- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor van een bloemmand, 42 cm diameter (randschade)
Plateel Bakkerij Delft Hilversum, aardewerken schotel met blauw geel decor van bloemen en vogels,
Plateel Bakkerij Delft Hilversum, aardewerken schotel met blauw geel decor van bloemen en vogels, 41,5 cm diameter
Gesigneerd Martens, A, Heidelandschap, op aardewerken schotel geschilderd 40 cm diameter
Plateelbakkerij Delft Hilversum, tegeltableau in eiken lijst met decor naar een schilderij van Anton
Plateelbakkerij Delft Hilversum, tegeltableau in eiken lijst met decor naar een schilderij van Anton Mauve, 52x38 cm
Tegeltableau bestaande uit 8 aardewerken tegels met putti decor, 18e eeuw, ca. 105x20,5 cm, in eiken
Anoniem, keramiek siervaas met decor van een salamander, 60 cm hoog
Anoniem, bronzen plaquette met 2 mannen, 41,5x27 cm, 10,8 kilo
Gabriella Crespi (1922-2017)
Gabriella Crespi (1922-2017)Sculptuur van een struisvogel / autruche / struzzo, glas met verzilverd montuur, 23 cm hoog ...[more]
Fijngesneden ivoren plaquette van paard in landschap, Europa ca. 1880, 8,2x8,6 cm (voorpoot gelijmd)
19e eeuwse metalen thermometer met haan en jager met kind, 28 cm hoog (schade linker voet meisje)
Natuurstenen zuil met Afrikaans hoofd versierd met applique gemerkt 925 en groene steentjes, 19 cm
Natuurstenen zuil met Afrikaans hoofd versierd met applique gemerkt 925 en groene steentjes, 19 cm hoog
Bauer Marius (1867-1932)
2 albasten bustes van Dante Alighieri, 17 cm hoog (gelijmd), en zijn muze Beatrice Portinari, 17
2 albasten bustes van Dante Alighieri, 17 cm hoog (gelijmd), en zijn muze Beatrice Portinari, 17 cm hoog
Walter Bosse (1904-1979)
Walter Bosse (1904-1979)Asbak in de vorm van nestje bronzen egeltjes, 6-delig, jaren 50, grootste egeltje 11,5 cm lang ...[more]
Schildpad lepeldoosje met ivoren sluitrand en pootjes, ca. 1875, 4 cm hoog en 13,7x7,4 cm
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
Bronzen sculptuur van een vrouw met dode vogel en mand met boodschappen, met signatuur V Seifert,
2 ovale 19e eeuwse portretjes van man en vrouw, in houten lijstje 10x9 cm, rond portretje van
Oude messing Duitse toneelkijker met parelmoer beplakt
Met signature M de Corte, roofvogel, staand op natuurstenen sokkel, 25 cm hoog
12 malachiet objecten; dieren, figuren, ei en schaaltje
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm diep
Russisch beschilderde lakdoos met afbeelding van ballerina 15x11 cm
Kitney en Co London, klokje in driehoeks messing bewerkt lijstje met groene waaiervormig vlak met
19e eeuwse lakstempel met tijgeroog, 8 cm lang
Bronzen sculptuur van een Russische soldaat op skis, staand op natuurstenen sokkel, 26 cm hoog
Metalen zwartgelakte en beschilderde 19e eeuwse koekdoos op onderschotel 25x21 cm
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur 10 cm hoog, 8 cm diameter
2 antieke Hollandse sluitgewichten, Nederlande Oncen, 1 Amsterdam, gieter met haan, 6 maten van
17e of 18e eeuws reisweegschaaltje in houten kistje met veel sporen conflict houtworm, fraaie
3 oude sleutels, herkomst vuurtoren in Zeeland, 15 en 26 cm lang
16e eeuwse bronzen vijzel, 13 cm hoog
Grypea pennenset en een Dupont pen
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm diameter, 5865 gram en ijzeren stamper
Zamak beeld van een piloot die een propeller vasthoudt, op marmeren sokkel, 30 cm hoog
Bronzen beeld van een uil in Art Deco stijl, op marmeren sokkel totaal 33 cm hoog
Bronzen beeldengroep van 3 vrouwen, op marmeren voet 31 cm hoog ...[more]
10 stenen objecten waaronder jade en jadeiet 3-25 cm ...[more]
Blok bergkristal, 22 cm hoog, 20,25 kilo
6 diverse stukken versteend hout w.o. schijven en een staand stuk van 44 cm hoog
Rosenthal porseleinen siervaas 20 cm hoog, Heinrich dekselvaas met oren 28,5 cm hoog, Limoges
Haags porseleinen schaaltje met handbveschilderd decor, 18e eeuw13 cm diameter, Duits porseleinen
Goebel Hummel aardewerken beeldje meisje met rugzakje en mandje, nummer 81 2/0, 11 cm hoog en jongen
Goebel Hummel aardewerken beeldengroepje jongen op hek en kikker op de grond, model 201/1, 14 cm
Goebel Hummel aardewerken beeldengroepje jongen op hek en kikker op de grond, model 201/1, 14 cm hoog ...[more]
Goebel Hummel aardewerken beeldje meisje zittend op boom, nummer 141 3/0, 10,5 cm hoog en jongen
Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en porseleinen beeldje van vrouw 19 cm hoog
Gerold Porzellan Tettau Bavaria porseleinen soezenschaal met kandijbakje en roomkannetje, Limoges
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen schaal met bloemdecor, 20e eeuw 29,5x18,5 cm
Biscuitporseleinen polychroom gekleurde beeldengroep man te paard staand bij vrouw 30,5 cm hoog,
Onduidelijk gemerkt, ronde porseleinen handbeschilderde schaal met opengewerkte rand, staand op
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20 cm hoog
15 Royal Doulton porseleinen beeldjes met de namen Dimity, Lavinia, Marie, Rose, Cookie, Monica,
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en Wedgwood schaal, schoteltje, vaasjes en asbakje
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (haarlijntje in fakkel) ...[more]
Byzantijnse ikoon met voorstelling van Christus met bijbel in de hand,zittende op de troon, met
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog en gresaardewerken Keulse kruik 25,5 cm hoog
1676 Los(e)/Seite