844 Los(e)
844 Los(e)/Seite
Diverse bijouterieën, wo. ketting, manchetknoop en chatelaine.
Speculaasplank, 19e eeuw. HxB: 69 x 11 cm.
Divers gebruiksgoed, w.o. vaasje, flessenbak, lepeltjes en lijsten.
Drie porseleinen borden, Qianlong, 18e eeuw, restauraties en defecten.
844 Los(e)/Seite