij een stoel. ...[more]
Geslepen spiegel in witgeschilderde en goudlak rijkgeormenteerde lijst met putto bekroond, 19e eeuw,
Geslepen spiegel in eiken lijst met gestoken kuif, 193 x 83 cm. ...[more]
Geslepen spiegel in Barok-stijl goudlak en spiegellijst, h. 185 x 92 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm.Heriz carpet 430 x 117 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier wandtafel op gebogen poten, 19e eeuw, h. 76, br. 113, d. 43 cm. ...[more]
Schoorsteenspiegel in eiken Mechelse lijst met gestoken leeuwenmaskers en geflankkerd door pilaster,
Kapitale damspiegel in goudlaklijst versierd met parelrand en kuif in de vorm van twee vogels, 250 x
Kapitale damspiegel in goudlaklijst versierd met parelrand en kuif in de vorm van twee vogels, 250 x 60 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier penantkast met wit marmeren blad, 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 101,
Mahonie Biedermeier penantkast met wit marmeren blad, 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 101, br. 120, d. 50 cm. ...[more]
Eiken hang vitrine met rechte kap en een glazen deur, 18e eeuw, h. 64, br. 90, d. 20 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 337 x 223 cm. (sleetse plekken)Carpet, Heriz 337 x 223 cm. ...[more]
Bruin/rood leren 3-zitsbank afgezet met siernagelsBrown/ red leather chesterfield 3person coutch ...[more]
Mahonie open boekenkast met 5 planken en bronzen ornamenten, h. 205, br. 150, d. 32 cm. ...[more]
Grenen bordenrek, h. 205, br. 115, d. 32 cm.Oak plate rack, h. 205, w. 115, d. 32 cm. ...[more]
Mahonie gefineerde armstoel met groen veloursMahogany fineerd armchair ...[more]
Bruinlederen oorfauteuil afgezet met koperen siernagels, koperen etiket Made in de UK Springvale
Bruinlederen oorfauteuil afgezet met koperen siernagels, koperen etiket Made in de UK Springvale Leather. ...[more]
Eiken gestoken wandpanelen (deurbogen) gedecoreerd met acanthusbladeren en florale motieven, h. 73
Mahonie gefineerd salontafel met zijbladen met 2 laden op gebogen poten, h. 63, br. 130, d. 46 cm.
Mahonie gefineerd salontafel met zijbladen met 2 laden op gebogen poten, h. 63, br. 130, d. 46 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite