2872 Los(e)/Seite
Toegeschreven aan Elie Delaunay (1828-1891)Portret van een dame; doek; 70 x 55 cm.; ongesigneerd; [
Toegeschreven aan Elie Delaunay (1828-1891)Portret van een dame; doek; 70 x 55 cm.; ongesigneerd; [1]800,00 ...[more]
Frans David Oerder (1867-1944)Rozen in een vaas; doek; 37 x 45 cm.; gesigneerd l.o.; Herkomst:
Europese school, ca. 1900Moeder en kind bij een boerderij; doek, beschadigd; 60 x 100 cm.; [1]800,
Europese school, ca. 1900Moeder en kind bij een boerderij; doek, beschadigd; 60 x 100 cm.; [1]800,00 ...[more]
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)Moeder en kind; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]500,00
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)Moeder en kind; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]500,00 ...[more]
Max Alandt (1875-1930)Ziitend jongedame in een interieur; doek; 42 x 53 cm.; r.o.; [1]600,00
Max Alandt (1875-1930)Ziitend jongedame in een interieur; doek; 42 x 53 cm.; r.o.; [1]600,00 ...[more]
Frans Langeveld (1876-1939)Gezicht op een dorp aan een rivier; doek; 20 x 45 cm.; gesign. l.o.; [1]
Frans Langeveld (1876-1939)Gezicht op een dorp aan een rivier; doek; 20 x 45 cm.; gesign. l.o.; [1]800,00 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Molen aan de rand van een meer; houtskool en pastel; 27 x 43 cm.;
Théophile de Bock (1851-1904)Molen aan de rand van een meer; houtskool en pastel; 27 x 43 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
Franz Seraph von Lenbach (1836-1904)Portret van Otto von Bismarck; potlood en houtskool; 68 x 53
Franz Seraph von Lenbach (1836-1904)Portret van Otto von Bismarck; potlood en houtskool; 68 x 53 cm.; gesign. r.o., 1893; [1]800,00 ...[more]
Willem Dooijewaard (1892-1980)Zittende ballerina; houtskool en pastel, ; 57 x 41 cm.; gesign. r.o.
Willem Dooijewaard (1892-1980)Zittende ballerina; houtskool en pastel, ; 57 x 41 cm.; gesign. r.o. en l.o., ; [1]1000,00 ...[more]
Willy Sluiter (1873-1949)Portret van een vissersvrouw; pastel, ; 39 x 31 cm.; gesign. l.b., 1913; [
Willy Sluiter (1873-1949)Portret van een vissersvrouw; pastel, ; 39 x 31 cm.; gesign. l.b., 1913; [1]600,00 ...[more]
Kees Terlouw (1890-1948)Gezicht op Dordrecht; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o.; [1]1200,00 ...[more]
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908)Bomschuit op het strand bij Katwijk; doek, ; 58 x 41 cm.;
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908)Bomschuit op het strand bij Katwijk; doek, ; 58 x 41 cm.; gesign. l.o., ; [1]400,00 ...[more]
Cor Noltee (1903-1967)Figuren op de Delftsevaart te Rotterdam; doek; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]
Cor Noltee (1903-1967)Figuren op de Delftsevaart te Rotterdam; doek; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]700,00 ...[more]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen bij een bomschuit op het strand van
Cor Noltee (1903-1967)Twee wandelende dames langs een gracht; doek; 50 x 35 cm.; gesign. r.o.; [1]
Cor Noltee (1903-1967)Twee wandelende dames langs een gracht; doek; 50 x 35 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.;
Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]1500,00 ...[more]
Paul Rink (1861-1903)Gezicht op Edam; doek; 46 x 34 cm.; resten signatuur l.o.; [1]900,00 ...[more]
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]1500,00
Gerard Westermann (1880-1971)'Gecostumeerd feest'; paneel; 70 x 141,5 cm.; gesign. r.o.; [1]1500,00 ...[more]
Ernst van Leyden (1892-1969)Bloemstilleven; board; gesign. r.o., gedateerd 1915; ; [1]4000,00
Ernst van Leyden (1892-1969)Bloemstilleven; board; gesign. r.o., gedateerd 1915; ; [1]4000,00 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen in een aquarium; doek; 17 x 30 cm.; ongesigneerd;
Anthonie Wouter Smit (1894-1961)Stilleven; doek, ; 60 x 50 cm.; gesign. r.o., ; [1]600,00 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]600,00
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]600,00 ...[more]
Gerard Hordijk (1899-1958)Stadsgezicht Parijs met de Eiffeltoren; doek, ; 55 x 65 cm.; gesigneerd
Gerard Hordijk (1899-1958)Olifanten in het circus; aquarel; 34 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]350,00
Gerard Hordijk (1899-1958)Olifanten in het circus; aquarel; 34 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]350,00 ...[more]
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Bloemstilleven; maroufle; 62 x 38 cm.; gesign. l.o., '40; [1]1500,
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Bloemstilleven; maroufle; 62 x 38 cm.; gesign. l.o., '40; [1]1500,00 ...[more]
Pieter Gorus (1881-1941)Gezicht op de suikerfabrie te Sas van Gent; doek; 80 x 100 cm.; gesign. l.
Pieter Gorus (1881-1941)Gezicht op de suikerfabrie te Sas van Gent; doek; 80 x 100 cm.; gesign. l.o.; [1]5000,00 ...[more]
Martin Monnickendam (1874-1943)Zeilschepen bij vuurtoren. Gemaakt tijdens een reis van Martin
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Bouwwerkzaamheden in Amsterdam; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. l.o.; [
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Bouwwerkzaamheden in Amsterdam; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen; maroufle; 40 x 50
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen; maroufle; 40 x 50 cm.; resten signatuur r.o.; [1]600,00 ...[more]
David Schulman (1881-1966)Gezicht op Blaricum in de sneeuw; doek; 32 x 65 cm.; gesign. l.o.; [1]
David Schulman (1881-1966)Gezicht op Blaricum in de sneeuw; doek; 32 x 65 cm.; gesign. l.o.; [1]1200,00 ...[more]
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Gezicht op een baai; doek, ; 25 x 30 cm.; gesign. l.o., ; [1]200,00
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Gezicht op een baai; doek, ; 25 x 30 cm.; gesign. l.o., ; [1]200,00 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Erf met kippen / Parkgezicht / Berglandschap; driemaal board, samen
Theo Goedvriend (1879-1969)Vissen; board, ; 41 x 36 cm.; gesign. l.o., ; [1]250,00 ...[more]
Isaac Israels (1865-1935)Staand meisje; houtskool en pastel; 34 x 23 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00
Isaac Israels (1865-1935)Staand meisje; houtskool en pastel; 34 x 23 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Gezicht op de Vecht; paneel; 25 x 35 cm.; gesign. l.o.; [1]200,00
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Gezicht op de Vecht; paneel; 25 x 35 cm.; gesign. l.o.; [1]200,00 ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign.
Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]600,00 ...[more]
Cornelis Raaphorst (1875-1954)Vier spelende kittens; doek; 45 x 55 cm.; gesign. r.o.; [1]2600,00
Cornelis Raaphorst (1875-1954)Vier spelende kittens; doek; 45 x 55 cm.; gesign. r.o.; [1]2600,00 ...[more]
Arjen Galema (1886-1974)Brug over de Seine, Parijs; aquarel; 70 x 96 cm.; r.o.; [1]400,00 ...[more]
Constant Permeke (1886-1952)Gezicht op een dorpje; doek; 65 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]7000,00
Constant Permeke (1886-1952)Gezicht op een dorpje; doek; 65 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]7000,00 ...[more]
Jemmy van Hoboken (1900-1962)Twee ontwerptekeningen voor La Fontaine's fabels; 'de twee geiten'en '
Dick Ket (1902-1940)Stilleven; doek; 90 x 90 cm.; gesign. r.o., 1927; Literatuur: Dick Ket, Over
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Twee oudere dames en een meisje wachtend op een bank; aquarel; 22 x
Kees Verweij (1900-1995)Bloemstilleven; aquarel; 45 x 67 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Kunsthandel
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1800,00
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Straatgezicht Amsterdam; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o.; [1]1800,00 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op straat; doek; 61 x 50 cm.; gesign. l.o.; [1]700,00 ...[more]
Adrianus Miolee (1879-1961)Omheining bij bosrand; maroufle; 28 x 39 cm.; gesign. r.o.; [1]300,00
Adrianus Miolee (1879-1961)Omheining bij bosrand; maroufle; 28 x 39 cm.; gesign. r.o.; [1]300,00 ...[more]
Adrianus Miolee (1879-1961)Bloemstilleven; board; 32 x 23 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Germ de Jong (1886-1967)Bergen op Corsica; doek; 54 x 65 cm.; gesign. r.o., 1958; Herkomst:
Margaritta Sara Feuerstein (1893-1986)Stilleven met sculptuur van figuur te paard; doek; 85 x 64
Kees Maks (1876-1967)Staande vrouw; inkt en aquarel; 29 x 22 cm.; gesign. r.o.; [1]250,00 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o., mogelijk Bergense schoolLandschap met hooischoven op een weiland;
Onduidelijk gesigneerd r.o., mogelijk Bergense schoolLandschap met hooischoven op een weiland; board; 28 x 43 cm.; [1]400,00 ...[more]
Toegeschreven aan Herman Bogman (1890-1975)Gezicht op de Oudeschans met de Montelbaanstoren,
Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [1]800,00 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Portret van een jonge vrouw; doek, ongesign.; 50 x 40 cm.; litt: P. ter
Henri Bol (geb. 1945)Trompe l'oeil stilleven met bord met eieren en emaille soeplepel; board, ; 65 x
Henri Bol (geb. 1945)Trompe l'oeil stilleven met koffiekan, kom en soeplepel; board, ; 63 x 53
Henri Bol (geb. 1945)Trompe l'oeil stilleven met koffiekan, kom en soeplepel; board, ; 63 x 53 cm.; gesign. r.o., '90, ; [1]800,00 ...[more]
Muriel Jackson (1901-1977)'Poppies'; doek, ; 46 x 60 cm.; resten signatuur r.o., verso etiket met
Muriel Jackson (1901-1977)'Poppies'; doek, ; 46 x 60 cm.; resten signatuur r.o., verso etiket met titel, ; [1]400,00 ...[more]
Andrei Andreevich Tutunov (geb. 1928)'Oude molen'; board; 67 x 80 cm.; gesign. l.o. ‘61; [1]2500,00
Andrei Andreevich Tutunov (geb. 1928)'Oude molen'; board; 67 x 80 cm.; gesign. l.o. ‘61; [1]2500,00 ...[more]
Fernand Boulaiges (1891-?)'Lingerie de la Colombe'; board; 32 x 55 cm.; gesign. r.o.; Herkomst:
2872 Los(e)/Seite