752 Los(e)/Seite
Scandinavië, verzameling in 3 stockboeken.
Reisweegschaaltje in notenhouten kist.
Soort: Dubbelloops jachtgeweer Mechanisme: Penvuur Herkomst: Engeland Maker: Robert Adams Nummers:
Album met postzegels, Nederlandse Antillen.
Halve Delfts blauwe tegels met guirlandes en vogels, 34 stuks
Italië waarbij Vaticaan en San-Marino, verzameling in 3 stockboeken.
Soort: Militair kamergeweer Mechanisme: Console buisslot van Augustin Herkomst: Wenen, Oostenrijk
Nederland,1979-1994 uitgebreid verzameld met blokken, poststukken, enz. in 3 stockboeken.
Delfts Blauwe tegels, 10 stuks, waarvan 8 stuks met spelen.
Joegoslavië, Albanië en Griekenland in 2 stockboeken.
Vier albums postzegels, Nederland.
Oostenrijk, doubletten in stockboek.
Verzameling postzegels Frankrijk, ongebruikt en postfris, 1945 - 1963, 'beroemde mannen'.
Nederland, 1944-1967, gebruikt en postfris, LP 12+13, 534-537 met plakkerrest, hoge cataloguswaarde in album.
Egypte, Perzië en Turkije, verzameling in 2 stockboeken.
Noorwegen, verzameling 1856-1995, in 3 stockboeken.
Spanje, verzameling in 2 stockboeken.
Verzameling munten, Nederland w.o. zilveren en album Juliana 1948 - 1980. Toegevoegd diverse
Verzameling munten, Nederland w.o. zilveren en album Juliana 1948 - 1980. Toegevoegd diverse buitenlandse munten en bankbiljetten.
Tsjechoslowakije, verzameling in 2 stockboeken.
Drie albums met diverse postzegels, voornamelijk Nederland.
Zeven albums met postzegels. Toegevoegd diverse ansichtkaarten.
Nederland, verzameling EDB's, 1981-1994, ca. 140 stuks.
Portugal en kolonieën, verzameling in 2 stockboeken.
Zes bidprentjes handgekleurd,18e eeuw.
Nederland,1993-1997 in aantallen, blokken, velletjes enz. hoge cataloguswaarde, in 3 stockboeken.
1964 Château de Pressac, Saint-Emilion Grand Cru, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot,
Zweden, zeer uitgebreide verzameling in 4 stockboeken.
Diverse munten, Nederland en Zweden.
Roemenië en Bulgarije, verzameling in 2 stockboeken.
Nederland, automaatboekjes 1 tot en met 26.
Soort: Zadel karabijn. New Model 1863 Mechanisme: Centraalvuur (naaldvuur) Herkomst: Amerika
Verzameling water- en jeneverkruiken en Keulse potten.
Partij voornamelijk Nederland, ook Berlijn en kistje met los in zakjes gehele wereld.
Diverse koek- en marsepeinplanken en chocoladevormen.
Zweden, ca. 250 FDC's in 2 albums.
1988 Château Cantemerle, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Petit Verdot, Bordeaux Haut-
1988 Château Cantemerle, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Petit Verdot, Bordeaux Haut-Médoc, Frankrijk, 12 flessen rood.
Stel verzilverde vierarmige kandelaars, jaren 50. H: 30 cm.
Verguld zilveren missaalkelk, Frankrijk 1882. Keuring de Jean.
Zes mosterdpotten met zilveren montuur.
Kattekopfles, Holland, 18e eeuw.
Vijf zilveren lepels, 18e eeuw, diverse steden.
Graham's vintage port 1977, magnumfles in kist.
Vijf diverse zilveren vorken, Middelburg, 18e eeuw.
Inktstel met klokje, tin, Jugendstil, omstreeks 1920. Toegevoegd inktpotje en pennen.
Zilveren Biedermeier pijpencomfoor, 19e eeuw.
1966, Chateau La Tour de Mons, grand vin de Margaux, twee flessen in kist.
Geel koperen scheepsinstrument, 19e eeuw.
Bord, 19e eeuw en dragantvorm, 20e eeuw.
Verzameling tegels, diverse voorstellingen en condities.
Bord met opschrift 'Op den trouwdag van Frans Grimmelt en Hetty Reiring, 29 november 1952', Porceleyne Fles.
Calvados, Pierre Huet, magnumfles.
Marmeren inkststel en marmeren asbak, Art Deco. B: 28 cm en 26 cm.
Tinnen theebus in de vorm van een wereldbol.
752 Los(e)/Seite