- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
STROEBEL, JOHANNES ANTONIE (1821-1905), ges. Joh. A.S. r.o., oppoetsen van het harnas, paneel 30 x
EVERAARS, ADRIAAN MARINUS (1897-1980), ges. l.o. heidelandschap, doek 26 x 47 cm. ...[more]
Onbekend, onges. polderlandschap, marouflé 25 x 43 cm. ...[more]
SLIERENDRECHT, J.G., ges. l.o., gezicht op molen, boerderij en brug, board 23 x 31 cm. ...[more]
UBBELS, D.G., ges. r.o., abrikozen op aardewerk bord, paneel 23 x 30 cm. ...[more]
Onbekend, onges., gezelschap in rococo-interieur, doek 180 x 120 cm. Unknown, not signed, people
Aquatint, Het oude stadhuis van Amsterdam, door Anthonie van den Bas (1778-1838), 40 x 48 cm.
Aquatint, Het oude stadhuis van Amsterdam, door Anthonie van den Bas (1778-1838), 40 x 48 cm. ...[more]
Lot van 2 stippelgravures, A Boys School en A Girls school, George Keating naar Pasqualini, 33 x
Lot van 2 stippelgravures, A Boys School en A Girls school, George Keating naar Pasqualini, 33 x 42 cm. ...[more]
Gravure van Haarlem en omstreken, deel van kaart Hoogheemraadschap Rijnland, uitgave 1746, 57 x 72
Gravure van Haarlem en omstreken, deel van kaart Hoogheemraadschap Rijnland, uitgave 1746, 57 x 72 cm. ...[more]
Gravure; Franekera 44 x 55 cm.
Gravure; Franekera 44 x 55 cm. ...[more]
Kopergravure; Hollandia Comitatus, door Willem Blaeu, 17e eeuw 40 x 52 cm. ...[more]
LIEBMANN, ALEXANDER (1871-1938), ges. r.o., polderlandschap, aquatint 3/150 45 x 60 cm. LIEBMANN,
Onbekend, onges. ca. 1840, man- en vrouwportret uit fam. Krebbers, pendant doek 59 x 48 cm. -
Onbekend, onges. ca. 1840, man- en vrouwportret uit fam. Krebbers, pendant doek 59 x 48 cm. -gedoubleerd- ...[more]
Delphum urbs Hollandiae, gravure door Braun en Hogenberg, ca. 1657, 36 x 49 cm. Delphum urbs
Kopergravure; België, Luik, Leodiensis Dioecesis Typus, door Abraham Ortelius en Christoffel
Kopergravure; België, Luik, Leodiensis Dioecesis Typus, door Abraham Ortelius en Christoffel Plantijn anno 1612, 38 x 49 cm. ...[more]
Kopergravure: van Waterlandt met rechtsonderin Amsterdam, oudgekleurd 18e eeuw 45 x 58 cm. ...[more]
Gravure; Nova Hispania et Nova Galicia, 38 x 49 cm. ...[more]
Kopergravure: Gelderland, Rivierengebied, Nijmegen; Johannes Janssonius - Ducatus Gelriae pars prima
Kopergravure; Friesland; W. J. Blaeu - Frisia Occidentalis - ca. 1630 38 x 49 cm. ...[more]
Kopergravure; Overijssel, "Transisalania Provincia; Vulgo Over-yssel Auctor. N. ten-Have. Sch. Zwol.
Kopergravure: Groningen, Groninga Dominium Auctore Bartholdo Wicheringe, door Bartholdo Wicheringe
Kopergravure: Novissima Tabula Insular.Dordracensis, Alblasser, Crimper, Clundert etc: Comprehendens
Kopergravure, Drenthe, Drentia Statoribus, Cornelis Pynacker anno 1634, 40 x 50 cm. ...[more]
WESTENDORP, OSIECK BETSY (1880-1968), ges. en gedat. 1943, l.b. portret van heer, doek 45 x 37 cm.
