Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 620060280

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (752)
752 Los(e)

  • 752 Los(e)

Drie vaasjes van Sint Lukas Utrecht, 1909-1923, alle drie gemerkt, een met bakschilfertje aan voet en een met kleine restauratie langs de rand.

  • 752 Los(e)