844 Los(e)/Seite
Porseleinen wierrookhouder, Japan, Satsuma. H: 18.5 cm.
Porseleinen vaas met decor van paarden en bloemen, China Wanli, hals manco. H: 17.5 cm.
Chinees porseleinen dekselpot met capucijner fond. H: 12.5 cm.
Lakdoosje met landschapsdecor. HxBxD: 4 x 10 x 7 cm.
Twee porseleinen dekselkommen, Imari, Japan, 19e eeuw. HxD: 7 x 11 cm.
Twee porseleinen dekseldozen met blauw decor, China. HxBxD: 6 x 13 x 10.5 en 3 x 8 x 6 cm.
Vier stuks Chinees Imari, 18e eeuw.
Divers Chinees porselein, w.o. vaas, dekseldoos en polychrome kommetjes.
Divers Chinees porselein w.o. drie kop en schotels, vier dekseldoosjes, en een zoutvat.
Twee Chinees porseleinen borden met bloemdecor. Toegevoegd Japans Imari bord. D: 21 cm.
Zes porseleinen kop en schotels met capucijner fond, Qianlong, chips.
Divers poreselein w.o. Chinees Imari, met en zonder capucijner fond, met defecten.
Cloisonné vaas, Japan, met defect. H: 37 cm.
Twee Japanse schotels. D: 31 en 36.5 cm.
Stel Imari vazen, Japan, met kleine restauratie. H: 38 cm.
Japanse cachepot. HxD: 13 x 24.5 cm.
Twee porseleinen borden 19e eeuw en twee pattipannen 18e eeuw, China.
Famille rose kom en een capucijner kom met Imari decor, beide 18e eeuw, haarlijnen. D: 20 cm.
Drie Chinees porseleinen schoteltjes met o.a. decor van roofvogels, vogels en figuren in een tuin.
Drie Chinees porseleinen schoteltjes met o.a. decor van roofvogels, vogels en figuren in een tuin. D: 10 - 11 cm.
Porseleinen beeld van 'Happy Boeddha'. H: 20 cm.
Porseleinen dekselpot, polychroom floraal decor met houten deksel.
Twee porseleinen kannetjes en twee dito schoteltjes, met defecten.
Twee porseleinen zoutvaatjes op voet met blauw geometrisch bloemen decor, China 19e eeuw. D: 11 en
Twee porseleinen zoutvaatjes op voet met blauw geometrisch bloemen decor, China 19e eeuw. D: 11 en 13 cm.
Chinese gemberpot met deksel met decor van ruiters en een Chinees Imari porseleinen pattipan.
Vuurvergulde Boeddha. H: 25 cm.
Porseleinen gemberpot met polychroom figuraal decor, met defecten. H: 18 cm.
Geribbelde steengoed vaas. H: 15 cm.
Porseleinen schoteltje kakiemon en dito kom met decor van vogels, met defecten. D: 15.5 en 14.5 cm.
Drie spekstenen sculpturen w.o. een siervaas, China. H: 25, 12.5 en 12 cm.
Bronzen dekselpotje staand op drie olifantenhoofdjes, China 20e eeuw. H: 14.5 cm.
Zeven stuks cloisonné, w.o. wierrookschotel.
Zeven porseleinen borden, met kleine beschadiging.
Divers porseleinen gebruiksgoed met gebreken.
Chinese vaas, Kanton. Toegevoegd dekselkom, inktpotje en kom met geschulpte rand. H: 29.3 cm.
Drie diverse Chinees porseleinen vazen met landschaps- en floraal decor, alle 18e eeuw, deksel
Drie diverse Chinees porseleinen vazen met landschaps- en floraal decor, alle 18e eeuw, deksel afwijkend. H: 16 - 24 cm.
Porseleinen dekselkom, Japan, 19e eeuw. D: 18 cm.
Chinees porseleinen bekervaas met blauw bloemdecor, Kangxi, restauratie. H: 24 cm.
Set van drie kop en schotels, drie poppenhuisvaasjes, drie porseleinen kommen en vier Amsterdams
Set van drie kop en schotels, drie poppenhuisvaasjes, drie porseleinen kommen en vier Amsterdams bont kommen, met defect.
Divers Chinees porselein, voornamelijk bordjes, met kleine beschadiging.
Twee porseleinen schotels met blauw decor van vogels en bloemen, China Wanli, met defecten. D: 35
Twee porseleinen schotels met blauw decor van vogels en bloemen, China Wanli, met defecten. D: 35 cm.
Kutani schaal op sokkel met oorlogsvoorstelling. HxD: 16 x 36 cm.
Zes borden Qianlong, 18e eeuw, sommige met defecten.
Divers w.o. polychrome Chinees porseleinen kommetjes.
Vier diverse porseleinen borden met blauw decor, China, met defecten.
Divers porseleinen gebruiksgoed, waaronder: octogonale schaal met blauw decor van krijgers.
Drie sets van drie porseleinen borden, China, Japan.
Porseleinen schotel met blauw decor van vogels en bloemen, China Wanli, bodem doormidden. D: 30 cm.
Famille rose bedekte bierpul, 18e eeuw, haarscheurtjes en chipje.
Porseleinen pot met blauw decor van een berglandschap op houten voet, China Qianlong. D: 19 cm.
Houten beeld van een heer op leeftijd, China met defect. H: 53 cm.
Porseleinen schotel met blauw floraal decor, gemerkt met dubbele cirkel, Kangxi, China. D: 39 cm.
Twee Chinese dekselpotten gedecoreerd met appelbloesem op donkerblauw fond, deksel gerestaureerd. H:
Twee Chinese dekselpotten gedecoreerd met appelbloesem op donkerblauw fond, deksel gerestaureerd. H: 26 cm.
Drie diverse porseleinen kop en schotels met blauw landschapsdecor en bandversiering, China 18e
Drie diverse porseleinen kop en schotels met blauw landschapsdecor en bandversiering, China 18e eeuw, met defect.
Twee borden waarvan één China 18e eeuw. D: 23 en 25 cm.
Chinees blauw porseleinen botervloot, twee onderschotels samengesteld, decor van jagers en hert,
Chinees blauw porseleinen botervloot, twee onderschotels samengesteld, decor van jagers en hert, Kangxi en later. L: 11, 13 en 14 cm.
Zwart gelakte wandconsole, Japan. H: 33.5 cm.
Porseleinen tazza met chinoiserie decor, 19e eeuw. D: 23.5 cm.
Serie van 7 en serie van 8 Chinees porseleinen borden met floraal decor, laat Qianlong, 1780, vier
Divers Chinees porselein w.o. sauskom, kommetjes en schaal, totaal 10 stuks, diverse defecten en
Divers Chinees porselein w.o. sauskom, kommetjes en schaal, totaal 10 stuks, diverse defecten en gelijmd.
844 Los(e)/Seite