844 Los(e)/Seite
Houten kolenkit met snijwerk. HxBxD: 33 x 34 x 43 cm.
Divers keramiek: twee bordjes, twee beeldengroepjes en een dekseldoos.
Corpus Christi, gepolychromeerd. H: 74 cm.
Twee zadeltassen Beloudj, Afghanistan rond 1900, met verzekeringsattest.
Mahoniehouten halvemaantafeltje. HxBxD: 67.5 x 67 x 33 cm.
Geslepen kristallen roemer met diverse decors en cartouches, dubbele knoop in de stam, midden 18e
Twee knipsels, Marken omstreeks 1800.
Zilveren cacaoboon op stenen voet. L: 17 cm.
Een polychroom porseleinen figuur gemerkt met een gekroonde S, Duitsland omstreeks 1900. H: 14.5
Een polychroom porseleinen figuur gemerkt met een gekroonde S, Duitsland omstreeks 1900. H: 14.5 cm.
Een paar polychrome porseleinen figuren, gemerkt met gekroonde D, Dresden, 19e eeuw, handje opnieuw gelijmd en een duimpje missend. H: 17 cm.
Miniatuur van een sierlijke dame in koperen omlijsting, 19e eeuw. H: 12 cm.
Geel met roodkoperen tabaksdoos, 'Ik hou het land met verstand, Ik snij het land al met de hand'
Geel met roodkoperen tabaksdoos, 'Ik hou het land met verstand, Ik snij het land al met de hand' L: 14.5 cm
Schilderijlijst, ingelijste oude foto van een jongetje en een haardplaat.
Eikenhouten tafel. HXBxD: 77 x 143 x 83 cm.
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in
Verzilverd bestek voor 12 personen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Vier koperen ovenschalen en drie pannen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen.
Set van 5 koperen pannen afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen.
Koperen rechaud, steelpan en diepe pan, eventueel ook te gebruiken als koeler, afkomstig van Hotel
Koperen rechaud, steelpan en diepe pan, eventueel ook te gebruiken als koeler, afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen.
Handgeknoopt tapijt, Perzië. LxB: 353 x 206 cm.
Grote hoeveelheid hotelzilver (verzilverd) afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam
Grote hoeveelheid hotelzilver (verzilverd) afkomstig van Hotel Britannia uit Vlissingen, met de naam in het bestek.
Notenhouten coulissetafel, Willem III, 19e eeuw. HxLxB: 74 x 120 x 98 cm.
Vier mahoniehouten stoelen, Biedermeier, 19e eeuw.
Vijfarmige kroonluchter met albasten armatuur.
Mahoniehouten tafel met zes stoelen, Biedermeier, 19e eeuw.
Divers keramiek, w.o. Imari bord en Royal Albert bloemenmandjes.
Drie stuks divers decoratief hangwerk, waaronder kleurenlitho van Karin Campfens.
Drie aardewerken herdenkingsborden en een beker. Toegevoegd porseleinen deurklink.
Divers w.o. sigaretten en sigarenkoker, pennen, tegel en snuff bottle.
Twee pottenkastjes, defect. Toegevoegd voetenbankje.
Spiegel in gestoken houten Louis Seize lijst, defecten. HxB: 78 x 39 cm.
Twee Droste cacaoblikjes en drie eierdoppen Maastricht met Disney figuren.
Houten betaaltafeltje. HxBxD: 55 x 60 x 45 cm.
Twee ivoren portretminiaturen van o.a. Michiel de Ruyter, laat 19e eeuw. HxB: 11 x 11 cm.
Portretminiatuur, 19e eeuw. D: 6 cm.
Tekening op papier 'Maria met kind', Italiaanse school. HxB: 10 x 8.5 cm.
Stel ivoren kandelaars op houten basement. H: 17.5 cm.
Bakelieten inktstel met vierkante glazen inktpotten, met defecten. LXB: 16.5 x 27.5 cm.
Inktpot beplakt met goudleer. HxBxD: 11.5 x 17 x 17 cm.
Handgeknoopt tapijt. LxB: 290 x 206 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met antipapistische voorstellling van twee omkeerbare portretten, die een
Vijf scrolls, China, 20e eeuw.
Vier scrolls, China, 20e eeuw.
Zes stoelen met biezen zittingen.
Stel aardewerken bustes op houten consoles, met defecten.
Twee porseleinen vazen, China, omstreeks 1900. H: 27.5 cm.
Twee schilderijen op paneel, beide gesigneerd Reiss, een gezicht op een bosrand en een gezicht op
Twee schilderijen op paneel, beide gesigneerd Reiss, een gezicht op een bosrand en een gezicht op een watergang. HxB: 11 x 20 en 14 x 26 cm.
Oosters tapijt, Pakistan. LxB: 203 x 123 cm.
Oosters tapijt. LxB: 152 x 92 cm.
Zeven lepels waarvan één afwijkend en zes vorken, Hollands gekeurd, dubbel filet in foudraal.
Zeven lepels waarvan één afwijkend en zes vorken, Hollands gekeurd, dubbel filet in foudraal. Gewicht: 790 g.
Diverse stenen kanonskogels en rariteiten.
Zilveren zeilship. HxB: 12 x 9 cm.
844 Los(e)/Seite