2872 Los(e)/Seite
China, blauw-wit porseleinen diepe schotel, Wanli,met decor van ganzen bij rotsformatie, de rand met
China, blauw-wit porseleinen schotel, Ming dynastie,met decor van twee vogels op bloesemtak, de rand
China, blauw-wit porseleinen bord, Wanli,met decor van rotsformatie met parelhoen en roofvogel in de
China, balustervormige blauw-wit porseleinen vaas, waarschijnlijk Ming dynastie,met decor van
China, twee blauw-wit porseleinen klapmutsen, Wanli,met decor in vakwerk (één met kleine haarscheur bodem); diam. 14 cm.; [2]300,00 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen blad, Qing dynastie, waarschijnlijk begin 19e eeuwmet decor van twee
China, blauw-wit porseleinen dekselpot, laat 18e eeuw,met decor van draken en kylin als knop; h.
China, blauw-wit porseleinen dekselpot, laat 18e eeuw,met decor van draken en kylin als knop; h. 17 cm.; [1]100,00 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen ghendi's,één 18e eeuw, vermaakt met latere zilveren montering,
China, vijf stuks blauw-wit porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. theebus; h. 9-15 cm.; [5]150,00
China, vijf stuks blauw-wit porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. theebus; h. 9-15 cm.; [5]150,00 ...[more]
China , tien Imari koppen met oor en drie schotels, Qianlong,met decor van bergmeer (schilfertjes,
China, serie van negen blauw-wit porseleinen koppen, 18e/19e eeuw en dekselkom, 18e eeuw,met twee
China, blauw-wit porseleinen dienschaal, Qianlong(bodembarst). Hierbij diverse defect porselein;
China , zes blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,met o.a. decor van lotussen/pagodes; diam. 23
China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden en vier borden, Qianlong,met decor van moeder
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,met decor van hekwerk en kamerscherm (
China, porseleinen Wucai bekervaas, mogelijk laat Qing dynastie,met bolling en decor van draken in
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Qing dynastie, waarschijnlijk Daoguang,met decor van
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, 19e eeuw,met decor van bamboe. Gemerkt met 4-karaktermerk Kangxi; h. 36 cm.; [1]220,00 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van ruyimotieven, de rand met lotussen en
China, serie van drie porseleinen kommen, 18e/19e eeuw,de buitenzijde cafe au lait; diam. 12 cm.; [
China, serie van drie porseleinen kommen, 18e/19e eeuw,de buitenzijde cafe au lait; diam. 12 cm.; [1]140,00 ...[more]
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,met decor van landschap in cirkel;
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,met decor van landschap in cirkel; diam. 22 vcm.; [4]160,00 ...[more]
China, vijfdelig blauw-wit kaststel, 19e eeuw,met vol bloesemdecor. Gemerkt met 4-karaktermerk
China, grote Imari schotel, Qianlong, vroeg 18e eeuw,met decor van granaatappels, de rand met
China, serie van drie Imari kop en schotels, 18e eeuw100,00 ...[more]
China, twee paar Imari schotels, 18e eeuw,(beschadigd); diam. 25 en 23 cm.; [4]0,00 ...[more]
China, vierkante porseleinen penseelhouder, 20e eeuw, Republiek,met op elke zijde famille rose decor
China, paar porseleinen puntvazen, 20e eeuw, Republiek,met fijn geschilderd famille rose-verte decor
China, paar porseleinen vazen, 20e eeuw, Republiek,met bovenglazuur blauw fond waarin medaillon
China, porseleinen kopje, laat 20e eeuw,met famille rose decor van herten en paddestoel. Gemerkt met
China, porseleinen kopje, laat 20e eeuw,met famille rose decor van herten en paddestoel. Gemerkt met 6-karaktermerk Yongcheng; [1]200,00 ...[more]
Zuid China, paar porseleinen gemberpotten, ca. 1900,met famille verte decor van figuren in tuin (één
China, porseleinen gemberpot, begin 20e eeuw,met decor van zotjes en tekst 90,00 ...[more]
China, drie porseleinen vormstukken, 20e eeuw;Budai. Alle gemerkt; h. 9-19 cm.; [3]100,00 ...[more]
China, porseleinen dekselvaas, 1977.met geschilderde voorstelling van figuren in landschap.
China,drie blauw wit porseleinen borden, 18e en 19e eeuw(beschadigd); diam. 20-26 cm.; [3]160,00
China,drie blauw wit porseleinen borden, 18e en 19e eeuw(beschadigd); diam. 20-26 cm.; [3]160,00 ...[more]
China, diverse blauw wit kop en schotels, 18e eeuw,w.o. Kangxi (w.b. beschadigd); partly damaged; [
China, diverse blauw wit kop en schotels, 18e eeuw,w.o. Kangxi (w.b. beschadigd); partly damaged; [ds]200,00 ...[more]
China, serie van zes blauw-wit porseleinen schoteltjes, Kangxi,met decor van figuren. Gemerkt met
China, zes blauw wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,in drie soorten; [12]250,00 ...[more]
China, twee blauw wit porseleinen kussens.Eén met voorstelling van kraanvogel in landschap, de ander
China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode; 20 x 20, dik 3 cm.; [1]350,00 ...[more]
China, blauw wit porseleinen bord, Ming dynastie, Tianqi,met decor van roeiboot en gebouw met
China, Qingbai dekselkom, Ming dynastie,met relief van lotus en bladranken (bodem hersteld); diam.
China, Qingbai dekselkom, Ming dynastie,met relief van lotus en bladranken (bodem hersteld); diam. 19. cm.; [1]250,00 ...[more]
China, monochroom porseleinen kommet sang de boeuf glazuur. Gemerkt met 6karaktermerk Kangxi;
China, paar decoratieve monochroom porseleinen kantige vazen, 20e eeuw,met sang de boeuf glazuur.
China, paar decoratieve monochroom porseleinen kantige vazen, 20e eeuw,met sang de boeuf glazuur. Als lampvoeten; h. 51 cm.; [2]1200,00 ...[more]
China, paar decoratieve blauw-wit porseleinen kantige vazen, 20e eeuw,met rood en groen decor van
China, Kanton, porseleinen cachepot, mogelijk begin 20e eeuw,met decor van bloesem; h. 32 cm.; [1]
China, Kanton, porseleinen cachepot, mogelijk begin 20e eeuw,met decor van bloesem; h. 32 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, decoratieve blauw-wit porseleinen dekselvaas, 20e eeuw; h 63 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, balustervormige porseleinen vaas, 19e eeuw,met famille verte decor (deksel ontbreekt); h.
China, balustervormige porseleinen vaas, 19e eeuw,met famille verte decor (deksel ontbreekt); h. 34 cm.; [1]600,00 ...[more]
Drie kommen in Song stijl en paar sang de boeuf kommen.De laatste gemerkt met 6-karaktermerk ; diam.
Drie kommen in Song stijl en paar sang de boeuf kommen.De laatste gemerkt met 6-karaktermerk ; diam. 8,5-13 cm.; [5]100,00 ...[more]
China, ronde celadon schaal, 19e/20e eeuw(haarscheurtje); diam. 33 cm.200,00 ...[more]
China, geel monochroom porseleinen vaas 'suantouping',met ingegrift decor van foenix. Gemerkt met
China, celadon stemcup en twee stemcups in Song stijl; ; h. 6-10 cm.; [3]120,00 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyin, 18e/19e eeuw,gezeten met opgetrokken been en met schennkan in de hand
China, twee steengoed puntflessen, Ming dynastie,met wit glazuur en blauwe details (zeevondst, één
China, twee yixing trekpotjes,één geribd, de ander met boomstronk als greep en tuit en tekst
China, twee yixing trekpotjes.De lichte gemerkt met naam van verkoophuis, de donkere gemerkt 'Huimen
China, twee yixing trekpotjes.De lichte gemerkt met naam van verkoophuis, de donkere gemerkt 'Huimen Chen'; h. 9 cm.; [2]280,00 ...[more]
China, vier yixing trekpotjes.Alle gemerkt; h. 7-14 cm.; [1]200,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite