- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Teakhouten salontafel staand op metalen voet, 47 cm hoog en 110 cm diameter
Toshiba Cool Sprinter ES50 FAN, met oranje verlichting, 69 cm hoog
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was Schuller Wien ...[more]
2 chromen wandbooglampen met bolle kap en tafelklemlamp
Hans Muller (1873-1937)
Hans Muller (1873-1937)Christus, brons op marmer sokkel, Art Deco ca. 1925, 25 cm hoog ...[more]
Mahonie likeurkelder met 4 karaffen en 16 geslepen glaasjes 28 cm hoog, 32 cm breed, 25 cm diep (1
Mahonie likeurkelder met 4 karaffen en 16 geslepen glaasjes 28 cm hoog, 32 cm breed, 25 cm diep (1 stopje niet origineel)
Ovaal Chinees lakwerk inktstel, fraai beschilderd, met parelmoer inlegwerk en kristallen inktpotjes37x29 cm
Oud Aziatisch zwart gelakt, beschilderd en opgelegd kabinetje met vele laadjes, klep en 2 deurtjes
Notenhouten schildersezel in rococo stijl, 105 cm hoog
Bronzen tafeltje met rond marmeren blaadje 76 cm hoog, 36 cm diameter
Schwarzwalder bestoken dienblad 38x23,5 cm
Oude muziekdoos in fraai ingelegde kast, 14,5 cm hoog, 57x23 cm (1 tand manco)
Tantalus met 3 kristallen karaffen in eikenhouten houder met metalen beslag 33 cm hoog, 35,5x13,5
Tantalus met 3 kristallen karaffen in eikenhouten houder met metalen beslag 33 cm hoog, 35,5x13,5 cm
Eiken bestoken 1-deurs wandvitrinekastje 62 cm hoog, 48,5 cm breed, 24,5 cm diep
2 bronskleurige klassieke 3-lichts kandelaren met marmer 44 cm hoog
Albasten beeldengroep van Heilige Jozef met kind Jezus, 69 cm hoog
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm diep (sleuteltje manco)
19e eeuwse mahoniefineer op eiken stoof met koperen binnenbak, lade in front en staand op klauwpoten, 48 cm hoog ...[more]
Zuid Europese aardewerken vaas met fraaie polychroom beschilderd decor, schenktuit en figuur op
Zuid Europese aardewerken vaas met fraaie polychroom beschilderd decor, schenktuit en figuur op top 62 cm hoog (restauratie en schade) ...[more]
3-delig klokkenstel met puti op top (staat los), 35 cm hoog
Ijzeren Jugendstil wanddecoratie met romantische voorstelling, in messing lijst 44 cm hoog, 27 cm
Ijzeren Jugendstil wanddecoratie met romantische voorstelling, in messing lijst 44 cm hoog, 27 cm breed
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1 karaf mist hals) ...[more]
Antiek eiken 1-deurs wandvitrinekastje 69 cm hoog, 73 cm breed, 19 cm diep
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd)
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd) ...[more]
Antieke lederen emmer 44 cm hoog, 25 cm diameter
Dubbelzijdige antieke Hollandse speculaasplank, 68x21 cm
Miniatuur eiken dienstbodekastje, 41 cm hoog, 29 cm breed, 20 cm diep
Klassieke tafelschemerlamp op oude voet van olielamp met onyx, 77 cm hoog
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin Stuttgart,
Kunststof schaalmodel driemaster op standaard 69 cm hoog, 78 cm lang ...[more]
Mahonie documentenkist 18,5 cm hoog, 44x27,5 cm
Hollandse ronde barometer in noten kast met koperen krans op frontring en vaas op top 27 cm hoog, 20
Hollandse ronde barometer in noten kast met koperen krans op frontring en vaas op top 27 cm hoog, 20 cm breed ...[more]
Japans Satsuma porseleinen 12-persoons theeservies
Wortelnotenfineer houten sigarenkist met messing ingelegd 10,5 cm hoog, 27,5x19,5 cm
Houten beeld Madonna met kind, 20e eeuw 42,5 cm hoog
Houten kruisbeeld, ca. 1920, 70 cm hoog
2 houten beelden van monniken, 44 cm hoog
Met signature Fernandex, bronzen beeld van een havik, staand op natuurstenen sokkel, 37 cm hoog
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige bewerkte lijst 29x29 cm ...[more]
Bronzen Aziatische cloisonne wierookpot met vogeloren, vogels op buitenzijde pot en leeuw op
Zamak beschilderd Jugendstil beeld van zittende vrouw met kunststof hoofd en handen 35 cm hoog
Ovaal bronzen wandplaquette met afbeelding van echtpaar, gesigneerd A. Zeller 22x27,5 cm
Albasten kapelletje met liggend vrouwspersoon en portretje van overledene in een ivoren lijstje, ca.
Porseleinen 18e eeuwse tafelschemerlampvoet met beschilderd decor en nieuw gestoffeerd kapje 36,5 cm
Porseleinen 18e eeuwse tafelschemerlampvoet met beschilderd decor en nieuw gestoffeerd kapje 36,5 cm hoog (haarlijntje) ...[more]
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met inlegwerk, 17 cm breed (beide lichte schade)
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas 27 cm hoog, jaar 1964, schotel 36 cm diameter, jaar 1931 (
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas 35,5 cm hoog, jaar 1956, dekselvaas, jaar 1962, vaas, jaar
3 religieuze eikenhouten beelden wo. St. Ivo,43, 42 en 42 cm hoog
Koperen 2-lichts tafelschemerlamp met zamak beeld, getiteld Defense du drapeau 73 cm hoog
Zamak pendulestel bestaande uit pendule met ridder te paard op top 42 cm hoog, 31 cm breed en 2
Stenen sculptuur van man 48 cm hoog
Gegoten plastiek van een grote voet, Creation Aime Cecil Les Heritiers France, 33 cm hoog, 47x22,5
Gegoten plastiek van een grote voet, Creation Aime Cecil Les Heritiers France, 33 cm hoog, 47x22,5 cm
Engelse tafelklok/barometer in eiken bestoken kast 24,5 cm hoog, 39,5 cm breed
Notenfineer handwerkkistje met geprofileerde lijstjes 19 cm hoog, 35,5x21,5 cm en notenfineer 1-
Gemerkt Vista Alegre Portugal, 11 stuks porselein; dekselvaas 35,5 cm hoog, vaas 25 cm hoog,
18e eeuwse gresaardewerken baardmankruik, 27 cm hoog (chip handvat) en gresaardewerken Rijnlandse
18e eeuwse gresaardewerken baardmankruik, 27 cm hoog (chip handvat) en gresaardewerken Rijnlandse kruik 33 cm hoog
Petrus Regout aardewerken kinderserviesgoed met decor Potiche, eind 19e eeuw, servies bestaat uit
Houten minibar in boekvorm met inhoud 2 flessen wijn en 6 kristallen wijnglazen, kist 45 cm hoog, 24
Houten minibar in boekvorm met inhoud 2 flessen wijn en 6 kristallen wijnglazen, kist 45 cm hoog, 24 cm breed, 40 cm diep
Bronzen sculptuur, Vrouwe Justitia, staand op natuurstenen sokkel, 43 cm hoog
1676 Los(e)/Seite