2872 Los(e)/Seite
Twee gelegenheids lepels, 19e eeuw,beide bekroond, één met driemaster ander met jukdragende man
Tasbeugel en haak, 19e eeuw Leeuwarden,opengewerkt en versierd met drie bijbelse voorstellingen,
Frankrijk, set van twaalf oestervorkjes in etui, zes fruitcouverts en voorsnijmes met parelmoeren
Diverse diner dessert messen, enkele couverts en zes ijslepels en divers bestek.bruto 3513 gr.; [
Diverse diner dessert messen, enkele couverts en zes ijslepels en divers bestek.bruto 3513 gr.; [zkj]200,00 ...[more]
Cabaret, 1e helft 19e eeuw,strak rond met opstaande versierde rand; d. 24 cm, 424 gr.; [1]300,00
Cabaret, 1e helft 19e eeuw,strak rond met opstaande versierde rand; d. 24 cm, 424 gr.; [1]300,00 ...[more]
Oostenrijk, Bouilloire, 19e eeuwrond bol gelobd model, met versierde banden in reliëf met o.a.
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]350,00 ...[more]
Ovaal eikenhouten dienblad, ca. 1900,met pleet opstaande rand met twee oren, op bolpootjes; 65 x
Ovaal eikenhouten dienblad, ca. 1900,met pleet opstaande rand met twee oren, op bolpootjes; 65 x 41 cm.; [1]150,00 ...[more]
Mahoniehouten en palissander belijmd houten theekistje, vroeg 19e eeuwéén met koperen theekist, de
Parelmoeren theekistje en lepeldoos, 19e eeuw,elk op ivoren bolpootjes; l. 16 en 12 cm.; [2]150,00
Parelmoeren theekistje en lepeldoos, 19e eeuw,elk op ivoren bolpootjes; l. 16 en 12 cm.; [2]150,00 ...[more]
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor; l. 11 en 14 cm.; [2]400,00
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor; l. 11 en 14 cm.; [2]400,00 ...[more]
Met schildpad belegd speldenkussen en briletui, 19e eeuw.Het etui ingelegd met goud; l. 15 cm.; [2]
Met schildpad belegd speldenkussen en briletui, 19e eeuw.Het etui ingelegd met goud; l. 15 cm.; [2]220,00 ...[more]
Kantig schildpad etui, 19e eeuwmet zilveren bieswerk; l. 12,5 cm.; [1]140,00 ...[more]
Ellemaat. rolmaat, kruitzak en twee dominospelen, 19e eeuw.De ellemaat met in zilveren nagels
Ellemaat. rolmaat, kruitzak en twee dominospelen, 19e eeuw.De ellemaat met in zilveren nagels initiaal MK; [1 + zkj]100,00 ...[more]
Beplakt houten omberkist en 'tole peint' glazenkoeler en paar kandelaars, 19e eeuw[4]80,00 ...[more]
Diverse juwelenkistjes; [ds]80,00
Diverse juwelenkistjes; [ds]80,00 ...[more]
Diverse (bloed)koralen, turkoois en lapis kettingen; [zkj]]250,00 ...[more]
Diverse kettingen en bijous; [zkj]300,00 ...[more]
Groen gepatineerde grand-tour sculptuurtje;Dansende faun; h.20 incl.voet; [1]80,00 ...[more]
Diverse bronzen en koperen gebruiksvoorwerpen, deels antiek,w.o. kruithoorn; [zkj]80,00 ...[more]
Diverse strooiers,o.a. majolica in vorm van vruchten; [zkj]100,00 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]200,00 ...[more]
Zeven 'tartanware' kistvormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]200,00 ...[more]
Zeven stuks 'tartanware',w.o. kwast, zandloper en inktpot; [7]200,00 ...[more]
Diverse 'tartanware' objecten,o.a. naaigerei en balboekjes; [zkj]200,00 ...[more]
Diverse 'tartanware' objecten,w.o. naaigerei en balboekjes; [zkj]200,00 ...[more]
Schotland, drie tinnen maatkannetjesh. 11-17 cm.200,00 ...[more]
Vier gedraaid houten tabakspotten, 19e eeuwh. ca. 15 cm.; [4]80,00 ...[more]
Vier gedraaid houten tabaksdozen, 19e eeuwh. ca. 15 cm.; [4]80,00 ...[more]
Twaalf stuks antiek tin,w.o. kardinaalsschotel, 17e eeuw, gedateerd 1666; [12]200,00 ...[more]
Scandinavië, bruin gelakt eikenhouten voorraadton voor tabak, vroeg 19e eeuw,met geschilderd
Divers koper en tin[2 dzn]60,00
Divers koper en tin[2 dzn]60,00 ...[more]
Diverse houten snijwerken,w.o. guirlandes; [ds]80,00 ...[more]
Beschilderde ovale spanen doos, 19e eeuw,met prent op het deksel en tekst rondom 'Hirsche, Rehe,
Spanen door, eind 18e eeuw,met polychroom geschilderd decor van bloemen op wit en rood fond.
Paar gouaches, 19e eeuw;Dame in interieur/heer in interieur; 22 x 26 cm.; [2]80,00 ...[more]
Rood gelakt groot thee voorraadblik en beschilderd houten kistje, eind 19e eeuw.Het kistje met
Paar als grenenhout gelakte spanen voorraaddozen, 19e eeuw,tonvormig en met geschilderde bladranken;
Paar als grenenhout gelakte spanen voorraaddozen, 19e eeuw,tonvormig en met geschilderde bladranken; h. 30, diam. 30 cm.; [1]100,00 ...[more]
Paar gelakt spanen voorraaddozen, 19e eeuw,met geschilderde nummers; h. 27, diam. 32 cm.; [2]100,00
Paar gelakt spanen voorraaddozen, 19e eeuw,met geschilderde nummers; h. 27, diam. 32 cm.; [2]100,00 ...[more]
Drie stuks houten volkskunst, 19e eeuw;Bruin gelakte butte, eikenhouten kuipblad en Hinderlooper
Polychroom hindelooper houten bak, lepel en rekdiam.38 cm.; Herkomst: Uit een particuliere collectie
Polychroom hindelooper houten bak, lepel en rekdiam.38 cm.; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [3]40,00 ...[more]
Divers,w.o. Hindelooper beschilderd wanddoos; [ds]60,00 ...[more]
Vruchthouten koekplank'W 25'; Wilhelmina 25 jaar . Hierbij kandelaar; l. 68 cm.; [2]40,00 ...[more]
Zwart gelakt houten console, ca. 1900,met tandlijst, ojief gebogen; l. 50, br. 44, d. 33 cm.150,00
Zwart gelakt houten console, ca. 1900,met tandlijst, ojief gebogen; l. 50, br. 44, d. 33 cm.150,00 ...[more]
Paar gestoken houten ornamenten, 18e eeuwmet versiering van bloem- en bladmotieven en resten van
Gestoken notenhouten paneel, 17e eeuw,met versiering van levensboom en aren.; 38 x 100 cm.; [1]200,
Gestoken notenhouten paneel, 17e eeuw,met versiering van levensboom en aren.; 38 x 100 cm.; [1]200,00 ...[more]
Houten vogelkooi, begin 20e eeuw,met ijzeren greep en glazen drinkbakje; l. 50 cm.; [1]100,00
Houten vogelkooi, begin 20e eeuw,met ijzeren greep en glazen drinkbakje; l. 50 cm.; [1]100,00 ...[more]
Twee houten vogelkooitjes, begin 20e eeuw,met metalen greep; l. 22 cm.; [2]80,00 ...[more]
Pleet plaquette en vier tinnen schotels, 18e en 19e eeuwdiam. 39-43 cm.; [5]30,00 ...[more]
Vier granaathulzenvermaakt tot vaas; h. 35 en 38 cm.; [1]80,00 ...[more]
Messing chanukamet in de stam een roodkoperen DAvidsster en rode kleurstenen1; h. 50, br 48
Messing chanukamet in de stam een roodkoperen DAvidsster en rode kleurstenen1; h. 50, br 48 cm.; ; [1]100,00 ...[more]
Paar bekervormige glazen tafellampen, 20e eeuw,geaderd, op vierkante messing voet; h. 32 cm.; [2]
Paar bekervormige glazen tafellampen, 20e eeuw,geaderd, op vierkante messing voet; h. 32 cm.; [2]100,00 ...[more]
Divers,w.o. koperen kraantjeskan en koffiemolen; [ds]40,00 ...[more]
Paar tafellampenmet als marmer geaderde kappen; h. 26 cm.; [2]80,00 ...[more]
Divers,w.o. mahoniehouten horlogehouder, 19e eeuw; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit
Divers,w.o. mahoniehouten horlogehouder, 19e eeuw; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [ds]120,00 ...[more]
Divers,w.o. koffiemolen; [ds]20,00
Divers,w.o. koffiemolen; [ds]20,00 ...[more]
Twee paar koperen kandelaarsHerkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [4]
Twee paar koperen kandelaarsHerkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [4]40,00 ...[more]
Vijf stuks koperwerk,w.o. twee antieke vijzels en zevenlichts kandelaar; [5]80,00 ...[more]
Divers tin,w.o. klepkan met schelpvormige duimrust; Herkomst: uit een particuliere collectie; [ds]
Divers tin,w.o. klepkan met schelpvormige duimrust; Herkomst: uit een particuliere collectie; [ds]30,00 ...[more]
Mahonie-coromandelhouten voetenbankje en eikenhouten speigel, Art Deco; 36 x 24, l. 68 cm.; [2]40,
Mahonie-coromandelhouten voetenbankje en eikenhouten speigel, Art Deco; 36 x 24, l. 68 cm.; [2]40,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite