844 Los(e)/Seite
Zilveren theepot, 19e eeuw, Hollands gekeurd, deuk in de voet. Gewicht: 402 g.
Djokja schaaltje. HxD: 10 x 5 cm.
Stel zilveren zoutvaatjes met dito lepel. HxL: 3 x 5 cm.
Zilveren lodereindoosje en een kristallen odeurflacon met zilveren dop, stopje missend.
Zilveren rijstlepel, vleesvork en sauslepel, Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 2e gehalte.
Zilveren rijstlepel, vleesvork en sauslepel, Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 2e gehalte. Gewicht: 200 g.
Kistje met vijf zilveren voorwerpen w.o. een 19e eeuwse gesp.
Reiswekker. HxBxD: 8.5 x 6 x 5 cm.
12 zilveren lepeltjes. Gewicht: 69 g.
Divers w.o. zilveren couvert, twee bloedkoralen colliers, zilveren zakhorloge, armbandje en broche.
Zilveren schep, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw. Gewicht: 119 g.
Twee koperen tabaksdozen, L: 15.5 en 9 cm.
Zilveren koe, valse keuren. HxL: 9.5 x 13.5 cm.
Indonesische schotel, 800 gemerkt. D: 22.5 cm.
Houten dekselkistje met inhoud, waaronder munten.
Twee Djokja dekseldozen. D: 7.5 en 8 cm.
Divers zilver w.o. tasbeugel, broche en servetring Gewicht: 108 g.
Divers gebruiksgoed, waaronder odeurflesje met zilveren montuur, tabaksdoos en Wedgwood schaaltjes.
Divers zilver en verzilverd, w.o . sieraden, munten en beursje.
Grote aardewerken dekselpot met polychroom decor. H: 68 cm.
Schilderij op board 'Bosgezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 38.5 x 48.5 cm.
Tekening 'Dirigent'. Toegevoegd boek 'Sjollema', Scheltma & Holkema NV 1971. J Sjollema (1900-
Tekening 'Dirigent'. Toegevoegd boek 'Sjollema', Scheltma & Holkema NV 1971. J Sjollema (1900-1990) HxB: 19 x 13.5 cm.
Schilderij, 'Avondschildering aan de rivier', Hollandse school, 19e eeuw. HxB: 12 x 24.5 cm.
Bronzen beeld, 'Son of Amilcar'.
Mahoniehouten hoekkastje, met defecten.
Twee aardewerken borden, Frankrijk en 10 kop en schotels. D: 22.5 cm.
Porseleinen theepot met zwiebelmuster, voorzien van gevlochten hangsel, 19e eeuw.
Verzameling theelepels w.o. verzilverd.
Schilderij, olieverf op doek, 'Interieur met lezende vrouw', gesigneerd G.C. ter Kuile, gedateerd
Schilderij, olieverf op doek, 'Interieur met lezende vrouw', gesigneerd G.C. ter Kuile, gedateerd 1894. HxB: 54 x 42 cm.
Schilderij op doek 'Jonge vrouw die het haar kamt van meisje'. HxB: 46 x 30 cm.
Aquarel door Antonio de Velez, straatje in Palma 1952. HxB: 33 x 23 cm.
Aquarel 'Tjalken op het water'. A.S. Mangold HxB: 24 x 32 cm.
Aquatint 'Haven van Honfleur'. J.B. Jongkind (1819-1891) HxB 26.5 x 39.5 cm.
Aquarel 'Huizen aan de dijk', gesigneerd J. le Blanc synoniem voor A.C.W. Terhell. HxB: 28 x 38 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Emanuel van der Ven (1866-1944) HxB: 30.5 x 35 cm.
Divers hangwerk w.o. twee aquarellen, een prent en een schilderij op paneel.
Aquarel op papier 'Rozen in vaas'. J.C.U. Legner (1859-1932) HxB: 32 x 18 cm.
Houtskool tekening op papier 'Havengezicht'. Theophile de Bock (1851-1904) HxB: 16.5 x 24.5 cm.
Gemengde techniek, 'Hoek van Holland 1949', gesigneerd Avenarius. HxB: 40 x 30 cm.
Schilderij 'Bloemstilleven' op paneel, gesigneerd K. van Soest en aquarel op papier 'Strandgezicht',
Tekening, inkt op papier, 'Schepen op zee'. HxB: 9 x 18 cm.
Twee etsen: Walchers meisje in het duin en de Lange Jan te Middelburg, signatuur Braams.
Tekening, inkt op papier, 'Schepen aan de kust'. HxB: 26.5 x 36.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerderij in wintertijd', gesigneerd Navez. HxB: 29 x 46 cm.
Diverse gravures, 'Carte de Brabant', 'Stijltuin met hagen' en 'Haarlem'.
Vijf divers ingelijst, waaronder: kleurenets van August Dinders.
Schilderij op paneel, 'Bosgezicht', gesigneerd J.B. Alberts. HxB: 18 x 24 cm.
Twee schilderijen op paneel van poezen. HxB: 11.5 x 16.5 cm.
Vier schilderijen op paneel in gipsen lijst, diverse voorstellingen. HxB: 11 x 16 cm.
Aquarel 'Veenlandschap'. G.L. Kiers HxB: 28 x 38 cm.
Schilderij, 'Winterlandschap', Kees van Ameiden. HxB: 22 x 28 cm.
Oleografie op paneel, 'Honden en papegaaien'. HxB: 20 x 25 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Bloemstilleven', 1929. H. Zeegers HxB: 50 x 60 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Stilleven', gesigneerd L. Mulder. HxB: 56 x 41 cm.
Aquarel 'Zandvlakte'. G.L. Kiers HxB: 28 x 44 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op een molen aan het water'. HxB: 29 x 23 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Jongensportret', niet gesigneerd. HxB: 27 x 22 cm.
Krijttekening 'Man en vrouw aan het hooien'. Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Kustscene met schepen en wandelaars', slechte conditie. Joseph
Schilderij, olieverf op doek, 'Kustscene met schepen en wandelaars', slechte conditie. Joseph Schakewits (1848-1913) HxB: 37 x 26 cm.
844 Los(e)/Seite