1850 Los(e)/Seite
Lot van 2 oranje Leerdam vaasjes, w.o. Uitgegeven in 1927 t.g.v. de 18e verjaardag van Prinses
Bronzen jockey te paard, h. 42, br. 46, d. 15 cm. ...[more]
Lot van 4 persglazen siervazen met relief decor van bloemen, Frankrijk, 30-er jaren, (2 met
Lot van 4 persglazen siervazen met relief decor van bloemen, Frankrijk, 30-er jaren, (2 met randschilfers) ...[more]
Lot van 2 Boheems malachiet groene vaasjes, 2 parfumflesjes, 2 dekseldoosjes en asbak, in de stijl
Lot van 2 tafellampen op zuilen met kap. ...[more]
Lot aardewerk serviesdelen, w.o. serveerschalen als bladeren en bestekdelen, gemerkt Bordalo
Lot aardewerk serviesdelen, w.o. serveerschalen als bladeren en bestekdelen, gemerkt Bordalo Pinheiro Portugal. ...[more]
Stel design wandlampen met matglazen bolkappen, model S1591, ontwerp Hans Bergstrom voor Hans-Agne
Lot metalen treinrails en wagons
Lot metalen treinrails en wagons ...[more]
Lot van 3 aardewerk vazen, gesign. Konrad Mertens (1889-1953), aardewerk vaas, gestempeld Mobach
Lot van 3 aardewerk vazen, gesign. Konrad Mertens (1889-1953), aardewerk vaas, gestempeld Mobach Utrecht en een aardewerk vaas. ...[more]
Lot van een Art Deco Elesto klok, bakeliet bureauklok (gescheurd) en een tafellamp met schelp (
Lot van een Art Deco Elesto klok, bakeliet bureauklok (gescheurd) en een tafellamp met schelp (cassis cornuta), h. 34 cm. ...[more]
Sis industriele bureaulamp, Duitsland 50-er jaren. ...[more]
Lot van een Gouda plateel Regina schenkkan, Candia kandelaar (rand defect), Rhodian wandbord (
Zamak schemerlamp gedragen door hederin, met glazen kap, h. 62 cm.Zamak table lamp with shepperd, h. 62 cm. ...[more]
Stel dikglazen blank en paars gekleurde Art Deco vazen, h. 21 cm. ...[more]
Roze dikglazen geribte siervaas, Frankrijk, h. 25 cm. ...[more]
Lot van 2 marmeren Art Deco boekensteunen en marmeren asbak met pelikaan, ca. 1925. ...[more]
Lot van een Art Deco tafelstuk met dame, tafelstuk met dame en hert en pendule, ca. 1925 (defecten)
Lot van een Art Deco tafelstuk met dame, tafelstuk met dame en hert en pendule, ca. 1925 (defecten) ...[more]
Gipsen buste van dame, ges. A.C., h. 42 cm. (schilfers) ...[more]
Lot van een groen glazen pompoenvaas, (randschilfer), h. 26 cm. en een paars gekleurde vaas, h. 32
Lot van een groen glazen pompoenvaas, (randschilfer), h. 26 cm. en een paars gekleurde vaas, h. 32 cm. ...[more]
Stel kunststoffen sculpture van hazen, h.62 cm. ...[more]
Bruinlederen dokterstas met koperen slotplaat, ca. 1930. ...[more]
Deels eiken Art Deco wandklok met houten becijfering, ca. 1925, h. 36 cm. ...[more]
Lot een plateel Gouda kalkoen, vaas en bordje en schaaltje. (div. kwal.) ...[more]
Polychroom geglazuurde cloisonné wandtegel met afbeelding van "Pauw", ontwerp L.E.F. Bodart ca.1925,
Bronzen sculptuur van jaguar op marmeren basement, h. 34 cm., l. 65 cm.Bronze sculpture of jaguar on marble base, h. 34 cm., l. 65 cm. ...[more]
Art Deco bronze scultpuur van 'Queens Guard Beefeater', ges. From the Model by Harry Banks B.W.S.,
Stel retro warmte rechauds, l. 69 cm. ...[more]
Majestic weather king Ambassador snare drum, USA, 14 inches, h. 31, diam. 40 cm. ...[more]
Heineken licht reklame met bierglas, 33 x 25 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur met voorstelling van Mythologische zeilboot, ges. Eleftherios Philippakis (1923-
Polychroom keramieken sculptuur van dames buste met hoed, gemon. A.R. (=An Rijpers), h.51 cm.
