2872 Los(e)/Seite
Paar couverts, 18e eeuw en twee gelegenheislepels, 19e eeuw,rond model met kam, Mt. HK, 1788/1789
Tweeëntwintig dinercouverts en twintig dessert couverts,Haags-lof, Mt. Fa. M.J. van Kempen 1858/
Set van twaalf koffielepels, twaalf long drink lepels, zes taartvorkjes, paar kindercouverts en
Jardinière en paar zoutvaatjes LXVI stijl,gelobde vorm met blauw glazen binnenbakjes, gemerkt 800st.
Driedelig theeservies, 1920,ovaal plat model met knop in vorm van zeefabeldier, lusvormige oren,
Tafelbel, Biedermeier,gelobd model met houder in takvorm met bladeren, Mt. Petrus Antonius van
Voorsnijgarnituur, ca. 1900,met versierd Engels lemmet met florale decoratie, heften met Art Nouveau
Kruidenstrooier in vorm van snip,bewerkt, los kopje met ingelegde ogen, Mt. B. Dijkstra, 1924
Indonesië, rijstopdienlepel,heft versierd met acanthusbladmotieven, herstellingen, ; 23 x 9 cm,
Indonesië, rijstopdienlepel,heft versierd met acanthusbladmotieven, herstellingen, ; 23 x 9 cm, 111 gr.; [1]100,00 ...[more]
Twee dessercouverts, drie lepels, vork en vingerdoekring,Hierbij pleet theepot LXVI stijl; 372
Twee dessercouverts, drie lepels, vork en vingerdoekring,Hierbij pleet theepot LXVI stijl; 372 gr.; [zkj]100,00 ...[more]
IJsemmer, Tiffany & Co.,rond model met twee grepen aan weerszijden, deksel met balustervormige knop,
Aspergetang, Art Deco,met gestileerde puntbladmotieven Mt. Zilverfabriek Voorschoten n.v., 1925,
Vijfdelig theeservies, model kardinaal,bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, roomkan en
Theebus en schuier, oudhollandse versiering,ovale bus met voorstelling van de 'Nachtwacht", Mt.
Divers klein zilverwerk,waarbij schenkkan, Turkije,; bruto 977 gr.; [zkj]200,00 ...[more]
Duitsland, vijflichts kandelaber,balustervormig met vier armen en afgeschuinde kanten, gemerkt, 1e
Hengselmandje, zoutvat in schelpvorm, taartschep en divers,; 465 gr.; [zkj]250,00 ...[more]
Turkije/India, cocktail shaker,versierd met banden met gravering van acanthusbladeren, gemerkt o.
Turkije/India, cocktail shaker,versierd met banden met gravering van acanthusbladeren, gemerkt o. TAIB, ; h 22 cm, 369 gr.; [1]150,00 ...[more]
Bonbonschaaltje, 30er jaren,gehamerd, bloemvormig model staand op drie bolpootjes, Mt. S2V, 1934, 2e
Set van twaalf koffielepels, thee- en suikerschep, 19e eeuw,alle versierd met parelrand, Mt. Fa. J.M
Diverse klein zilverwerk,waarbij theelepels en vorkjes,; 474 gr.; [zkj]150,00 ...[more]
Vier dinercouverts en vier dessertcouverts en divers bestek,waarbij opdienlepels, hoofdzakelijk rond
Vier viscouverts, Jugendstil,gemerkt met meesterteken B, 1909, ; 346 gr.; [8]100,00 ...[more]
Vier gespen en tasbeugel, 19e eeuw,hierbij fluwelentas met kralenborduurwerk en broche van boekslot,
Vier gespen en tasbeugel, 19e eeuw,hierbij fluwelentas met kralenborduurwerk en broche van boekslot, ; 542 gr.; [zkj]300,00 ...[more]
Twee loderein doosje en snuifdoosje, 19e eeuw,hoog doosje met gedreven florale motieven, Mt. S.T.
