752 Los(e)/Seite
1986, La Motte cabernet sauvignon, twee flessen, new world wine auction 19 januari 1990.
Porseleinen bord, jubileum Wilhelmina 31 augustus 1923.
1982, Chateau Mouton Rothschild, Baron Philippe de Rothschild 'ma 60ème vendange', pouillac,
1982, Chateau Mouton Rothschild, Baron Philippe de Rothschild 'ma 60ème vendange', pouillac, magnumfles.
Vier mosterdpotten waarvan één zonder binnenbakje. Toegevoegd twee ronde binnenbakjes.
Zes diverse zilveren lepels, Middelburg, 18e eeuw.
Couvert, 18e eeuw, met porseleinen pistoolheft en twee 19e eeuwse vorken.
Drie vaasjes van Sint Lukas Utrecht, 1909-1923, alle drie gemerkt, een met bakschilfertje aan voet
Drie vaasjes van Sint Lukas Utrecht, 1909-1923, alle drie gemerkt, een met bakschilfertje aan voet en een met kleine restauratie langs de rand.
Diverse tegels, w.o. tableau mangaan, schildpadtegels, diverse kinderspelen, met defecten.
Vier apothekersweegschalen waarvan twee in vitrine.
Opticaprent 'Vue perspective de l’Interieur de la Salle du Spectacle de Veronne en Italie' met
Opticaprent 'Vue perspective de l’Interieur de la Salle du Spectacle de Veronne en Italie' met eglomisé passepartout.
Twee kannen met tinnen montuur, 18e eeuw, een met Chinees decor, een met bloemendecor.
1983, Chateau Clarke, Baron Edmond de Rothschild, Listrac-Medoc, magnumfles.
1979, Chateau Lascombes, grand cru classé, Margaux, magnumfles.
Great book of Britains James Oie 100 years of Britains toy soldiers, limited edition van 2500 dit is
Kopke Quinta st. Luiz vintage port 1974.
Vier stuks geïrriseerd glas, w.o. inktpotjes en kattekop fles.
Kleinere versies van de bekers van de Coppa Italia en de Uefa Cup. Overhandigd door de voorzitter
Oranje vaasje, ontworpen door A.D. Copier, niet gesigneerd. H: 8 cm.
Delfts blauwe tegels, waaronder de 'Houthakker', 35 stuks in totaal.
Malaga, Mähler-Besse & Cie Amsterdam, 37.5 cl. Toegevoegd Williams & Humbert fine old oloroso
Malaga, Mähler-Besse & Cie Amsterdam, 37.5 cl. Toegevoegd Williams & Humbert fine old oloroso sherry, 75 cl.
Vijf glazen voorraadpotten w.o. gekleurd.
I.W. Harper gold medal Kentucky bourbon.
Droste servies bestaande uit theepot, dienblad en 6 kop en schotels.
Calvados du pays d'auge, Adrien Camut, 1926, twee flessen, één fles verzegeling defect.
Twee flessen 'het Lootsje' Amsterdam erven L.Bols, omstreeks 1900.
Vijf diverse zilveren lepels, Middelburg.
Kopke gastrovino jubilee port, bottled 1983. Toegevoegd Real companhia velha vintage port 1985.
Vijf diverse zilveren lepels, Middelburg, 18e eeuw.
Porseleinen vaasje, Meissen. Toegevoegd Meissen schaaltje, gechipt.
Twee slingerglazen, champagne flutes, met chipjes.
Roodglazen vaasje, Lutz, niet gesigneerd, chipjes bovenrand.
Diverse tegels, Delfts blauw en mangaan, waaronder de 'Sijsjes lijmer', 35 stuks in totaal.
Divers w.o. fantasiekaarten, huwelijksboekjes en spelletjes.
Vijf Gurkha messen. Toegevoegd twee boekjes 'Regimental Association Journal'.
Volledig houtsnijdersnummer 2-7/8-1919 ca. 60 houtsnedes van bekende kunstenaars en advertentie
Veldtas met inhoud van de medische staf Tweede Wereldoorlog.
Divers aardewerk en porselein, w.o. Herend en een grote Keulse pot.
Handgekleurde kaart 'Tafel vande XVII Nederlandze provincien : vertonende der zelver verdeling,
Design schemerlamp met voet van hout en leer.
Twee kaarten waaronder 'Cinquième Age depuis la dédicace du Temple de Salomon'.
Wandelstok met zitje, te gebruiken bij o.a. paardenraces.
Globe, eerste helft 20e eeuw.
Globe, eerste helft 20e eeuw.
Handgekleurde kaart, 'Urbis Campensis, Ad Isa Lam Fluvium, Icon', Georg Braun / Frans Hogenberg.
Handgekleurde kaart, 'Urbis Campensis, Ad Isa Lam Fluvium, Icon', Georg Braun / Frans Hogenberg. HxB: 35 x 49 cm.
M.J. Hummel Goebel kerststal bestaande uit 9 figuren.
Verzameling verrassingsfiguurtjes, waaronder Ferrero Kinder Surprise, van metaal en plastic.
Porceleyne Fles, 6 kerstklokjes uit de periode 1989-1992. Toegevoegd Beatrix Potter item.
De avonturen van Kuifje, Hergé, uitgeverij Casterman, 7 hardcovers en drie softcovers.
Hutschenreuther porseleinen Weihnachtskugel/kerstballen, 1986 t/m 1998, 27 in totaal.
Pop met porseleinen hoofd, Armand Marseille Dep. ,13, Duitsland. H: 70 cm.
Pop met porseleinen hoofd, Kestner, 260. Duitsland. H: 32 cm.
Antieke pop in zwart kanten jurk, Cattenfelder Puppenfabrik. H: 79 cm.
Tinnen 2D figuurtjes, onbeschilderd, waaronder 'Driekoningen opstelling' van F.H. Mohr en W.H.
Tinnen 2D figuurtjes, onbeschilderd, waaronder 'Driekoningen opstelling' van F.H. Mohr en W.H.Hafner.
Verzameling Thunderbirds, 41 stuks.
752 Los(e)/Seite