WESTENDORP, OSIECK BETSY (1880-1968), ges. en gedat. 1943, l.b. portret van heer, doek 45 x 37 cm. ...[more]
VENNE, ADRIAEN PIETERSZ VAN DE (1589-1662), in de manier van, stel landlopers, paneel 33 x 26 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., spelende honden, sepia 14 x 18 cm. ...[more]
WIT, JACOB DE (1696-1754), onges. t.a., 3 putti bij bron en moeder met kind, 2 sepia in lijst 9 x
GENOELS, ABRAHAM (1640-1723), onges. t.a., landschap met 2 vrouwen bij een beeld van Apollo, sepia
RIJN, REMBRANDT VAN (1606-1669), naar, Rondtrekkende boerenfamilie, ets 10 x 8,5 cm. RIJN, REMBRANDT
BLES, DAVID JOZEF (1821-1899), ges. r.o., twee deftige dames, potloodtekening 30 x 20 cm. -verso:
Onbekend, onges. figuren op markt, ets 14 x 18 cm. ...[more]
Lot van 2 gravures met mythologische voorstelling, 18e eeuw 16 x 20 cm. ...[more]
ROBERTSON, SUZE (1855-1922), ges. r.o., portret van meisje, krijttekening 18 x 13 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, portret van man met mantel, gouache ovaal 12 x 9 cm. ...[more]
DORé, GUSTAVE (1832-1883), toegeschreven aan, ges. r.o., portretstudie, tekening 21 x 16 cm. Met
MULLER-CASSEL, ADOLF (1864-1943), ges. r.o., vioolspelen in interieur, doek 83 x 63 cm. MULLER-
MICHAELIS, HEINRICH (1837-1898), ges. en gedat. 1895 l.o., portret van lezende oude man aan tafel,
Onbekend, onges. 16e eeuw portret van Apostel Paulus, doek 73 x 56 cm. -gedoubleerd- Unknown, unges.
Onbekend, onges. 18e eeuw, de kruisiging van Petrus, doek 93 x 68 cm. Unknown, unsigned 18th
NIEUWENHOVEN, WILLEM VAN (1879-1973), ges. r.b., portret van visser met pijp, doek 60 x 50 cm.
NAUWELAERTS, GEORGES (1873-1939), ges. en gedat. 1901 r.b., moeder en dochter lezen brief, doek
NAUWELAERTS, GEORGES (1873-1939), ges. en gedat. 1901 r.b., moeder en dochter lezen brief, doek 125 x 58 cm. ...[more]
GROBE, GERMAN (1857-1938), ges. r.o., watermolen, doek 88 x 65 cm. GROBE, GERMAN (1857-1938), signed
Onbekend, gemon. AMB r.o., zonnebloemen in raamopening, doek 105 x 85 cm. ...[more]
VREUMINGEN, DIRK JOHANNES VAN (1818-1897), gemon. D.J.v.V. l.o., figuren in bootje aan oever, paneel
Dubbelzijdig olieverf op koper met afbeelding van interieur en Maria met kind, 19e eeuw. ...[more]
Onbekend, in de manier van A. Hulk, 19e eeuw, schepen voor de kust, paneel 18 x 25 cm. ...[more]
WIJNGAERDT, ANTONIE JACOB VAN (1808-1887), ges. r.o., figuren bij vissersboot aan de kust, paneel 14
HELFFERICH, FRANS (1871-1941), ges. r.o., eend met kuikens aan waterkant, paneel 12 x 17 cm.
Onbekend, onges., meisje met hond op trap, paneel 18 x 14 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, man met baard, paneel 26 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century, man
Onbekend, onges. 19e eeuw, man met baard, paneel 26 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century, man with beard, oil on panel 26 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. slapende monnik, paneel 27 x 21 cm. Unknown, unclear signed l.l. sleeping
Onbekend, onduid. ges. slapende monnik, paneel 27 x 21 cm. Unknown, unclear signed l.l. sleeping monk, oil on panel 27 x 21 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, ovaal portret van meisje, paneel 14 x 11 cm. -in 17e eeuws lijstje-
HEEREBAART, GEORGIUS (1829-1915), ges. l.o., moeder met kind op zandweg, paneel 14 x 22 cm.
Onbekend, gemon. W.D.L. en gedar. '79 l.o., vissers aan oever, paneel 16 x 26 cm. ...[more]
OLDENHAVE, ARNOLDUS (1905-1997), ges. en gedat. 1949 m.o., figuren tijdens feestelijke dag op de
Onbekend, in de manier van W. Verschuur 19e eeuw, paarden in stal, paneel 21 x 31 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite