Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1850)
1850 Los(e)

  • 1850 Los(e)

Bronzen jockey te paard, h. 42, br. 46, d. 15 cm. ...[more]

Lot van 4 persglazen siervazen met relief decor van bloemen, Frankrijk, 30-er jaren, (2 met randschilfers) ...[more]

Lot van 2 tafellampen op zuilen met kap. ...[more]

Lot aardewerk serviesdelen, w.o. serveerschalen als bladeren en bestekdelen, gemerkt Bordalo Pinheiro Portugal. ...[more]

Lot metalen treinrails en wagons ...[more]

Lot van 3 aardewerk vazen, gesign. Konrad Mertens (1889-1953), aardewerk vaas, gestempeld Mobach Utrecht en een aardewerk vaas. ...[more]

Lot van een Art Deco Elesto klok, bakeliet bureauklok (gescheurd) en een tafellamp met schelp (cassis cornuta), h. 34 cm. ...[more]

Sis industriele bureaulamp, Duitsland 50-er jaren. ...[more]

Zamak schemerlamp gedragen door hederin, met glazen kap, h. 62 cm.Zamak table lamp with shepperd, h. 62 cm. ...[more]

Roze dikglazen geribte siervaas, Frankrijk, h. 25 cm. ...[more]

Stel kunststoffen sculpture van hazen, h.62 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van jaguar op marmeren basement, h. 34 cm., l. 65 cm.Bronze sculpture of jaguar on marble base, h. 34 cm., l. 65 cm. ...[more]

Stel retro warmte rechauds, l. 69 cm. ...[more]

Heineken licht reklame met bierglas, 33 x 25 cm. ...[more]

Lot diverse glazen lampen kappen, w.o. Art Deco. ...[more]

Millefoire glazen siervaas, Scailmont, h. 31 cm.Millefoire glass vaase, Scailmont, h. 31 cm. ...[more]

Bronzen kandelaar met vetkraag, 18e eeuw, h. 24 cm.Bronze candle holder, 18th century, h. 24 cm. ...[more]

Lot van 3 bronzen scheepsbellen, w.o. 1x met putto. ...[more]

lot van 2 stellen koperen kandelaren ...[more]

Uitschuifbare verrekijker, max. 49 cm. ...[more]

  • 1850 Los(e)