- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Chinese houten 4-delige mimiset met steekwerk in bladen en zijranden, met glasplaatjes en kleinste
Goudkleurige facetgeslepen spiegel met kuif en rijkversierde lijst met guirlandes, 135x85 cm
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog,
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog, 92 cm breed en 46 cm diep
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast 235,5 cm hoog, 134 cm breed, 51 cm diep ...[more]
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en koper beslag, 214 cm hoog, 104 cm breed, 46 cm diep
Engelse noten toilettafel met los marmer blad, opstand met spiegels en fraai gestoken decor, 167
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215 cm hoog, 110 cm breed, 47 cm diep
Eiken schouw met steekwerk 120 cm hoog, 150 cm breed, 43 cm diep
Mahoniefineer Biedermeier 2-deurs kast met boogvormige spijlen in de deuren en lade onderin 166 cm
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op slofpoten 126 cm hoog, 93,5 cm breed, 41 cm diep
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32 cm diep ...[more]
Antiek eiken buffetkastje met lade en 2 deuren, 108 cm hoog, 96 cm breed, 47 cm diep
19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm diep
Mahonie Biedermeier penantkast 99 cm hoog, 102 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Eiken 19e eeuws 1-deurs kastje 79 cm hoog, 72 cm breed, 34 cm diep
Notenkleur Davenport secretaire met 2 kleppen waarachter 1 nestwerk, lades aan weerszijden en
Eiken theekastje met los dienblad en facetgeslepen glas, 76 cm hoog, 63 cm breed, 43 cm diep
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse dommeknecht met klapblaadjes, 2 laadjes, klep en wolbak, op
Antieke eikenhouten hangoortafel op gedraaid onderstel, 74,5 cm hoog, uitgeklapt 128x107 cm
Eiken gateleg table met getorst onderstel 73 cm hoog, blad 116x90 cm
Eiken 19e eeuwse wangentafel 73 cm hoog, blad 139x97 cm (blad uiteinde gelijmd)
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Mahoniefineer Biedermeier penantkastje 92 cm hoog, 71 cm breed, 45 cm diep
Klassiek notenhouten bureautje met intarsia 92 cm hoog, 71 cm breed, 44 cm diep
Noten nachtkastje met deurtje, lade en los marmer blad, 86 cm hoog, 42x42 cm
Noten 4-laads chest on chest kastje 78 cm hoog, 40 cm breed, 33,5 cm diep
Vierkante houten piedestal met geschilderd marmer structuur, 93 cm hoog, 22,5x22,5 cm
Marmeren ronde zuil met vierkant kapiteel, 95 cm hoog
Klassiek bijzettafeltje met opstaand metalen randje, marmer blad en 4 zuiltjes met cannelures,
Gietijzeren paraplustandaard met op top 2 slangen, 64 cm hoog
Chinees teakhouten kastje met 2 deuren en 2 lades 87,5 cm hoog, 103,5 cm breed, 45 cm diep
Noten toiletmeubeltje, 102 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm diep
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm breed
Mahoniefineer trumeau 77 cm hoog, 92 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Notenfineer ladekast op hoge poten, 83,5 cm hoog, 93,5 cm breed en 52 cm diep
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met lederen zitting ...[more]
Notenfineer penantkastje met paneeldeuren en geflankeerd door gedraaide zuilen, 87 cm hoog, 106 cm
Notenfineer penantkastje met paneeldeuren en geflankeerd door gedraaide zuilen, 87 cm hoog, 106 cm breed en 40 cm diep ...[more]
Mahonie Biedermeier penantkastje, 96 cm hoog, 94 cm breed, 44 cm diep (opknapper)
Engelse mahonie kaptafel met klapbare ovale spiegel met gestoken kuif, 171 cm hoog, 121 cm breed, 53
Engelse mahonie kaptafel met klapbare ovale spiegel met gestoken kuif, 171 cm hoog, 121 cm breed, 53 cm diep
Mahonie Biedermeier penantkastje, 102 cm hoog, 108 cm breed, 51 cm diep (opknapper)
Notenkleur barmeubel met bergruimte in globe, 92 cm hoog en 53 cm diameter (bijna klaar voor
Notenkleur barmeubel met bergruimte in globe, 92 cm hoog en 53 cm diameter (bijna klaar voor gebruik)
Notenfineer 2-deurs kastje met vakjes, staand op klauwpootjes 60,5 cm hoog, 56 cm breed, 45,5 cm
Notenfineer 2-deurs kastje met vakjes, staand op klauwpootjes 60,5 cm hoog, 56 cm breed, 45,5 cm diep
Wereldbol bar, gedragen door Atlas 83 cm hoog, 41 cm diameter
Wortelnotenfineer 2-deurs legkast 186 cm hoog, 107 cm breed, 53 cm diep
Notengekleurd 3-hoeks vormige etagere met aardewerken blaadjes 81 cm hoog, 39 cm diameter (schade
Notengekleurd 3-hoeks vormige etagere met aardewerken blaadjes 81 cm hoog, 39 cm diameter (schade aan middelste aardewerken blad)
Canterbury lectuurbak met laadje, op wieltjes 54 cm hoog, 56x35 cm ...[more]
Canterbury / lektuurbak, mahonie met 2 laden, 55 cm hoog, 51 cm breed, 40 cm diep
Eiken tafeltje met bestoken frame en getorst onderstel 60 cm hoog, 40x39 cm
Chinees houten gelakt bestoken tafeltje 99,5 cm hoog, 39,5x37,5 cm ...[more]
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed,
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed, 45 cm diep (opknapper)
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde binnenkant, 224 cm hoog, 51x51 cm
Noten wandtafel met 2 lades en spiegel opstandje 99 cm hoog, 125 cm breed, 54 cm diep (stukje hout
Mahonie Willem III 2-delig bonheur met gestoken kuif, 220 cm hoog, 106 cm breed, 48 cm diep
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186 cm hoog, 101 cm breed en 43 cm diep ...[more]
Eiken 18e eeuwse 1-deurs wandvitrinekast 95 cm hoog, 89 cm breed, 20,5 cm diep
Eiken 19e eeuws 4-laads klepbureau met 2-deurs opstand met blokjeskap 200 cm hoog, 97 cm breed, 46,5
1676 Los(e)/Seite