752 Los(e)/Seite
Penning van het 25-jarig bestaan van het Leidse genootschap 't slangenest, 1742, M. Holtzhey.
Penning met 'S. Carolus primus fund. cap. cathe hildesiensis' en 'Ludovicus pius secundus fundator'.
Penning van de aanstelling van Willem IV tot erfstadhouder, admiraal en kapitein generaal van
Penning van de aanstelling van Willem IV tot erfstadhouder, admiraal en kapitein generaal van Zeeland, 1747, M. Holtzhey.
Penning op het sluiten van de Vrede van Aken, in het jubeljaar der Vrijheid, de 18e October 1748, M.
Penning op het sluiten van de Vrede van Aken, in het jubeljaar der Vrijheid, de 18e October 1748, M. Holtzhey.
Penning voor het overlijden van stadhouder Willem IV, 1751, J.G. Holtzhey.
Penning van de terugkeer van de aartsbisschop Pieter Codde in Nederland uit Rome, 1705.
Diverse munten, voornamelijk zilver.
Drie koperen tabaksdozen, klein formaat.
Divers zilver, w.o. naaigerei.
Twee zilveren pepermuntdoosjes en een lodereindoosje.
Vier zilveren mosterdpotten, waaronder afgerond rechthoekig op klauwpootjes.
Diverse sieraden w.o. bloedkoralen takjescollier en een malagieten kralencollier.
Vijf koperen en een verzilverde tabaksdoos.
Twee zakweegschaaltjes en drie sluitgewichten.
Zilveren chateleine, Fer de Berlin.
Divers w.o. twee gestoken mesheften.
Vijf tegels, blauw/wit, landschap en bloemen.
Vijf albums diverse postzegels.
Tien postzegelalbums met postzegels.
Verenigde Staten en Midden-Amerika, verzameling in 2 stockboeken.
Oude ansichtkaarten met filmsterren, 111 stuks en 20 oude ansichtkaarten Nederland/ België.
Eerste-dag-bladen Nederland, ca.150 en twee stockboeken.
Oost-Europa, 3 stockboeken met doubletten.
Italië en Zwitserland, 2 stockboeken met doubletten.
Diverse Amerikaanse munten, voornamelijk zilver. Toegevoegd munten van de Bahama's en Canada.
Nederland, gebruikt en postfris in aantallen, blokken van vier enz. hoge catalogus waarde.
Drie albums met postzegels BRD en DDR.
Noord, Zuid en Midden-Amerika, 3 stockboeken met doubletten.
West Europa, 4 stockboeken met doubletten.
Soort: Een Schots grendel hagel jachtgeweer Mechanisme: Naaldvuur Herkomst: Luik, België Nummers:
Album met 50 oude fotokaarten van Middelburg.
Nederland, kistje met EDB's, 1 tot en met 208 in aantallen.
Twee albums met FDC's, ca 200 stuks, gehele wereld.
Nederland, kistje met verzameling FDC's nr.250-435a.
Scandinavië doubletten, in stockboek.
Nederland, automaatboekjes nr. 27-50, in aantallen, (ca. 100 stuks) in kistje.
Groot aantal diverse penningen.
Nederland, kistje met ca. 500 FDC's tussen nr.156 en 395.
Vier gravures, w.o. handgekleurde gravure Zeeland 17e eeuw, stadsgezicht van Sas van Gend 18e
Zuid-Amerika, verzameling in 4 stockboeken.
Oostenrijk,verzameling in 2 stockboeken, hoge cataloguswaarde.
Drie postzegelalbums Nederland t/m 2009, veel postfris.
Diverse munten, Nederland en overige landen.
Jaar van het kind, wereldverzameling FDC's. Totaal 4 albums.
Luxemburg, verzameling met vele FDC's, in 3 stockboeken.
FDC-Nederland, ca. 125 stuks in 2 albums.
Diverse antieke koperen en zilveren munten.
Zwitserland, uitgebreide verzameling. Toegevoegd Liechtenstein , 3 stockboeken, hoge catalogus
Zwitserland, uitgebreide verzameling. Toegevoegd Liechtenstein , 3 stockboeken, hoge catalogus waarde.
Nederland, jaren '90, gestempeld en postfris, zeer uitgebreid verzameld, hoge cataloguswaarde, in
Nederland, jaren '90, gestempeld en postfris, zeer uitgebreid verzameld, hoge cataloguswaarde, in vier stockboeken.
752 Los(e)/Seite