844 Los(e)/Seite
Ketting met hanger bezet met roosdiamant, gerestaureerd.
Gouden broche, Friesland 19e eeuw.
Gouden armband en ring, 18-kt. Gewicht: 28 g.
Geelgouden rijring met 7 briljanten, 0.42 ct. Ringmaat: 16.25, Gewicht: 2.4 g.
Gouden driedelige vriendschapsring. Ringmaat: 21. Gewicht: 3.2 g.
Geelgouden ring met 84 diamantjes, 0.85 crt. Ringmaat: 19.5, Gewicht: 9.2 g.
Geelgouden ring, 18 kt, met 39 briljantjes, 0.85 ct. Ringmaat: 16, Gewicht: 6 g.
Geelgouden solitairring met 1 briljant, 0.18 ct. Ringmaat: 15.5 Gewicht: 1.6 g.
Geelgouden ring bezet met saffier en 20 briljantjes, 0.15 ct. Ringmaat: 17.25. Gewicht: 3.7 g.
Geelgouden ring met saffier en vier diamanten 8/8 slijpsel, 0.05 ct. Ringmaat: 16. Gewicht: 3.3 g.
Ring 18 kt witgoud, model riviere, met 7 briljanten, 0.5 ct. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 3.9 g.
Gouden rijring met diamant. Ringmaat: 18. Gewicht: 2.1 g.
Geelgouden ring, 18 kt, met diamant. Ringmaat: 18.25. Gewicht: 1.8 g.
Gouden ring, Memento Mori. Ringmaat: 21. Gewicht: 1.8 g.
Geelgouden rijring met saffier. Ringmaat: 17.5. Gewicht: 1.9 g.
Gouden solitairring. Ringmaat: 19 Gewicht: 4 g.
Drie zakhorloges, Thomas Russell & son en twee van Waltham watch.
Gouden bootjesketting bezet met granaat, Friesland 19e eeuw. L: 18 cm. Gewicht: 18 g.
Gouden chatelaine. Gewicht: 18 g.
Geelgouden slavenarmband. Gewicht: 10 g.
Geelgouden slaven armband met 3 briljanten 0.18 ct. Dikte: 4 mm. Gewicht: 17.6 g.
Gouden damespolshorloge 'Zentra', Swiss made. Totaalgewicht: 20.9 g.
Raymond Weil dameshorloge, doublé.
Collier, costume jewellery, Jaren 50/60. D: 12 cm.
Gouden zakhorloge met gravering, ca. 1880. Gewicht: 73 g.
Twee zakhorloges, beide 375 gemerkt. Gewicht: 102.6 g.
Collier van cultivé parels met gouden slotje bezet met diamantjes. L: 47 cm.
Stel sterling zilveren strooiers en zilveren zoutstrooier, Engeland.
Vier zilveren miniaturen van paard met wagen. Gewicht: 103 g.
Zilveren beker met 11 lepeltjes. Gewicht: 161 g.
Parelmoeren beursje met ajour zilveren beslag. HxBxD: 1.2 x 6 x 7.5 cm.
Odeurflacon met gouden dopje. H: 8 cm.
Drie zakhorloges, w.o. één van zilver en één van Union Horloge.
Twee koperen tabaksdozen, L: 18 en 13.5 cm.
18kt Baume en Mercier heren polshorloge. Gewicht: 26 g.
Zes zilveren miniaturen van beroepen Gewicht: 171 g.
Twee zilveren zakhorloges. Gewicht: 242 g.
Zilveren bonbonmandje, Hollands gekeurd. L: 16.5 cm. Gewicht: 86 g.
Geel met roodkoperen tabaksdoos met romantische voorstellingen. L: 13 cm.
Gouden lorgnet en een parelmoeren visietekaarthouder.
Sigarettendoosje, zilver en emaille. Gewicht: 90.1 g. BxD: 8 x 5 cm.
Elgin octagon zakhorloge, ca. 1920.
Galatas met handvat, 800 gemerkt.
Beursje met gouden beugel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw, defect tussen beugeltje. L: 9 cm.
Beursje met gouden beugel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw, defect tussen beugeltje. L: 9 cm. Gewicht: 36.4 g.
Jugendstil sigarettendoosje en munthouder.
Een ronde gestoken ivoren dekseldoos met decor van regendraken, Kanton omstreeks 1890. HxD: 6.4 x
Een ronde gestoken ivoren dekseldoos met decor van regendraken, Kanton omstreeks 1890. HxD: 6.4 x 10.3 cm.
Vijf zilveren vorken en vier zilveren lepels. Gewicht: 198 g.
Japanse ivoren okimono van een man met een kind met visnet, Meiji periode. H: 8.3 cm.
Geel met roodkoperen tabaksdoos met fragmenten uit Psalmen. L: 13 cm.
Drie zakhorloges, Doxa, A.W.W co. Waltham en Berthoud, met defect.
Zilveren brillenkoker met bril, Biedermeier, Hollands gekeurd. L: 13.5 cm.
Twee zilveren geboortelepels, Hollands gekeurd. Gewicht: 95 g.
Natfruitlepel, zilver en verguld, in foudraal.
Zes zilveren couverts, Haags lofje. Gewicht: 597 g.
Divers zilver met voornamelijk oud-Hollandse voorstellingen. Gewicht: 218 g.
Boekje en etui met gouden beslag.
12 messen met zilveren heft, 1962, Hollands.
Lepeldoosje met hierin een hoeveelheid kralen. HxBxD: 5.5 x 15 x 8 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met diverse voorstellingen. L: 14.5 cm.
844 Los(e)/Seite