844 Los(e)/Seite
Geelkoperen tabaksdoos met buitenvoorstelling en diverse spreuken. L: 16 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met spiegel in bodem. L: 12 cm.
Mahoniehouten bestekcassette ingelegd met koperen biezen, 19e eeuw. HxBxD: 34 x 31.5 x 21.5 cm.
Porseleinen pomp, zwiebelmuster omstreeks 1900. H: 22 cm.
Aardewerken Delfts pannenkoekbordje. D: 22.5 cm.
Drie incomplete sluitgewichten, Frankrijk.
Vijf koperen tabaksdozen met diverse voorstellingen.
Messing kogelhuls uit WO I. H: 58 cm.
Tegel Porceleyne Fles, 'Walcheren moet droog'. HxB: 20 x 14.5 cm.
Ovalen geelkoperen tabaksdoos.
Set van zes sterling zilveren bakjes. Gewicht: 102 g.
Geelkoperen tabaksdoos met jachttafereel. L: 15.5 cm.
Geel met roodkoperen, eivormige, tabaksdoos 'verspieders'. L: 8.5 cm.
Twee tassen met zilveren beugel.
Koperen tabaksdoos met reliëfdecor. L: 13.8 cm.
Geel- met roodkoperen tabaksdoos, met florale motieven. L: 16.5 cm.
Geel- met roodkoperen tabaksdoos, met diverse scènes. L: 18 cm.
9 vorken en 10 messen, Christofle. Toegevoegd groot aantal messen.
Zijden weefsel. HxB: 57 x 44 cm.
Twee Chinese schalen met decor van 'Wensen om rijk te worden ' en 'Verliefd op chrysant' . D: 44
Twee Chinese schalen met decor van 'Wensen om rijk te worden ' en 'Verliefd op chrysant' . D: 44 cm.
Serie van 11 Chinees porseleinen borden met decor van een pagode en maanvogels met bloemenrand, laat
Serie van 11 Chinees porseleinen borden met decor van een pagode en maanvogels met bloemenrand, laat Qianlong, sommige met chips.
Serie van vier Chinees porseleinen borden met decor van een dame met lampion in een tuin, Qianlong. D: 26 cm.
Aziatische kom, blauw/wit. HxD: 12.5 x 28 cm.
Twee koperen dekselvazen met twee ringen. H: 33 en 27 cm.
Porseleinen schotel, China Wanli, met defect. D: 45.5 cm.
Ronde lakdoos met decor van bloemen. D: 26 cm.
Chinees porseleinen schotel met bloemenmand decor. D: 35 cm.
Bronzen kanon, Indonesië. L: 60 cm.
Chinees porseleinen kom met famille rose decor van vogels en bloemen, 19e eeuw. D: 37.5 cm.
Schilderij op zijde, ' The Dream of the Red Chamber', 19e eeuw. HxB: 25 x 18.5 cm.
Dekselpot met blauw-wit floraal decor. H: 53 cm.
Houtgesneden beeld 'Lang Leven', China. H: 155 cm.
Een blauw Chinees porseleinen schotel met bloemdecor, gemerkt cargo shell Kangxi, twee chips, een
Een blauw Chinees porseleinen schotel met bloemdecor, gemerkt cargo shell Kangxi, twee chips, een haarlijn en restauratie. D: 22 cm.
Zes porseleinen kopjes en zeven schoteltjes, alle famille rose, 18e eeuw, met defecten.
Drie borden famille rose, 18e eeuw.
Acht diverse blauw porseleinen kopjes en 12 schoteltjes, met defecten.
Paar Chinees porseleinen borden met floraal decor, Kangxi. D: 21 cm.
Serie van 6 kommetjes en 5 schotels Chinees porselein met decor van figuren in een landschap, 18e
Serie van 6 kommetjes en 5 schotels Chinees porselein met decor van figuren in een landschap, 18e eeuw, diverse defecten en restauraties.
Serie van 11 Imari kommetjes en 12 schoteltjes, 18e eeuw, Japan, haarscheurtjes en chips.
Paar Chinees porseleinen capucijner schotels, Qianlong, met chips. D: 21 cm.
Set van zes Chinese polychrome kop en schotels met één extra schotel, met decor van figuren rond een
Set van zes Chinese polychrome kop en schotels met één extra schotel, met decor van figuren rond een bloemenkar, gemerkt, 19e eeuw.
Vier Chinees blauw porseleinen borden met decor van bloemen en pagodes, Qianlong.
9 diverse porseleinen kommen en 13 schoteltjes, 18e eeuw, restauraties en defecten.
Aardewerken Swatow kom met blauw decor, twee dito vaasjes en een celadon vaasje.
Porseleinen ghendi met blauw decor van perzik en lotusbloem, China 18e eeuw, met defect. H: 16.5
Porseleinen ghendi met blauw decor van perzik en lotusbloem, China 18e eeuw, met defect. H: 16.5 cm.
Porseleinen vaas met blauw decor van zotjes, vogels en bloemen met zes karaktermerk, China 20e eeuw.
Porseleinen vaas met blauw decor van zotjes, vogels en bloemen met zes karaktermerk, China 20e eeuw. H: 20 cm.
Kokos cupje met zilveren binnenbekertje. H: 3.2 cm.
Yixing theepot met barst. H: 11 cm.
Porseleinen vaasje met blauw decor van zotjes, China Kangxi. H: 8.5 cm.
Drie Yixing trekpotjes, 18e - 20e eeuw.
Chinese bronzen brush pot, 'twee mannen aan het schaken'. H: 13 cm.
Twee near pair Chinees porseleinen kop en schotels met turquoise fond en florale motieven en
Twee near pair Chinees porseleinen kop en schotels met turquoise fond en florale motieven en cartouches, 18e eeuw, chips.
Japanse okimono van een immortal met staf, Meji. H: 11.5 cm.
Ivoren sculptuur van Maria, Goa Portugees koloniaal, ca. 1700. H: 8 cm.
Drie benen beeldjes. H: 9 en 8 cm.
Japanse ivoren netsuke van een man met aapje, ingelegd met parelmoer, Meiji, gesigneerd. H: 4 cm.
Twee houten netsukes, Japan. H: 4.3 en 3.5 cm.
Drie kalebassen, gegraveerd met diverse scènes, Japan, Meji. H: 5.5 cm.
844 Los(e)/Seite