- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
BUYS BOB (1912-1970), ges. l.o. zonnig terras, aquarel 25 x 30 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o. oosterse markt, paneel 34 x 44 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges., lot van aquarel en gemengde techniek, div. afmetingen Unknown, lot of a
Onbekend, onduid. ges., lot van aquarel en gemengde techniek, div. afmetingen Unknown, lot of a watercolor and mixed media ...[more]
Onbekend, gemon. A.M. l.o., drukke dag op het strand, gouache op drukwerk 21 x 30 cm. Unknown,
LEON, JEAN, ges. r.o., meisje met hoed, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., staand paard, ets 13 x 16 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm.cm. ...[more]
HOIJTEMA, THEODOOR VAN (1863-1917), ges. r.o., 'Bosidylle', litho 31 x 21 cm. ...[more]
DIELS, JEF (GEB. 1952), gemon. J.H.D. m.o., stilleven met knoflook, paneel 12 x 14 cm. ...[more]
DIELS, JEF (GEB. 1952), gemon. J.H.D. en gedat. '05 r.o., stilleven met sjalotjes, paneel 9,5 x 15
DIELS, JEF (GEB. 1952), gemon. J.H.D. en gedat. '05 r.o., stilleven met sjalotjes, paneel 9,5 x 15 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. MW en gedat. '78 l.o., boom in landschap, aquarel 5,5 x 5 cm. ...[more]
Onbekend, onges. vissersboten aan de kust, paneel 31 x 41 cm. ...[more]
GARRINGTON, LEONARA, met sign. r.o., zomerse dag aan de kust, paneel 30 x 40 cm. ...[more]
KLAASSE, PIET ( 1918-2001), ges. r.o., Drie biddende Joodse figuren, litho 37/100, 56 x 69 cm.
KAMPHUIS, PAUL (1948), ges. r.o., drie staande figuren , doek 70 x 50 cm. Kamphuis, Paul, signed,
KAMPHUIS, PAUL (1948), ges. r.o., menigte, doek 80 x 70 cm. Kamphuis, Paul, signed, crowd, canvas 80
KAMPHUIS, PAUL (1948), ges. r.o., menigte, doek 80 x 70 cm. Kamphuis, Paul, signed, crowd, canvas 80 x 70 cm. ...[more]
KAMPHUIS, PAUL (1948), ges. r.o., drie lopende vrouwen , doek 60 x 50 cm. Kamphuis, Paul, signed,
CHARAY, RENAR, ges. en genummerd e.a. 5/15 dame uitkijkend op landschap, litho 49 x 57 cm. Renar
KREUZER, ALOYS (1911-1977), ges. en gedat. 1964 r.o., fluitspelen met stad op de achtergrond, paneel
KREUZER, ALOYS (1911-1977), ges. en gedat. 1964 r.o., fluitspelen met stad op de achtergrond, paneel 22 x 32 cm. ...[more]
BEEKMAN, CHRIS (1887-1964), ges. r.o., straatmuzikanten, litho 17 x 20 cm. ...[more]
TEELING, PETER (1946), ges., lot van 2 etsen: schildersatelier en landschap Teeling, Peter,
Onbekend, onges. figuren op steiger, doek 40 x 30 cm. ...[more]
HOIJTEMA, ANTOINETTE AGATHA (1875-1967), beide ges. en gedat. 1931 r.b., portret van man en vrouw,
HOIJTEMA, ANTOINETTE AGATHA (1875-1967), beide ges. en gedat. 1931 r.b., portret van man en vrouw, doek pendant 45 x 35 cm. ...[more]
NAGELKERKE, LOUIS (GEB. 1949), ges. m.o., aziatische schone, pastel 60 x 47 cm. ...[more]
NAGELKERKE, LOUIS (GEB. 1949), ges. m.o., aziatische schone, pastel 62 x 38 cm. ...[more]
VALK, EDUARD (1926-2012), ges., Liggend naakt, lot van 2 tekeningen in blauw krijt, 30 x 45 cm.
CIONI, CARLO (GEB. 1930), compositie, gem. tech. 50 x 70 cm. ...[more]
GAST, STEFFIE, ges. l.o., cowboy op paard gezien op de rug, pastel 106 x 41 cm. ...[more]
LENGRAND, JEAN-MICHEL (1955), ges. r.o. zittende dame in metafysisch landschap, paneel 86 x 66 cm.
KRASNYANSKY, ANATOLE (1930), ges. en genummerd 254/300 Harlekijn met harp, zeefdruk 85 x 63 cm.
PIECK, ADRI (1894-1982), ges. r.o., gezicht op kerk, marouflé 30 x 18 cm. ...[more]
MENNENS, J., ges. l.b., stel boeren, doek 10 x 14 cm. Mennens, J., signed, couple of peasants,
MENNENS, J., ges. l.b., stel boeren, doek 10 x 14 cm. Mennens, J., signed, couple of peasants, canvas 10 x 14 cm. ...[more]
Francine, met sign. l.o., spelende kinderen aan het strand, paneel 20 x 25 cm. ...[more]
Francine, met sign. l.o., spelende kinderen aan het strand, paneel 17 x 23 cm. ...[more]
Schultz, met sign. l.o., figuren op het strand, paneel 20 x 25 cm. ...[more]
Onbekend, onges. Stadsgezicht, paneel 35 x 26 cm. ...[more]
KONING EDZARD WILLEM (1869-1954), gemono. l.o. Boerderij aan vaart, maroufle 37 x 53 cm. ...[more]
KONING EDZARD WILLEM (1869-1954), gemono. l.o. dorp aan vaart, maroufle 24 x 32 cm. ...[more]
SCHNEUER, DAVID (1905-1988), ges. r.o., frivool halfnaakt, litho 129/300 65 x 44 cm. SCHNEUER, DAVID
KUHN, PIETER (1910-1966), ges. r.o., kapitein Rob met zijn hond Skip, zeefdruk 8/200 56 x 38 cm.
KUHN, PIETER (1910-1966), ges. r.o., kapitein Rob met zijn hond Skip, zeefdruk 8/200 56 x 38 cm. ...[more]
BEN DAVID, A.J., zonder signatuur, portret van man met rode broek, doek 124 x 72 cm. Ben David, A.
VETHAL, O, ges. en gedat. 1998 uitkijk op dorp, aquarel 75 x 55 cm. Vethal, O. signed and dated 1998
Onbekend, bloemstilleven, aquarel 51 x 36 cm. Unknown, flowers, watercolor 51 x 36 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), beide ges. en één gedat. 1978, staand paard, pendant ets 19 x 37 cm.
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), beide ges. en één gedat. 1978, staand paard, pendant ets 19 x 37 cm. ...[more]
LEEUWEN, WIL VAN, ges. en gedat. 1989 r.o., 'De lente', zeefdruk 200/80 51 x 61 cm. ...[more]
AMEN, WOODY VAN (GEB. 1936), ges. en gedat. '60 r.o., compositie in bruin, doek 60 x 90 cm. AMEN,
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguur, doek 100 x 100 cm. Heijboer, Anton, signed,
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguur, doek 100 x 100 cm. Heijboer, Anton, signed, female figure, canvas 100 x 100 cm. ...[more]
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Steinberg No244 mei 1977, Tapies No234 mei 1979 en Lindner
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Steinberg No244 mei 1977, Tapies No234 mei 1979 en Lindner No226 december 1977 ...[more]
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Palazuelo No229 mei 1978, Pol Bury No228 maart 1978 en
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Palazuelo No229 mei 1978, Pol Bury No228 maart 1978 en Riopelle No208 februari 1974 ...[more]
Derriere le miroir, lot van 2 edities; Riopelle No232 januari 1979 en No218 maart 1976 ...[more]
Derriere le miroir, lot van 2 edities; Garache No222 februari 1977 en No237 januari 1980 ...[more]
Derriere le miroir, lot van 4 edities; Ubac No251, Monory No227 januari 1978, Noguchi No245 mei 1981
Derriere le miroir, lot van 4 edities; Ubac No251, Monory No227 januari 1978, Noguchi No245 mei 1981 en Takis No249 november 1981 ...[more]
Derriere le miroir, Steinberg No250 augustus 1982, 'Hommage à Aimé et Marguerite Maeght' ...[more]
Maeght Editeur 'Noise', 3 edities; nummer 1 uit mei 1985, nummer 2 uit september 1985 en nummer 3
Maeght Editeur 'Noise', 3 edities; nummer 1 uit mei 1985, nummer 2 uit september 1985 en nummer 3 uit januari 1986 ...[more]
Maeght Editeur 'Noise', 4 edities; nummer 5 uit september '86, nummer 6 uit december '86, nummer 7
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Miro No231 november 1978, Alechinsky No247 oktober 1981 en
Derriere le miroir, lot van 3 edities; Miro No231 november 1978, Alechinsky No247 oktober 1981 en Bram van Velde No240 1980 ...[more]
Derriere le miroir, Chagall, lot van 3 edities, No225 oktober 1977, No235 oktober 1979 en No246
Derriere le miroir, Chagall, lot van 3 edities, No225 oktober 1977, No235 oktober 1979 en No246 mei 1981 ...[more]
2102 Los(e)/Seite