- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Doos met olieverfschilderijen, koperen rechaud, houten stoffer en blik en kunststof schildpadmotief blaadje ...[more]
3 ingelijste Mola Indianen textiel fragmenten Panama 41x30 cm en 44x37 cm 37x37 cm ...[more]
Doos met divers koperwerk waaronder kandelaren, vuurbokken, steelpan, vaas
Gesigneerd P. van der Blij, drie schilderijen op doek van golfende mensen, golfer bij afslag met
Doos met aardewerken schotel, porseleinen schenkkan, 19e eeuwse getekende portretjes in lijst,
Doos divers waaronder bronzen beeld van een hert, schildpaddoosje met schade, palissanderfineer
Doos met wanddecoraties waaronder etsen, aquarel, litho's, knutselkunst etc
Doos met Royal Sphinx aardewerk, Zuid Holland Gouda plateel kruik uit 1939, plate tafelstel in
Doos met etsen waaronder Disselsma en Harmen Eikema en olieverfschilderijtjes
Doos met etsen, aquarel, gravures en tekening waaronder Eug. Rensburg, Johan Scherft, B. Haasnoot,
Doos met ovaal houten dienblad met intarsia 46,5x34,5 cm, 2 Oosterse puntvaasjes, 20e eeuw, Japans
Doos met meest ingelijste oude foto's van vroeg 20e eeuw
Koop wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurets, litho's en aquarel
Koop diverse mineralen w.o. amethist, rozekwarts, lapis, labradoriet, luipaardjaspis, agaatmos,
10 diverse wanddecoraties waaronder etsen, gravures, pastel en litho 18e-20e eeuw
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2 porseleinen vaasjes met blauw decor ...[more]
Koopje wanddecoraties waaronder knipselkunst en schilderijtjes van vogels beplakt met echte veren
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas tripliek
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen vaasje, theelicht etc
3 dozen met aardewerken eet-en drinkservies
Doos diverse wanddecoraties w.o. knipselkunst
Doos met diverse wanddecoraties waaronder olieverf, etsen, gravures en litho's
Doos met tekeningen, aquarel en litho's
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters Wagons-Lits-Cook etc
Doos met etsen waaronder Johannes Josseaud, Henri Pieck, aquarel, tekening, prenten in lijst en
Doos met keramiek en houten crucifixen, wijwaterbakjes, beschilderde houten ei, wierooklampje,
2 dozen porseleinen eet- en drinkservies,Copeland Spade, England, Chinese Rose
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met aardewerk met bloemversiering
2 dozen met Jager porseleinen serviesgoed met Blau Saks decor
6 diverse etsen w.o. Oude vismarkt te Rotterdam, Oude stadhuis te Rotterdam, boerderij met kippen op
Koop van 7 diverse wanddecoraties w.o. olieverfschilderijen
2 dozen met divers plate bestek etc
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels,
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels, vaasjes etc ...[more]
2 oude koffernaaimachines waaronder het merk Progress
29 stuks jaren 70 (gres)aardewerken vazen, potten, kannen, veel gesigneerd EB, hoogste 27 cm
Doos met divers porselein waaronder Limoges en Furstenberg ...[more]
Doos met diverse snuisterijen
Doos met diverse snuisterijen
Doos met diverse porselein en aardewerk waaronder potten, schotels, tafelklokje, miniatuurvaasjes,
Doos met diverse porselein en aardewerk waaronder potten, schotels, tafelklokje, miniatuurvaasjes, hengselpot, theelicht
2 dozen met koperwerk, oude boeken, kristal, aardewerk etc
Diverse kunststof vogels in bronskleur
Doos met bronzen beeldjes, stenen en mineralen, Japans porselein etc
2 dozen met divers Chinees en Japans porselein en cloisonne, 20e eeuw ...[more]
Doos met Chinees en Japans porselein en aardewerk, Herend Hongarije porseleinen schaaltje, Deens
Doos met Chinees en Japans porselein en aardewerk, Herend Hongarije porseleinen schaaltje, Deens porseleinen beeldjes en sierglas ...[more]
Doos aardewerk b.u. diverse potjes, vaasjes jaren 70
Koperen kom met oren 20,5 cm hoog, 60 cm breed, dekselpan 46x29 cm, ronde hengselbak met deksel 32
Metalen inklapbare muziekstandaard, houten polychroom gekleurde 5-lichts kroonlamp 83 cm hoog, 42 cm
Tafelklok in eiken kast, 31 cm hoog en een Schwarzwalder appelklokje
Talisman Tsjechische radio in bakelieten kast, type 308U, jaren 50, 18,5 cm hoog, 31,5 cm breed
Doos met kristallen karaffen, bierpul, hengselschaal etc.
Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje,
Doos met kristallen karaf, glazen, schaal, vaasjes etc
Koop diverse houten Oosterse beelden w.o. gemaakt tot lampvoet (schade)
Doos met porselein, aardewerk en metalen vazen ...[more]
Doos met koperen en messing kandelaren,olielampje, bronzen kruikje, standaard , gietijzeren ornament
Doos met koperen en messing kandelaren,olielampje, bronzen kruikje, standaard , gietijzeren ornament en deurklopper ...[more]
2 dozen met Rosenthal porseleinen eetservies 8-12-kantig met gebloemde reliefrand
Doos met ovaal dienblaadje, glas in lood met Lam Gods, 2 aardewerken schenkkannen met blauw decor
2 dozen met Japans porselein waaronder Imari
Doos met divers aardewerk wo. kannen, potten en vazen ...[more]
1676 Los(e)/Seite