(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (2872)
2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 2872 Los(e)

Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Compositie met olifant en huis; gouache; 44 x 28 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]

Jose Alves (geb. 1947)Drie diverse werken; éénmaal papier, tweemaal board; allen ca. 30 x 25 cm.; gesign.; [3]150,00 ...[more]

Copanov (20e eeuw)Twee abstracte compositie's; tweemaal doek; 30 x 40 cm.; gesign. en gedat. '50; [2]180,00 ...[more]

Naar Fernand LégerMusée de Lyon, ; litho; 27 x 20 cm.; [1]100,00 ...[more]

Han le Roy (geb. 1952)'Zwart II'; doek; 100 x 70 cm.; gesign. r.o.; [1]180,00 ...[more]

Vincente Molto (geb. 1948)Drieluik600,00 ...[more]

Claude Gaveau (geb. 1940)Figuren; doek, ; 100 x 80 cm.; gesign. r.b., 250,00 ...[more]

John van 't Slot (geb. 1949)Drie diverse etsen, handgekleurd; ets en aquarel; 40 x 50 cm.; gesign. l.o., '86-'87; [3]200,00 ...[more]

Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle; druk; 40 x 24 cm.; gesign. r.o., '47; [map]50,00 ...[more]

Jan Sierhuis (geb. 1928)Portret van een vrouw met hoed; aquarel; 50 x 44 cm.; gesign. r.o., '54; [1]150,00 ...[more]

Alijd Brink (1911-2002)La Cathedrale; doek; 99 x 70 cm.; gemonn. l.o., verso signatuur en titel, 1961; [1]50,00 ...[more]

Martin Jonas (1924-1996)Honden en paard bij slapend figuur in een weiland; doek; 42 x 59 cm.; gesign. r.o.; [1]500,00 ...[more]

Piet Wiegman (1930-2008)Huizen; board; 30 x 33 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]

Joost Baljeu (1925-1991)'Proefwerk orn ontw 30 nov 43'; gemengde techniek op papier, collage; 37 x 55 cm.; gesign. r.b.; [1]1800,00 ...[more]

Joost Baljeu (1925-1991)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 50 x 65 cm.; gesign. r.b.; [1]1800,00 ...[more]

Diverse werken, 20e eeuw300,00 ...[more]

Ans Wortel (1929-1997)'Mee vallen met de bladeren in de herfst'; gouache; 29 x 24 cm.; gesign. l.o., '68; [1]120,00 ...[more]

Ans Wortel (1929-1997)'De kleinste soort van interesse...'; gouache; 50 x 55 cm.; gesign. l.o., '76; [1]400,00 ...[more]

Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw[ds]120,00 ...[more]

Han de Wolf (20e eeuw)Clown; doek; 100 x 50 cm.; verso gesign.; [1]100,00 ...[more]

Jan Sierhuis (geb. 1928)'Het gesprek'; doek; 80 x 100 cm.; gesign. r.o., 2004, verso titel en signatuur; [1]800,00 ...[more]

Paul Husner (geb. 1942)Landschap; doek; 40 x 40 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)