Polychroom keramieken sculptuur van dames buste met hoed, gemon. A.R. (=An Rijpers), h.51 cm. ...[more]
Polychroom keramieken sculptuur van dames buste met hoed, gemon. A.R. (=An Rijpers), h.52 cm.
Polychroom keramieken sculptuur van dames buste met hoed, gemon. A.R. (=An Rijpers), h.52 cm. ...[more]
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp met glazen kap, h. 56 cm. (randschilfers) ...[more]
Stel dik wandige glazen sculpturen met voorstelling van oosterse figuren met hoed, h.34 cm.
Stel dik wandige glazen sculpturen met voorstelling van oosterse figuren met hoed, h.34 cm. ...[more]
Van Rossem's Ster*Koffie in Pakjes koffieblik, h. 25, br. 40, d. 26 cm. ...[more]
Lot diverse glazen lampen kappen, w.o. Art Deco. ...[more]
Lot van 6 geweven worteldoeken met paisley decor, 40-50e jaren. ...[more]
Millefoire glazen siervaas, Scailmont, h. 31 cm.Millefoire glass vaase, Scailmont, h. 31 cm. ...[more]
Stel groenglazen herdenking roemers, h. 26 cm. en groenglazen herdenking bokaal met deksel, h. 37
Lot van een wassen corpus christi, Art Deco wandplaquette van Maria en bronzen sculptuur van
Lot van een wassen corpus christi, Art Deco wandplaquette van Maria en bronzen sculptuur van monnik. ...[more]
Lot van 3 bronzen eenlichts kandelaars, w.o. 1 met vetkraag, 18/19e eeuw, h. 21, 19 en 13 cm. (1x
Lot van 3 bronzen eenlichts kandelaars, w.o. 1 met vetkraag, 18/19e eeuw, h. 21, 19 en 13 cm. (1x voet defect) ...[more]
Bronzen sculptuurvan St. Louis de Gonzague met kruis op houten basement, h. 30 cm. ...[more]
Bronzen Gotisch wijwateremmertje met hengsel, Holland 15e eeuw, h. 8, diam. 10 cm. ...[more]
Bronzen kandelaar met vetkraag, 18e eeuw, h. 24 cm.Bronze candle holder, 18th century, h. 24 cm. ...[more]
Iepenhouten sculptuur van St. Franciscus, 18e eeuw, h. 28 cm. (handen ontbreken) ...[more]
Lot van 3 bronzen scheepsbellen, w.o. 1x met putto. ...[more]
lot van 2 stellen koperen kandelaren
lot van 2 stellen koperen kandelaren ...[more]
Bronzen sculptuur van ijsbeer op marmeren voet, h. 10 cm. ...[more]
Stel kristallen gembercoupes met deksel, h. 39 cm. (randschilfertje) ...[more]
Bronzen sculptuur van David met hoofd van Goliath op marmeren voet, naar Donatello, h. 45 cm.
Stel miniaturen met decor van bloemstilleven in ovale lijstje, onduid ges., 9 x 7 cm. ...[more]
Mysterieuze klok gedragen door zamak sculptuur van jongen met zwaard (gebroken), h. 43 cm. ...[more]
Lot van een mahonie theekist en schildpad brillenkoker, 19e eeuw. (defecten) ...[more]
Pendule bekroond met vaas en geflankeerd door sphinxen, h. 40 cm. en twee 3 lichts kandelaars (1x
Stel ivoren plaquettes met voorstelling van figuur met blaasinstrument en doedelzak, t.a. Wilhelm
Serie van 5 miniatuur schilderingen met portetten, allen ges. ...[more]
Uitschuifbare verrekijker, max. 49 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite