- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Doos met kristallen en glazen karaf, vazen, schenkkan en messenleggers in cassette ...[more]
Doos met divers koperwerk, plate, aardewerken dienblaadjes en Oosterse tinnen bewerkte bekers
Doos met divers koperwerk, plate, aardewerken dienblaadjes en Oosterse tinnen bewerkte bekers ...[more]
Doos met Hollands aardewerk waaronder Calve, Engelse koekjesbus etc
2 dozen met Japans Satsuma porselein en aardewerk
Koop diverse geslepen mineralen w.o. Amathist, Bergkristal, Jaspis, versteend hout, carneool en
Koop diverse geslepen mineralen w.o. Amathist, Bergkristal, Jaspis, versteend hout, carneool en hematiet
Doos met onyx wandlampjes, tafelklokje, oude popjes, koperen poppenhuismeubeltjes, kinderschoentjes etc
Doos met 2 Imari porseleinen schotels 30 cm diameter (haarlijnen) en Imari gelobde fruitschaal 10 cm
2 dozen met Japans porseleinen serviesgoed
Doos met Hollands aardewerk wo. Makkum, Delfts en Maastricht
Doos met koperen Duitse wandklok, scheerkist met inhoud, tafelstel, bloemenbol,schilddecoraties etc
2 dozen met porseleinen en aardewerken kop en schotels en theeservies
2 dozen met divers kristal en glas
2 Oosterse wanddecoraties, buitenmaat 65x52 cm en 47x37 cm
Taxidermie buizerd, eekhoorn, patrijs en fret
Chinees porseleinen bloempot 23,5 cm hoog, 31 cm diameter, houten stoof met kerfsnee veriering en
Chinees porseleinen bloempot 23,5 cm hoog, 31 cm diameter, houten stoof met kerfsnee veriering en koopje kerstballen en versiering
Doos met houten dienblad met kerfsnee versiering, metronoom, houten koekplankjes, mahoniefineer
Doos met Aziatisch porselein, cloisonne, speksteen en miniatuurboot in vitrine 22,5 cm hoog, 29 cm
Doos met Aziatisch porselein, cloisonne, speksteen en miniatuurboot in vitrine 22,5 cm hoog, 29 cm breed ...[more]
10 antieke aardewerken tegels (diverse schade)
Doos met houtsnijwerk decoratie, tafeltje, doosjes, barometer, fluit, damstenen en metalen doosje
Doos met houtsnijwerk decoratie, tafeltje, doosjes, barometer, fluit, damstenen en metalen doosje met inhoud ...[more]
Doos divers waaronder aardewerken emmer, wanddecoratie met auto, geemailleerde mok en koffiestel met
Doos divers waaronder aardewerken emmer, wanddecoratie met auto, geemailleerde mok en koffiestel met theelichtje
Gesigneerd, Schuurman, WJ, Boot met rivier, huizen, brug en stad op achtergrond, aquarel 29x40 cm en
Doos met verzameling bakelieten artikelen waaronder doosjes, Talking Alarm Batman wekkeruit 1974,
Koop b.u. 7 wanddecoraties wo. Jan Toorop ...[more]
Doos met buitenlands aardewerk, terracotta en Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeldje ...[more]
Doos met koperen ketels, messing Indische vaas, tempel en kikkers, ijzeren strijkbout etc, divers
Doos met koperen ketels, messing Indische vaas, tempel en kikkers, ijzeren strijkbout etc, divers kleingoed, gemerkt 800
Koop diverse mineralen w.o. Rozenkwarts, calciet, Lapis, bergkristal, bellen, beeldjes w.o.
Koop diverse mineralen w.o. Rozenkwarts, calciet, Lapis, bergkristal, bellen, beeldjes w.o. Boeddhas
Doos met Hollands aardewerken en porseleinen theepotten/koffiepotten, beeldjes en religieuze
Doos diverse Afrikaanse voorwerpen w.o. speerpunt, aardewerken voorraadpot, schaakspel, kerststal,
Doos diverse Afrikaanse voorwerpen w.o. speerpunt, aardewerken voorraadpot, schaakspel, kerststal, wandplateautjes en reisikoontjes
Doos divers w.o. schoenen van de Masai Ethiopie, wat ceremoniele sieraden en Koptische kruisjes
Doos met schelp, spuitwaterfles, Schwarzwalder wandconsooltje, messing oosterse schemerlampvoet,
Doos met schelp, spuitwaterfles, Schwarzwalder wandconsooltje, messing oosterse schemerlampvoet, glazen hanglamp, plate etc
Doos met houten tabakspotten, pijpenstandaard, pijpenrek met pijpen, kwispedoor, persglazen asbak
Doos met houten tabakspotten, pijpenstandaard, pijpenrek met pijpen, kwispedoor, persglazen asbak etc
Doos met Hollands aardewerk waaronder Gerrit de Blanken, Amstelhoek, de Vier Paddenstoelen, van
Doos met Hollands aardewerk waaronder Gerrit de Blanken, Amstelhoek, de Vier Paddenstoelen, van Stolk, WC Brouwer
3 ingekleurde gravures b.u. T Shertogenbosch, 48x11,5 cm, Groningen, 37x14,5 cm, en Maestricht,
3 ingekleurde gravures b.u. T Shertogenbosch, 48x11,5 cm, Groningen, 37x14,5 cm, en Maestricht, 15x13,5 cm ...[more]
2 dozen met verzameling doosjes van hout, been, koper en steen ...[more]
Doos b.u. divers aardewerk en porselein wo. Wedgwood coupe, dekselpotten, kop en schotels, Perzische
Doos met Hollands aardewerken en platelen schenkkannen, schotel, potten, meest jaren 20/30 ...[more]
Doos met verzameling bakelieten bureauartikelen waaronder bureaulamp, tafelschemerlampvoeten,
Doos divers b.u. 11 koperen kandelaren, 18e eeuwse sloten, diverse sleutels en gietijzeren wandplaquette met voorstelling van fazant/korhoen
Doos b.u. diverse doktersattributen
Doos met Delfts aardewerken kaststelletje, dekselvaas en 2 schotels met blauw en polychroom decor,
Doos divers verzilverd, waaronder lepeltjes en 2 bijouxdozen ...[more]
Samsung 4-delige Home Cinema System, bestaande uit 3D blu-ray entertainment model HT-ES 6200?XN,
Doos met meest Tichelaar Makkum aardewerken schotels, schaaltjes, vazen met blauw en polychroom
Doos met meest Tichelaar Makkum aardewerken schotels, schaaltjes, vazen met blauw en polychroom decor, 19e en 20e eeuw ...[more]
Doos met 5 verzilverde theepotten, kannen en koffiepotten
Doos met Chinese en Japanse waaiers, lakwerk, 4-slags sierschermpje, messing wierookpotje, ijzeren
Doos met Chinese en Japanse waaiers, lakwerk, 4-slags sierschermpje, messing wierookpotje, ijzeren theepot, wanddecoratie etc
Doos met 2 Gien Franse aardewerken kruiken, 18e eeuws aardewerken tegels, lekschaal en porseleinen
Doos met 2 Gien Franse aardewerken kruiken, 18e eeuws aardewerken tegels, lekschaal en porseleinen kop en schotels met oosters decor 20e eeuw
Doos divers verzilverd en gemerkt 800
2 dozen met Hollands aardewerk, porselein en plateel
2 dozen met divers porselein en aardewerk
Doos met Chinees en Japans porselein 20e eeuw
Doos met meest Delftsblauw porselein en aardewerk
1676 Los(e)/Seite