- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
- Nur Lose mit Abbildungen
1676 Los(e)/Seite
Ironstone Engeland aardewerken schotel, ca. 1870 met Oosters decor fan figuren in landschap bij
Ironstone Engeland aardewerken schotel, ca. 1870 met Oosters decor fan figuren in landschap bij pagode, 39x48 cm
Gesigneerd B Vanstraeten, bronzen sculptuur van een gier, staand op natuurstenen sokkel, 54 cm hoog
Oud Delft Nijmegen 3-delig aardewerken kaststel met blauw decor 25 cm en 37 cm hoog
Antieke tinnen kraankan met handbeschilderd decor, 47 cm hoog
Bronzen sculptuur van een naakte vrouw op rots, staand op natuurstenen sokkel, 24 cm hoog
2 horens van soorten buffels 40 cm en 43 cm lang
4 diverse messing kandelaren 21 cm, 25 cm, 30 cm en 37 cm hoog
Aziatisch bronzen cloisonne orenvaas 30 cm hoog, klepkan 31,5 cm hoog en wierookpot 17,5 cm hoog
Japans Satsuma 12-persoons porseleinen theeservies met drakendecor (een schotel niet origineel)
Verzameling Oud Delft Nijmegen aardewerken klepkan, gemberpot, vaas, kaststelletje, schotels, pullen
Verzameling Oud Delft Nijmegen aardewerken klepkan, gemberpot, vaas, kaststelletje, schotels, pullen en schaaltje met blauw decor
Zwart lederen dokterstas 22 cm hoog, 38 cm breed
Anoniem, metalen beeldje van een ballerina, 34 cm hoog
Royal Doulton The Majestic Collection Temple Garden serviesgoed bestaande uit 6 platte borden, 4+2
Opalineglazen beschilderde tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap op houten voet 63,5 cm hoog
Opalineglazen beschilderde tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap op houten voet 63,5 cm hoog ...[more]
Jugendstil koperen tafelschemerlampje met vlinder op top en gestoffeerd kapje 40,5 cm hoog
Cloisonne vaas met oren, ca. 1900, 26,5 cm hoog en een koperen emmer voor wijwater, inclusief
Cloisonne vaas met oren, ca. 1900, 26,5 cm hoog en een koperen emmer voor wijwater, inclusief hengsel 40 cm hoog
Warmink tafelklokje in wortelnoten kast, 26 cm hoog
Anoniem, staande vrouw in catsuite, staand op natuurstenen sokkel, 34 cm hoog
Eiken bestoken wandrekje voor pijpen, inclusief 7 pijpen 34,5 cm hoog, 42 cm breed ...[more]
Petrus Regout aardewerken servies met bruin decor Malaga, bestaande uit 34 platte borden, 18 diepe
Palissanderfineer houten doos met intarsia 13 cm hoog, 30x22 cm, Oosters lakwerk doos 7,5 cm hoog,
11-persoons porseleinen theeservies, omstreeks 1910-1920
Wedgwood aardewerken delen van kinderserviesje, vroeg 20e eeuw ...[more]
Messing 5-lichts kandelaar 43 cm hoog en 1-lichts rijkversierde wandkandelaar 32 cm hoog ...[more]
Gietijzeren polychroom gekleurde haan met mand 39 cm hoog
Gietijzeren polychroom gekleurde haas met mand op de rug 46,5 cm hoog
Koperen beddenpan met fraaie deksel en notenhouten getorste steel, vroeg 19e eeuw, totaal 96 cm
Koperen beddenpan met fraaie deksel en notenhouten getorste steel, vroeg 19e eeuw, totaal 96 cm ...[more]
Mahonie 19e eeuwse theestoof met koperen binnenbak
Japanse aquarel van vrouw met parasol, op textiel in lijst totaal 111x45 cm en kleurenlitho van
3 Japanse Satsuma tafelschemerlampvoeten 32 cm, 39 cm en 48 cm hoog ...[more]
Maastrichts aardewerken 3-delig kaststel met Chinoiserie decor ca. 31 cm hoog
Hollandse barometer 56 cm hoog
Anoniem, sculptuur van een hond, gesmolten metaal, vermoedelijk aluminium, 26 cm hoog
Ovale aardewerken dekselschaal 16 cm hoog, 32,5x24,5 cm, ijzeren crucifix 32 cm hoog, 14 cm breed en
Noten 1-deurs bestoken wandkastje voor 6 sleutels 32 cm hoog, 20,5 cm breed, 12 cm diep
Vietnamese lakdoos met parelmoer ingelegd en 32 schaakstukken 38x19 cm
3 Chinese lakpanelen met been opgelegd decor 25,5 x 33 cm, 27x34,5 cm en 45,5x29 cm
Oosters beschilderd lakpaneel 43,5x43,5 cm, lectuurhanger 40x30 cm, en stoffer en blik ...[more]
Grote Oosterse ovale porseleinen bak met oren 21 cm hoog, 57x36 cm
Japans porseleinen 5-persoons theeservies
Gemerkt S&G, terracotta theepot, koffiepot met filter opzetgedeelte, melkkan, suikerpot, bonbonniere
Gemerkt S&G, terracotta theepot, koffiepot met filter opzetgedeelte, melkkan, suikerpot, bonbonniere en schaal ...[more]
Balinees houten snijwerk van een tempelfiguur, 58 cm hoog (hout gespleten aan zijkant)
Koperen penkandelaar naar antiek model, 64 cm hoog
Tiffanystijl tafelschemerlamp 44 cm hoog, 17x17 cm
Metalen schaalmodel Concorde 24 cm hoog, 58 cm lang
Hollandse holosteric barometer 40 cm hoog
2 porseleinen sierlijke bloempotten in bronzen montuur 18,5 cm hoog, 15x15 cm
SVH Staatkundig globe op bakelieten voet 47,5 cm hoog
Wereld Globe van Prof. Dr. A. Krause, diameter 21 cm, op houten voet 38,5 cm hoog
Anoniem, 3 aardewerken aangeklede beelden, moeder met kind, herder en man, 42, 31 en 25 cm hoog
Anoniem, 3 aardewerken aangeklede beelden, moeder met kind, herder en man, 42, 31 en 25 cm hoog ...[more]
12-persoons porseleinen theeservies, omstreeks 1910-1920
Aardewerken schotel Petrus Regout decor Persian ca. 1895, 39 cm diameter
Aziatische houten beschilderde tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 80 cm hoog, 2 beschilderde
Celadon porseleinen tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap 66 cm hoog
Aardewerken dienblad met blauw bladdecor, gevat in houten montuur met handgrepen 51x32,5 cm
Ontwerp Ria Arntz, aardewerken handgemodeleerde bloempot met ruwe buitenwand en polychroom kleuren
Ontwerp Ria Arntz, aardewerken handgemodeleerde bloempot met ruwe buitenwand en polychroom kleuren 29 cm hoog, 32 cm diameter
Ovaal aardewerken dienblad in metalen montuur 57x38,5 cm (haarlijntje) en rond dienblad in metalen
Ovaal aardewerken dienblad in metalen montuur 57x38,5 cm (haarlijntje) en rond dienblad in metalen montuur 39,5x32,5 cm ...[more]
Mahonie lattentheestoof met koperen binnenbak en ketel
Oude gietijzeren haardplaat met afbeelding van steigerend paard 41 cm hoog, 46,5 cm breed ...[more]
1676 Los(e)/Seite