(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2102 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2102 Los(e)

BUYS BOB (1912-1970), ges. l.o. zonnig terras, aquarel 25 x 30 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. r.o. oosterse markt, paneel 34 x 44 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges., lot van aquarel en gemengde techniek, div. afmetingen Unknown, lot of a watercolor and mixed media ...[more]

LEON, JEAN, ges. r.o., meisje met hoed, paneel 25 x 20 cm. ...[more]

MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm. ...[more]

MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., staand paard, ets 13 x 16 cm. ...[more]

MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm. ...[more]

MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm.cm. ...[more]

HOIJTEMA, THEODOOR VAN (1863-1917), ges. r.o., 'Bosidylle', litho 31 x 21 cm. ...[more]

Onbekend, onges. vissersboten aan de kust, paneel 31 x 41 cm. ...[more]

KAMPHUIS, PAUL (1948), ges. r.o., menigte, doek 80 x 70 cm. Kamphuis, Paul, signed, crowd, canvas 80 x 70 cm. ...[more]

KREUZER, ALOYS (1911-1977), ges. en gedat. 1964 r.o., fluitspelen met stad op de achtergrond, paneel 22 x 32 cm. ...[more]

BEEKMAN, CHRIS (1887-1964), ges. r.o., straatmuzikanten, litho 17 x 20 cm. ...[more]

Onbekend, onges. figuren op steiger, doek 40 x 30 cm. ...[more]

HOIJTEMA, ANTOINETTE AGATHA (1875-1967), beide ges. en gedat. 1931 r.b., portret van man en vrouw, doek pendant 45 x 35 cm. ...[more]

CIONI, CARLO (GEB. 1930), compositie, gem. tech. 50 x 70 cm. ...[more]

PIECK, ADRI (1894-1982), ges. r.o., gezicht op kerk, marouflé 30 x 18 cm. ...[more]

MENNENS, J., ges. l.b., stel boeren, doek 10 x 14 cm. Mennens, J., signed, couple of peasants, canvas 10 x 14 cm. ...[more]

Schultz, met sign. l.o., figuren op het strand, paneel 20 x 25 cm. ...[more]

Onbekend, onges. Stadsgezicht, paneel 35 x 26 cm. ...[more]

HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguur, doek 100 x 100 cm. Heijboer, Anton, signed, female figure, canvas 100 x 100 cm. ...[more]

Derriere le miroir, lot van 3 edities; Steinberg No244 mei 1977, Tapies No234 mei 1979 en Lindner No226 december 1977 ...[more]

Derriere le miroir, lot van 3 edities; Palazuelo No229 mei 1978, Pol Bury No228 maart 1978 en Riopelle No208 februari 1974 ...[more]

Derriere le miroir, lot van 4 edities; Ubac No251, Monory No227 januari 1978, Noguchi No245 mei 1981 en Takis No249 november 1981 ...[more]

Maeght Editeur 'Noise', 3 edities; nummer 1 uit mei 1985, nummer 2 uit september 1985 en nummer 3 uit januari 1986 ...[more]

Derriere le miroir, lot van 3 edities; Miro No231 november 1978, Alechinsky No247 oktober 1981 en Bram van Velde No240 1980 ...[more]

Derriere le miroir, Chagall, lot van 3 edities, No225 oktober 1977, No235 oktober 1979 en No246 mei 1981 ...[more]

  • 2102 Los(e)