2872 Los(e)/Seite
Grijs gelakt houten wandtafel en grijs gelakt houten spiegelmet voluutvormig lijstwerk; br. 168,
Mahoniehouten ovale tafel, 19e eeuw,met zeskantige kolom op driesprant. Hierbij een noten- en
Vruchtenhouten opklapbaar bibliotheektrapjemet drie treden; h. 54 cm.; [1]200,00 ...[more]
Hindelooper dubbele kinder kakstoelop vier wielen; br. 50, h. 96 en l. 62 cm; [1]200,00 ...[more]
Verguld en gestoken houten console, Louis XV, 18e eeuw,met gecontourneerd 'fleur de peche'
Mahoniehouten ronde schaaktafel in Sheraton-stijl.Op gedraaide kolompoot met viersprant. Het
Iepenhouten hangvitrinekast, met één deur waarin ruiten in vakwerk; br. 80, h. 92 en d. 23 cm;
Engeland, mahonie- en eikenhouten ronde bijzettafel, in Chippendale stijl,met koperen banden. Op
Engeland, mahoniehouten ronde bijzettafel, 'birdcage-table', 19e eeuw.Op gedraaide kolompoot met
Eiken- en vruchtenhouten speeltafelmet afneembaar damblad, waaronder groen vilten speelblad. Op
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuwmet zeskantige vaasvormige kolom. Op driesprant; diam. 84 en h. 71 cm; [1]150,00 ...[more]
Mahoniehouten torchère, laat 19e eeuw,met getorste en geribde kolom op driesprant; h. 170 cm.; [1]
Mahoniehouten torchère, laat 19e eeuw,met getorste en geribde kolom op driesprant; h. 170 cm.; [1]120,00 ...[more]
Groen gelakt metalen tuintafel,met rond gat in het blad; 81 x 48 en h. 72 cm; [1]100,00 ...[more]
Paar eikenhouten bedkastjesieder met wit marmeren blad, lade, deur en bieswerk; br. 40, h. 82 en
Paar eikenhouten bedkastjesieder met wit marmeren blad, lade, deur en bieswerk; br. 40, h. 82 en d. 40 cm.; [1]150,00 ...[more]
China, rood laqué houten kist,met zwart metalen slotplaat; br. 81, h. 54 en d. 59 cm; [1]150,00
China, rood laqué houten kist,met zwart metalen slotplaat; br. 81, h. 54 en d. 59 cm; [1]150,00 ...[more]
Paar eikenhouten bedkastjes,ieder met wit marmeren blad en deur; br. 38, h. 76 en d. 34 cm.; [2]
Paar eikenhouten bedkastjes,ieder met wit marmeren blad en deur; br. 38, h. 76 en d. 34 cm.; [2]300,00 ...[more]
China, paar rood laqué houten kisten,met gezwarte lijsten en slotplaten; [2]200,00 ...[more]
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School,met rond blad en kantig tussenblad; diam. 35 en h. 75
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School,met rond blad en kantig tussenblad; diam. 35 en h. 75 cm.; [1]200,00 ...[more]
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School en hardhouten plantentafel (def.); diam. 40 en h. 63
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School en hardhouten plantentafel (def.); diam. 40 en h. 63 cm; diam. 34 en h. 48 cm.; [2]150,00 ...[more]
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School,met rond blad en tussenblad; diam. 40 en h. 57 cm.; [
Eikenhouten plantentafel, Amsterdamse School,met rond blad en tussenblad; diam. 40 en h. 57 cm.; [1]80,00 ...[more]
Mahoniehouten ronde bijzettafel, Art Deco,met tussenblad. Op vier dubbele poten; diam. 42 en h. 51
Mahoniehouten ronde bijzettafel, Art Deco,met tussenblad. Op vier dubbele poten; diam. 42 en h. 51 cm.; [1]0,00 ...[more]
Eikenhouten kastje, Amsterdamse School,met lade, twee deuren en coromandelhouten panelen en
Rood gebeitste eikenhouten boekenkast,met opzet. In het front een deur met ruit; br. 50, h. 110 en
Rood gebeitste eikenhouten boekenkast,met opzet. In het front een deur met ruit; br. 50, h. 110 en d. 30 cm; [1]150,00 ...[more]
Eikenhouten speeltafel, laat 19e eeuw,met rood vilt ingelegd openslaand blad. De twee laden met
Mahoniehouten vierkante bijzettafel,met 'fleur de peche' marmeren blad. Het geheel versierd met
Eikenhouten vierkante piedestal; 27 x 27 en h. 126 cm; [1]100,00 ...[more]
Teakhouten schoenenkastjemet acht compartimenten; br. 120, h. 46 en d. 44 cm; [1]80,00 ...[more]
Beukenhouten in hoogte verstelbare schoolstoel en opklapbare lessenaarmet snijwerk; br. 67, h. 90 en
Beukenhouten in hoogte verstelbare schoolstoel en opklapbare lessenaarmet snijwerk; br. 67, h. 90 en d. 87 cm; [1]250,00 ...[more]
Frankrijk, pendule met verzilverde wijzerplaat, ca. 1830,in kantige palissanderhouten kast met
Frankrijk, reiswekker met emaille wijzerplaat, zgn. 'capucine', circa 1810,de wijzerplaat met
Frankrijk, vaaspendule met emaille wijzerplaat, Empire,in zwart gepatineerd bronzen kast met
Frankrijk, Louis XVI periode pendule;wit marmeren kast bekroond door verguld bronzen Amor. Email
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule;LXV stijl.; wit email wijzerplaat gemerkt G. J. Levy, Rue
Frankrijk, Charles X pendule met automaat;Gepatineerde en deels vuurvergulde bronzen kast bekroond
Engeland; uurwerk met melodieën;uitgevoerd met snek, 8 bellen, zwaar uitgevoerd, ca. 1900.; h. 26
Engeland; uurwerk met melodieën;uitgevoerd met snek, 8 bellen, zwaar uitgevoerd, ca. 1900.; h. 26 cm.; [1]300,00 ...[more]
Frankrijk, lantaarnklok, 18e eeuwde messing wijzerplaat met bekroning van twee putti. Adres:
Duitsland, tafelklok met messing wijzerplaat, 1e helft 18e eeuw.De getoogde wijzerplaat met slaan/
Duitsland, tafelklok met messing wijzerplaat en verzilverde cijfferring, 1e helft 18e eeuw.De
Frankrijk; comtoise zgn. Mayet;Ijzeren kast met tinnen cijferring, wekkerschijf, één wijzer. messing
Frankrijk, composiet pendule;goud geschilderd. Geflankeerd door dame met graan, allegorie op de
Frankrijk, composiet pendule;goud geschilderd. Geflankeerd door dame met graan, allegorie op de lente. Ca. 1880. 300,00 ...[more]
Frankrijk, pendule met zwrt marmeren wijzerplaat, ca. 1850,in gebronsd metalen kast met ridderfiguur; h. 65 cm.; [1]500,00 ...[more]
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, ca. 1870,in vuurverguld bronzen kast bekroond door
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, ca. 1870,in vuurverguld bronzen kast bekroond door historische zeeman; h. 38 cm.; [1]200,00 ...[more]
Frankrijk, kolompendule met metalen wijzerplaat, 19e eeuw,in palissanderhouten kast met intarsia
Frankrijk, driedelig porseleinen-gebronds metalen klokkenstel, 19e eeuw,bestaande uit: pendule met
Kolompendule met emaille wijzerplaat, ca. 1880,de zwart laque kast met getorste kolommen en
Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, Louis Philippe, ca. 1830,in vuurverguld en deels gezwart
Frankrijk, kolompendule met verguld koperen wijzerplaat, ca. 1840,in zwart laqué houten kast met
Frankrijk, kolompendule met emaille cijferring, ca. 1835,de albasten kast met vuurverguld bronzen
Frankrijk, verguld lindenhouten cartelklok;met wit email wijzerplaat, gemerkt Fd. Berthoud a
Holland, staand horloge;gesigneerd J. P. Kroese cz, Amsterdam. In eikenhouten met mahoniehout
Holland, staand horloge,gesigneerd Willem Bakker, Goor. Eikenhouten kast belijmd met wortelnoten,
Engeland, messing lantaarnklok,gesigneerd Tho. wolley, Charing. Uurwerk met gaand en slagwerk. Één
Messing skeletonklok naar antiek voorbeeld,op groen marmeren ovale voet. Onder glazen (herstelde)
Engeland; staande klok;eikenhouten kast. Geschilderde wijzerplaat gesigneerd Geo Black Brechin.
Engeland; staande klok;eikenhouten kast. Geschilderde wijzerplaat gesigneerd Geo Black Brechin. Ca. 1840.; [1]300,00 ...[more]
Engeland, staande klok;eikenhouten kast met messing wijzerplaat; gesigneerdSam. Ogden Benwell, ca
2872 Los(e)/Seite