Collectie miniaturen waarbij fotocamera op standaard.Hierbij divers zilverwerk,; bruto 434 gr.; [
Collectie miniaturen waarbij fotocamera op standaard.Hierbij divers zilverwerk,; bruto 434 gr.; [zkj]200,00 ...[more]
Muntendoosje en miniatuur vijzel, ca. 1800,doosje met meesterteken dierenhoofje, vijzel, Mt. Carel
Djokjazilveren dinergarnituur, 20e eeuw,bestaande uit: zes tafelcouverts, zes tafelmessen, zes
Duitsland, wijntrechter, Engeland, wijntrechter en flessenbak,h ieder 10 cm, diam bak 13 cm, bruto
Duitsland, wijntrechter, Engeland, wijntrechter en flessenbak,h ieder 10 cm, diam bak 13 cm, bruto 277 gr.; [3]200,00 ...[more]
Drie Djokja schalen,gemerkt 800, 3e gehalte; l. 16-31 cm. 827 gr.; [3]300,00 ...[more]
Vijfdelig koffie- en theeservies, 20e eeuw,bestaande uit koffie- en theepot, suikermandje, melkkan
Paar kandelaars, neoklassieke stijl, 21ste eeuw,vierkant getrapte voet, tapstoelopende schacht
Koektrommel met onderschotel,langwerpig model met afgeronde hoeken en versierd met parelrand, Mt.
Chanoekia kandelaar, 1950,met meesterteken, 2e gehalte,; h 21 br 19 cm, 396 gr.; [1]300,00 ...[more]
Driedelig roomstelletje en divers klein zilverwerk,blaadje 21 x 13 cm, 830 gr.; [zkj]300,00 ...[more]
Twee pillendoosjes, 19 eeuw,beide geribd en rond model met hartvormig schildapplique, ander met
Collectie vingerhoeden, twee parfumflacons, enkel miniaturen en divers, 19/20e eeuw,bruto 655
Collectie vingerhoeden, twee parfumflacons, enkel miniaturen en divers, 19/20e eeuw,bruto 655 gr.; [zkj]240,00 ...[more]
Engeland, theepotje,balustervormig, geribde rand met voluutvormig oor, dekselknop bloemvormig, met
Driedelige theeservies, oudhollandse voorstellingen,bestaande uit theepot, suikerpot met deksel en
Divers klein zilverwerk, 19e/20e eeuw,waarbij vaasjes en bestek,; bruto 1277 gr.; [zkj]250,00
Divers klein zilverwerk, 19e/20e eeuw,waarbij vaasjes en bestek,; bruto 1277 gr.; [zkj]250,00 ...[more]
Twee tasjes, 19e/vroeg 20e eeuw,één met malienkolderbuidel, ; 23 x 15 cm, 13 x 10 cm, 306 gr.; [2]
Twee tasjes, 19e/vroeg 20e eeuw,één met malienkolderbuidel, ; 23 x 15 cm, 13 x 10 cm, 306 gr.; [2]80,00 ...[more]
Duitsland, driedelig gehamerd roomstel, 30er jaren,betaande uit ovaal blaadje, rond suikerbakje en
Sauslepel, Art Deco,steel met gestileerde blad versiering, Mt. Zilverfabriek n.v. Voorschoten,
Tafelschuier en blik en divers klein zilverwerk,alle met oudhollandse versieringen, ; bruto 716 gr.;
Tafelschuier en blik en divers klein zilverwerk,alle met oudhollandse versieringen, ; bruto 716 gr.; [zkj]200,00 ...[more]
Kluwenhengselmandje, vroeg 20ste eeuw,ajour en schuitvormig met parerand versierd, Mt. Vos & Co.
Set van tien koffielepels en lepelvaasje, 30er jaren,gehamerd en met gestileerde bladmotieven, Mt.
Set van twaalf taartvorkjes en set van twaalf theelepels, met waaiersteelbekroning,beide met etui,
Twaalf viscouverts en twaalf dessert messen,couverts met parelrand versiering Mt. Fa. J.M. van
Twaalf dinercouverts en twaalf dessertcouverts, Art Deco,puntfilet, Mt. Fa. J.M. van Kempen 1921
Vijfdelig theeservies, ca. 1920betaande uit theepot, waterkan, melkkan, suikerpot met deksel en
Duitsland, melkannetje en suikerbakje op getorste voet,Mt. Jakob Grimminger vanaf 1895 Swäbisch
Miniatuur in vorm van blaasbalg en knoop, 18e eeuw,met Mt. Frederik van Strant II, 1738 Amsterdam,
2872 Los(e)/Seite