752 Los(e)/Seite
Diverse Romeinse munten en overige.
Zilveren dwarsfluit in foudraal.
Geelkoperen siermes en een dolk.
Vier stoelen en een tafel van Ercol, jaren '60.
Art Deco sierstuk van een dame en drie Borzoi honden. HxB: 30 x 55 cm.
Schemerlamp, retro design, jaren '60.
Set bestaande uit witte ronde tafel met kunststof poot, twee stoelen en twee krukjes met blauwe stof
Set bestaande uit witte ronde tafel met kunststof poot, twee stoelen en twee krukjes met blauwe stof bekleed.
Kunstof vintage design tafellamp met halve bol, bovenkant kap met defecten. HxB: 60 x 40 cm.
Diverse blikken w.o. een grote Biggelaar's koffietrommel, acht koektrommels, een gelithografeerd
Microscoop in mahoniehouten kist, omstreeks 1900.
Drie microscopen w.o. één Zeiss.
Twee optica prenten van Amsterdam en Delft. Toegevoegd medaillonvormige brief, met scènevoorstellingen van vrijetijdsbesteding, uit 1830.
Divers druk- en sierwerk, w.o. aquarel 'Shogun'.
Reclameprent uit 1950 'MERCURY'. Toegevoegd compleet Euro kennismakingsset en een bankbiljet.
Divers drukwerk, waaronder een ets van Louis van Dommelen.
Verzameling drukwerk, w.o. 'Petrus Schaeck ecclestiastes amstelaedamensis.
Collectie gravures, waaronder 'de Spaansche inquisitie'.
Divers druk- en sierwerk, waaronder: Russische waardepapieren en gravures.
Druk- en sierwerk, onder andere van Fred Koots en J. Rousseau.
Jean-Pierre Gouy, papierkunst.
Schilderij op doek, een tekening en een boek van Geerst Jan Jansen.
Schilderij 'De Zonnedans', olieverf op doek, jaren 50. HxB: 68.5 x 59 cm.
Leica microscoop, type 020518.
Acht stripboeken Sjors en Sjimmie en een Grundig radio jaren 70.
Bronzen beeld met zwarte coating, 'de ophemeling'. H: 60 cm.
Vijf divers ingelijst, waaronder 'Strijd van de Spanjaarden om 's Hertogenbosch.
Divers bestaande uit: Drie stuks slotplaten. Slotplaat 1: voorzien van Tower merk en kroon met GR
Art Deco schemerlamp, 'Zeehonden met ijsberg'.
Zilveren signet met heraldisch wapen van de familie Heijning, Holland 18e/ 19e eeuw. H: 3.7 cm.
Grote verzameling edelstenen, halfedelstenen en mineralen.
Negen diverse wijnen, voornamelijk uit de jaren 70.
752 Los(e)/Seite