752 Los(e)/Seite
Netsuke 'zwijn' en een beeldje van een gans, ivoor, Meijiperiode.
Divers gebruiksgoed, voornamelijk zilver. Toegevoegd replica Rolex.
Drie portretminiaturen van o.a. Elisabeth le jardinier.
Zilveren miniatuur theeketel en standaard.
Penning van 'Neerslaan aansprekersoproer', 1696, R. Arondeaux.
Drie zilveren mosterdpotten op pootjes met opengewerkt montuur en guirlandes.
Vier zilveren mosterdpotten waaronder gecanneleerd met blauw glazen binnenbakje.
Zilveren guldens, 169 stuks. Gewicht: 6.5 g. p/s
Russische lepel met emaille. Toegevoegd poederdoosje met filligrain en emaille. Gewicht: 48 g.
Zilveren herdenkingsmunt Zwitserland (5 Unzen).
Zilveren medaille met een keeshond, Nederland 18e eeuw.
Kristallen schaal met zilveren montuur, Duitsland. Toegevoegd kristallen vaasje met zilveren voet.
Zes zilveren theelepels, Biedermeier. Gewicht: 54 g.
Champagne- en druiventang met zilveren handvatten. Toegevoegd twee sierkurken, Duitsland.
18 flessestoppen en 4 pijpen.
18 flessestoppen en 4 pijpen.
Zilveren strooier, groot model, Engeland. Gewicht: 245 g.
Beeldje van een draak, ivoor, Meijiperiode.
Beeldje van kikkers, ivoor, Meijiperiode.
Zilveren mosterdpot 'Jugendstil' met blauw glazen binnenbak en decor van dansende dames.
Zilveren mosterdpot op drie voetjes met blauw glazen binnenbakje, decor van schepen en personen.
Houten cachetstempels met toebehoren.
Zilveren mosterdpot, schuitvormig en uitgezaagd geometrisch/ spijlmotief.
Zilveren mosterdpot, op voet met parelrand en leeuwenkop op het handvat.
Balboekje van parelmoer met ivoor, 18e eeuw, met defecten.
Divers naaigerei, voornamelijk zilver, w.o. een Frans vergulde naainecessaire, 18e eeuw.
Drie doeksloten w.o. zilver en messing.
Drie portretminiaturen van Napoleon, J.S. Bach en Jonge Mozart.
Zilveren herinneringslepel, Koningin Wilhelmina (1898 - 1948). Gewicht: 67 g.
Zilveren geboortelepel, gedateerd 1829 en een zilveren troffel, Hollands gekeurd.
Zilveren mosterdpot op pootjes met blauw glazen binnebakje.
Zilveren inktpot met deksel van schildpad.
Vroedschapspenning 's Gravenhage. Toegevoegd twee vroedschapspenningen Haarlem.
Zilveren tabaksdoos met gravure van schepen op het deksel.
Verzameling van 12 porseleinen sieradendoosjes.
Divers zilver w.o. theeschepje, pijpenwroeter en lepels. Gewicht: 172 g.
Zes zilveren knopen met 'rijders'. Gewicht: 15 g.
Zeven herinneringsbekers van het Koninklijk Huis, w.o. Regout.
Glazen vaas gesigneerd Andries Copier Leerdam.
Delfts aardewerken kan, gepolychromeerd, 19e eeuw, gemerkt, hengsel gerestaureerd.
Glazen vis en een aardewerken beeldje, beide Denemarken.
Zes stoelen, eikenhout in Art-Deco stijl met stoffen bekleding.
Divers zilver w.o. vier mosterdpotjes en een strooier.
Tabaksdoos en vijf knopen met wapen van Zeeland.
Muntgewicht, koperen legpenning Middelburg 1608, Historiepenning Middelburg 1704 en dubbele stuiver 1737.
Bloedkoralen halssnoer. Gewicht: 25 g.
Zeven diverse dieren in Weens brons.
752 Los(e)/Seite