752 Los(e)/Seite
Diverse oude foto's en posters: 3 x oude foto Scheveningen, 3 x foto Laurel en Hardy, poster
Poppen stoffenwinkel. HxBxD: 32 x 50 x 17 cm.
Pop met porseleinen hoofd en schouderstuk, Duitsland. H: 52 cm.
Verzameling voornamelijk verrassingsfiguurtjes, waaronder Ferrero Kinder Surprise, van metaal en
Verzameling voornamelijk verrassingsfiguurtjes, waaronder Ferrero Kinder Surprise, van metaal en plastic.
Schommel poppenwiegje van metaal.
Poppenkinderwagen en een poppenstoel.
Blikken paard en wagen, genaamd 'Pony Express'. H: 83 cm.
Lichtbak jaren '60, Ideens, aan één kant barsten.
Collectie verrassing miniatuurauto's van metaal en plastic, o.a. van Ferrero Kinder Surprise.
Platte tinnen WOI soldaten en toebehoren, begin 20e eeuw, 2D figuren meten ongeveer 30 mm.
Platte tinnen soldaatjes en cavalerie uit de Napoleontische periode, begin 20ste eeuw , 2D figuren
Platte tinnen soldaatjes en cavalerie uit de Napoleontische periode, begin 20ste eeuw , 2D figuren meten ongeveer 30 mm en groter.
Hutschenreuther porseleinen Weihnachtsglocke/kerstklokjes, 1978 t/m 2006, 34 in totaal.
Hutschenreuther porseleinen Jahresglocke/kerstklok, 1996 t/m 2000, 5 in totaal.
Villeroy & Boch en Heinrich, zes portretminiaturen en twee iconen, alle van porselein. Toegevoegd
Villeroy & Boch en Heinrich, zes portretminiaturen en twee iconen, alle van porselein. Toegevoegd houten Burberry reclameschildje.
Platte tinnen soldaatjes, cavalerie en toebehoren uit de Napoleontische periode, begin 20ste
Platte tinnen soldaatjes, cavalerie en toebehoren uit de Napoleontische periode, begin 20ste eeuw , 2D figuren meten ongeveer 30 mm. en groter.
Platte tinnen WOI Soldaten en toebehoren, begin 20e eeuw, 2D figuren meten ongeveer 30 mm.
Diverse Suske en Wiske's en Donald Ducks.
Bruinmetalen schemerlamp, staand model, Gepo Amsterdam, design jaren '60.
Jugendstil geëtste ruit, omstreeks 1910. HxB: 162 x 59 cm.
Glazen hanglampen jaren '60, 17 stuks.
Verzameling bierviltjes van diverse merken.
Zes aardewerken borden, Societe Ceramique, met portret opdruk van Leopold II en Marie Henriette.
Divers glaswerk: een vis gemerkt Livio Seguso Murano, twee boekensteunen met springende rammen uit
Hoge hoed in reisfoedraal en handschoenen, emaille medicijnen plaatjes, loep en miniatuurkastje.
Twee grote Roemer glazen en een brandewijnpot. Toegevoegd Bourgogne Louis Jadot 1987, lege 6 liter
Twee grote Roemer glazen en een brandewijnpot. Toegevoegd Bourgogne Louis Jadot 1987, lege 6 liter fles
Ansichtkaarten, fotokaarten van de dracht, 26 stuks.
Acht 17e eeuwse tegels met afbeeldingen van diverse dieren.
Pop in dracht met mechaniek waardoor het hoofd beweegt.
Verzameling textiel met monogrammen, afkomstig uit kasteel Puchheim.
Bouwdozen, 5 maal van het merk Anker en 1 van Georgens.
Verzameling Droste blikken 1920-1980. Toegevoegd twee kopjes en een schoteltje.
Une aventure d'Astérix le gaulois, Uderzo & Goscinny, Dargaud éditeur, 13 hardcovers eerste druk,
Drie stuks religieus borduurwerk.
Twee glas-in-lood ramen, één gesigneerd door R.de Waele 'landschap'. HxB: 42 x 30 en 33 x 24 cm.
Polychroom beschilderde spaandoos.
Vintage industrieel Gispen bureau.
Retro bureaulamp en plakbandhouder.
Zes designstoelen, jaren '60.
Zes designstoelen, jaren '60.
Divers gebruiksgoed van bakeliet w.o Philips scheerapparaten, dienbladen, klokken, dozen, scheermessen en een scheerborstel.
Teakhouten directiebureau, model “cow horn”, Tijsselings Nijkerk.
Ladenkist met opdruk 'NV Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfabriek v.h. Wed.D.S. van Schuppen en
Ladenkist met opdruk 'NV Veenendaalsche Sajet- en Vijfschachtfabriek v.h. Wed.D.S. van Schuppen en Zoon.
Chromen staande lamp met stoffen kap, Pastoe, jaren '60.
Eetkamerset bestaande uit formicatafel en vier metalen eetkamerstoelen met ribfluwelen stof bekleed,
Keramische schaal op voet, Ru de Boer.
Schaakspel British Bird A. Pepper Pastime Londen, enkele beschadigingen.
752 Los(e)/Seite