2872 Los(e)/Seite
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Compositie met olifant en huis; gouache; 44 x 28 cm.;
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Compositie met olifant en huis; gouache; 44 x 28 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Donna Trope (20e/21e eeuw)'Beauty shots'; tweemaal foto; 90 x 70 cm.; verso gesign., 2002; [2]600,
Donna Trope (20e/21e eeuw)'Beauty shots'; tweemaal foto; 90 x 70 cm.; verso gesign., 2002; [2]600,00 ...[more]
Jose Alves (geb. 1947)Drie diverse werken; éénmaal papier, tweemaal board; allen ca. 30 x 25 cm.;
Jose Alves (geb. 1947)Drie diverse werken; éénmaal papier, tweemaal board; allen ca. 30 x 25 cm.; gesign.; [3]150,00 ...[more]
Copanov (20e eeuw)Twee abstracte compositie's; tweemaal doek; 30 x 40 cm.; gesign. en gedat. '50; [
Copanov (20e eeuw)Twee abstracte compositie's; tweemaal doek; 30 x 40 cm.; gesign. en gedat. '50; [2]180,00 ...[more]
Naar Fernand LégerMusée de Lyon, ; litho; 27 x 20 cm.; [1]100,00 ...[more]
Han le Roy (geb. 1952)'Zwart II'; doek; 100 x 70 cm.; gesign. r.o.; [1]180,00 ...[more]
Vincente Molto (geb. 1948)Drieluik600,00
Vincente Molto (geb. 1948)Drieluik600,00 ...[more]
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Figuur te paard; gouache; 42 x 34 cm.; gesign. r.b., '55; [1]
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Figuur te paard; gouache; 42 x 34 cm.; gesign. r.b., '55; [1]200,00 ...[more]
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Gezicht op een kerk. Hierbij ets, 1948.; doek, niet ingelijst;
Claude Gaveau (geb. 1940)Figuren; doek, ; 100 x 80 cm.; gesign. r.b., 250,00 ...[more]
GH Girod (20e eeuw)Compositie met man op straat; houtskool; 40 x 29 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: uit
Corneille (1922-2010)'O colombe'; litho; 70 x 55 cm.; gesign. m.b., '86, 120/120; [1]180,00
Corneille (1922-2010)'O colombe'; litho; 70 x 55 cm.; gesign. m.b., '86, 120/120; [1]180,00 ...[more]
John van 't Slot (geb. 1949)Zonder titel; doek; 50 x 70 cm.; verso gesign., '86; [1]400,00 ...[more]
John van 't Slot (geb. 1949)Drie diverse etsen, handgekleurd; ets en aquarel; 40 x 50 cm.; gesign.
John van 't Slot (geb. 1949)Drie diverse etsen, handgekleurd; ets en aquarel; 40 x 50 cm.; gesign. l.o., '86-'87; [3]200,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)Vrouw en vogel; litho; 70 x 54 cm.; gesign. r.m. '80; [1]200,00 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Abstracte compositie; pentekening / gouache; 58 x 47 cm.; gesign. l.o.; [1]
Toon Kelder (1894-1973)Abstracte compositie; pentekening / gouache; 58 x 47 cm.; gesign. l.o.; [1]150,00 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle; druk; 40 x
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle; druk; 40 x 24 cm.; gesign. r.o., '47; [map]50,00 ...[more]
Jan Sierhuis (geb. 1928)Portret van een vrouw met hoed; aquarel; 50 x 44 cm.; gesign. r.o., '54; [
Jan Sierhuis (geb. 1928)Portret van een vrouw met hoed; aquarel; 50 x 44 cm.; gesign. r.o., '54; [1]150,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)Vrouwen en vogel; litho; 56 x 50 cm.; gesign. l.o., '82; [1]200,00 ...[more]
Alijd Brink (1911-2002)La Cathedrale; doek; 99 x 70 cm.; gemonn. l.o., verso signatuur en titel,
Alijd Brink (1911-2002)La Cathedrale; doek; 99 x 70 cm.; gemonn. l.o., verso signatuur en titel, 1961; [1]50,00 ...[more]
Laetitia de Haas (geb. 1948)Witte poes. Hierbij ets door Kurpershoek en ets met zelfportret van
Wim van Gerven (geb. 1956)Compositie met figuren. De opbrengst van dit schilderij zal ten goede
Herman Gordijn (1932-2017)Steltlopen; ets; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., 1963; [1]120,00 ...[more]
Joost Roelofsz (geb. 1943)Compositie met brievenbus en koe; potlood en aquarel; 13 x 15 cm.; gesign.
Cees Bantzinger (1914-1985)Twee tekeningen, naaktstudies; twee tekeningen; 30 x 20 cm.; gesign; [2]
Cees Bantzinger (1914-1985)Twee tekeningen, naaktstudies; twee tekeningen; 30 x 20 cm.; gesign; [2]120,00 ...[more]
Martin Jonas (1924-1996)Honden en paard bij slapend figuur in een weiland; doek; 42 x 59 cm.;
Martin Jonas (1924-1996)Honden en paard bij slapend figuur in een weiland; doek; 42 x 59 cm.; gesign. r.o.; [1]500,00 ...[more]
Piet Wiegman (1930-2008)Huizen; board; 30 x 33 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]
Joost Baljeu (1925-1991)'Proefwerk orn ontw 30 nov 43'; gemengde techniek op papier, collage; 37 x
Joost Baljeu (1925-1991)'Proefwerk orn ontw 30 nov 43'; gemengde techniek op papier, collage; 37 x 55 cm.; gesign. r.b.; [1]1800,00 ...[more]
Joost Baljeu (1925-1991)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 50 x 65 cm.; gesign. r.b.; [1]
Joost Baljeu (1925-1991)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 50 x 65 cm.; gesign. r.b.; [1]1800,00 ...[more]
Ted Christensen (1911-1998)'The warf'; board; 40 x 80 cm.; gesign. r.o.; [1]600,00 ...[more]
Jean Vinay (1907-1978)Twee diverse werken; ; tweemaal aquarel; 50 x 60 cm.; gesign.; [2]120,00
Jean Vinay (1907-1978)Twee diverse werken; ; tweemaal aquarel; 50 x 60 cm.; gesign.; [2]120,00 ...[more]
Diverse werken, 20e eeuw300,00
Diverse werken, 20e eeuw300,00 ...[more]
Ettore Viotti (20e eeuw)Abstracte compositie; doek; 40 x 40 cm.; verso gesign.; [1]120,00 ...[more]
S. Muvro-DiazLandschap. Hierbij Russische school, abstracte compositie, 1952.; board; 35 x 45 cm.;
Cor Jaring (1936-2013)Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van
Cor Jaring (1936-2013)Portret man / Vrouw in een tempel; twee foto's; 39 x 29 cm.; gesign. r.o. en
Ans Wortel (1929-1997)'Mee vallen met de bladeren in de herfst'; gouache; 29 x 24 cm.; gesign. l.o.,
Ans Wortel (1929-1997)'Mee vallen met de bladeren in de herfst'; gouache; 29 x 24 cm.; gesign. l.o., '68; [1]120,00 ...[more]
Ans Wortel (1929-1997)'Als de bodem al rood is...'; gouache; 49 x 38 cm.; gesign. l.b., '76; [1]
Ans Wortel (1929-1997)'Als de bodem al rood is...'; gouache; 49 x 38 cm.; gesign. l.b., '76; [1]180,00 ...[more]
Ans Wortel (1929-1997)'De kleinste soort van interesse...'; gouache; 50 x 55 cm.; gesign. l.o., '76;
Ans Wortel (1929-1997)'De kleinste soort van interesse...'; gouache; 50 x 55 cm.; gesign. l.o., '76; [1]400,00 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw[ds]120,00 ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017)Leidsegracht; ets; 48 x 39 cm.; gesign. l.o.; [1]120,00 ...[more]
Gerhard Marcks (1889-1981)Staande vrouw; tekening; 43 x 25 cm.; gesign. r.o., 1948; [1]150,00
Gerhard Marcks (1889-1981)Staande vrouw; tekening; 43 x 25 cm.; gesign. r.o., 1948; [1]150,00 ...[more]
Twee originele affiches van tentoonstellingen John Lennon en Yoko Ono'This is not here', Everson
Han de Wolf (20e eeuw)Clown; doek; 100 x 50 cm.; verso gesign.; [1]100,00 ...[more]
Jan Sierhuis (geb. 1928)'Het gesprek'; doek; 80 x 100 cm.; gesign. r.o., 2004, verso titel en
Jan Sierhuis (geb. 1928)'Het gesprek'; doek; 80 x 100 cm.; gesign. r.o., 2004, verso titel en signatuur; [1]800,00 ...[more]
Paul Blanca (geb. 1958)"Sangre del Toro'. Serie van acht zeefdrukken gedrukt met stierenbloed. In de
Lucebert (1924-1994)Man met hond; litho; 45 x 60 cm.; gesign. r.o., '73, 156/225; [1]120,00
Lucebert (1924-1994)Man met hond; litho; 45 x 60 cm.; gesign. r.o., '73, 156/225; [1]120,00 ...[more]
Melle (1908-1976)Drie inkttekeningen; twee tekeningen; 45 x 30 cm. en 25 x 35 cm.; gesign.; [3]150,
Melle (1908-1976)Drie inkttekeningen; twee tekeningen; 45 x 30 cm. en 25 x 35 cm.; gesign.; [3]150,00 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Staand figuur; ets; 38 x 18 cm.; gesign. m.o.; [1]80,00 ...[more]
Paul Husner (geb. 1942)Landschap; doek; 40 x 40 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)L'arbre rouge; litho; 55 x 55 cm.; gesign. r.o., '84, 106/125; [1]150,00
Corneille (1922-2010)L'arbre rouge; litho; 55 x 55 cm.; gesign. r.o., '84, 106/125; [1]150,00 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)Abstracte compositie; litho; 49 x 79 cm.; gesign. r.o., 49/50; [1]400,00
Karel Appel (1921-2006)Abstracte compositie; litho; 49 x 79 cm.; gesign. r.o., 49/50; [1]400,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)Zonder titel; litho; 64 x 83 cm.; gesign. l.o., '87, 7/200; [1]200,00 ...[more]
Andreas Mol (21e eeuw)Buste; gemengde techniek; h 50 cm.; gesign., '08; [1]400,00 ...[more]
Andreas Mol (21e eeuw)Buste; gemengde techniek; h. 55 cm.; gesign., '08; [1]350,00 ...[more]
Andreas Mol (21e eeuw)Zonder titel; gemengde techniek; h. 32 cm.; gesign., '08; [1]400,00 ...[more]
Andreas Mol (21e eeuw)Halve buste met vleugel; gemengde techniek; h. 55 cm.; gesign., '08; [1]400,
Andreas Mol (21e eeuw)Halve buste met vleugel; gemengde techniek; h. 55 cm.; gesign., '08; [1]400,00 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Geluidstransformatie; doek; 80 x 60 cm.; gesign. r.o., '85; [1]250,00
Gérard Grassere (1915-1994)Geluidstransformatie; doek; 80 x 60 cm.; gesign. r.o., '85; [1]250,00 ...[more]
Andreas Mol (21e eeuw)Minnie Mouse; gemengde techniek; h. 30 cm.; gesign., '08; [1]400,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite