Keine Abbildung
Auktion beendet
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 0,00%

Ort der Versteigerung

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Fine Art & Antiques (752)
Filter entfernen
752 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 752 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Diverse oude foto's en posters: 3 x oude foto Scheveningen, 3 x foto Laurel en Hardy, poster Laurel en Hardy van stof, poster Neil Diamond 'The Ja...

Platte tinnen soldaatjes, cavalerie en toebehoren uit de Napoleontische periode, begin 20ste eeuw , 2D figuren meten ongeveer 30 mm. en groter.

Divers glaswerk: een vis gemerkt Livio Seguso Murano, twee boekensteunen met springende rammen uit Art Deco periode met voetschilfers, schaal gem...

Une aventure d'Astérix le gaulois, Uderzo & Goscinny, Dargaud éditeur, 13 hardcovers eerste druk, periode 1963 t/m 1972. Toegevoegd HC Tintin le t...

Divers gebruiksgoed van bakeliet w.o Philips scheerapparaten, dienbladen, klokken, dozen, scheermessen en een scheerborstel.

Eetkamerset bestaande uit formicatafel en vier metalen eetkamerstoelen met ribfluwelen stof bekleed, en dito armstoel, ontwerp Rudolf Wolf voor...

Pastoe dressoir DE02, ontworpen door Cees Braakman in ca. 1952. Dit dressoir staat op twee elegante pootjes wat typerend was voor die tijd. De l...

Loading...Loading...
  • 752 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose