- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
LAVROV, ges. en gedat. '51, r.o., abstract, tekening 38 x 28 cm. Lavrov, signed and dated '51,
LAVROV, ges. en gedat. '51, r.o., abstract, tekening 38 x 28 cm. Lavrov, signed and dated '51, composition, drawing 38 x 28 cm. ...[more]
ITSELL, J., ges. r.o., abstract, gouache op karton 55 x 50 cm. Itsell, J., signed, abstract, gouache
ITSELL, J., ges. r.o., abstract, gouache op karton 55 x 50 cm. Itsell, J., signed, abstract, gouache 55 x 50 cm. ...[more]
BAUER, WILLIE, ges. l.o., abstract, gouache op karton 47 x 66 cm. Bauer, Willie, signed, abstract,
BAUER, WILLIE, ges. l.o., abstract, gouache op karton 47 x 66 cm. Bauer, Willie, signed, abstract, gouache, 47 x 66 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. gesigneerd l.o., gedateerd 1956, abstract, goauche op karton, 43 x 60 cm. Unknown,
BERVOETS, PAUL (1931-2002), ges. l.o., figuur met beesten, board 60 x 73 cm. Bervoets, Paul, signed,
WOLVECAMP, THEO (1925-1992), ges. r.o., abstract, zeefdruk (180/250,1989) 50 x 60 cm. Wolvecamp,
MACK, HEINZ (GEB. 1931), ges. l.o., compositie, zeefdruk 170/190 100 x 70 cm. (restauraties)
MACK, HEINZ (GEB. 1931), ges. l.o., compositie, zeefdruk 170/190 100 x 70 cm. (restauraties) ...[more]
DELCOURT-KONIG, ANNABEL (GEB. 1963), ges. verso, compositie, gem. tech. 44 x 39 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o, Liggend naakt met dieren, zeefdruk (148/150,1997) 82 x 84 cm.
HARING, KEITH, Andy Mouse, zeefdruk 77 x 77 cm. -uitgegeven door George Mulder Fine Art te Amsterdam
RIESSEN, WOUTER VAN (1967), ges. l.o., man met Pinokkio-pop, zeefdruk (14/35,2001) 55 x 75 cm.
Affiche: Mondrian, Pace Gallery New York, 87 x 62 cm. (glas defect) Poster: Mondrian, Pace Gallery
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o, Naakt met dieren, zeefdruk (115/200,1990) 100 x 100 cm. (glas
BERVOETS, PAUL (1931-2002), ges. r.o., beesten, tekening 20 x 30 cm. Bervoets, Paul, signed,
BERVOETS, PAUL (1931-2002), ges. r.o., beesten, tekening 20 x 30 cm. Bervoets, Paul, signed, animals, drawing 20 x 30 cm. ...[more]
FIROUX, JEAN, ges. l., stilleven met citroenen, gouache 30 x 40 cm. Firoux, Jean, signed, stillife
FIROUX, JEAN, ges. l., stilleven met citroenen, gouache 30 x 40 cm. Firoux, Jean, signed, stillife with lemons, gouache 30 x 40 cm. ...[more]
NEGULESCO, JEAN (1900-1993), ges. en gedat. 1969 l.o., compositie met twee figuren, tekening met
NEGULESCO, JEAN (1900-1993), ges. en gedat. 1969 l.o., compositie van zittend naakt, tekening met
WARHOL, ANDY, Marilyn Monroe, zeefdruk Sunday B. Morning uitgave 90 x 90 cm. WARHOL, ANDY, Marilyn
DALI (1904-1989), ges. r.o., surrealistische compositie, ets 233/300 26 x 37 cm. ...[more]
BYTEBIER, JEAN-MARIE (GEB. 1963), gemon. l.o. en gedat. '97 l.o., 'van Pool tot Pool', gem. tech. 26
BYTEBIER, JEAN-MARIE (GEB. 1963), gemon. l.o. en gedat. '97 l.o., 'van Pool tot Pool', gem. tech. 26 x 18 cm. ...[more]
RöLING, MARTE (geb. 1939), ges. r.o., Koningin Beatrix, zeefdruk (104/200,1990) 70 x 78 cm.
Warhol, Andy, Queen Elizabeth, gicléeprint 88 x 70 cm. -uitgeven door George Mulder Fine Art te
RAVEEL, ROGER (1921-2013), ges. r.o., de redenaar, houtsnede (32/40) 80 x 57 cm. Raveel, Roger (
RAVEEL, ROGER (1921-2013), ges. r.o., Een abstractie in mijn tuin, houtsnede (16/30) 77 x 56 cm.
TING, WALASSE (1929-2010), ges. en gedat. '89 r.o., compositie met vrouwen en gele kat, zeefdruk
CORNEILLE (1922-2010), ges. achterzijde, L'arbre rouge, aardewerk schaal (13/25,1993), diam. 60
VIOTTI, ETTORE, ges. achterzijde, 'Bersaglio", blauw object, gemengde techniek/karton, diam. 45
WEVERS, ROBERT (GEB. 1963), ges. en gedat. 2005 verso, 'Helmholte paradijs'(studie) voor 'The Fungal
LEMAIRE, FRITS (1921-2006), lot van 4 foto's met Eugene Brands en maskers (1947,herdruk), eenmaal
LEMAIRE, FRITS (1921-2006), lot van 6 foto's: drie stillevens, woestijnlandschap, twee Afrikaanse
LEMAIRE, FRITS (1921-2006), lot van 4 foto's met Eugene Brands' lichttekeningen (1947, herdruk),
Map diverse grafiek en drukwerk Map diverse prints ...[more]
RAVEEL, ROGER (1921-2013), ges. r.o., zittende man, litho (36/300), 65 x 50 cm. Raveel, Roger (
LATASTER, GER (1920-1912), ges. r.o. abstract, litho (33/300,1988) 65 x 50 cm. Lataster, Ger,
LATASTER, GER (1920-1912), ges. r.o. abstract, litho (33/300,1988) 65 x 50 cm. Lataster, Ger, signed, abstract, lithograph 65 x 50 cm. ...[more]
LATASTER, GER (1920-1912), ges. r.o. abstract, litho (36/300,1988) 65 x 50 cm. Lataster, Ger,
LATASTER, GER (1920-1912), ges. r.o. abstract, litho (36/300,1988) 65 x 50 cm. Lataster, Ger, signed, abstract, lithograph 65 x 50 cm. ...[more]
FILCER, LUIS (1927-2018), ges. l.o., jongen en liggend naakt, litho (10/125) 51 x 66 cm. Filcer,
JORN, ASGER (1914-1973), ges. r.o., abstract, litho (e.a., 1961) 50 x 66 cm. Jorn, Asger (1914-
LUCEBERT (1924-1994), ges. r.o., ventje met malle hoed, ets (9/80,1975) 50 x 65 cm. Lucebert,
MARINI, MARINO (1901-1980), ges. r.o., ruiter en paard, ets (43/55) 53 x 43 cm. (vlekkerig langs
ARMANDO (1929-2018), ges. m.o., boomstam, litho (36/300,1988) 50 x 65 cm. Armando, signed, tree,
ARMANDO (1929-2018), ges. m.o., boomstam, litho (36/300,1988) 50 x 65 cm. Armando, signed, tree, lithograph 50 x 65 cm. ...[more]
SCHOONHOVEN, JAN (1914-1994), ges. r.o., abstract, zeefdruk (36/300,1989) 65 x 50 cm. Schoonhoven,
SCHOONHOVEN, JAN (1914-1994), ges. r.o., abstract, zeefdruk (33/300,1989) 65 x 50 cm. Schoonhoven,
Lot van 3 stuks grafiek, kunstenaars: M. Vonk, Bob ten Hoope, Ronald Wigman Lot of 3 different
Lot van 3 stuks grafiek, kunstenaars: M. Vonk, Bob ten Hoope, Ronald Wigman Lot of 3 different prints ...[more]
OPHEUSDEN, JAN PETER VAN, ges. r.o., ruiters in een circus, zeefdruk (51/125) 64 x 73 cm. Opheusden,
OPHEUSDEN, JAN PETER VAN (GEB. 1941), ges. r.o., 'Het gezin', doek 84 x 75 cm. ...[more]
LINDEN, HETTY VAN DER, ges. r.o., figuren met hond, litho (39/75) 75 x 75 cm. Linden, Hetty van der,
OPHEUSDEN, JAN PETER VAN (GEB. 1941), ges. r.o., 'Buket', doek 80 x 80 cm. ...[more]
SMIT, PIM (1970), ges. r.o., hond buiten adem, zeefdruk (57/150) 75 x 85 cm. Smit, Pim (1970),
TEEKEN, TOON (1944), gedat. '86 r.o., compositie, gouache 35 x 50 cm. ...[more]
LO-A-NJOE, GUILLAUME (GEB. 1937), ges. r.o., compositie met hoofd en bomen, gem. tech. 50 x 65 cm.
LO-A-NJOE, GUILLAUME (GEB. 1937), ges. r.o., compositie met hoofd en bomen, gem. tech. 50 x 65 cm. ...[more]
LO-A-NJOE, GUILLAUME (GEB. 1937), ges. r.o., compositie met figuur, gem. tech. 50 x 65 cm. ...[more]
LO-A-NJOE, GUILLAUME (GEB. 1937), ges. r.o., compositie, gem. tech. 50 x 65 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o, Circus, zeefdruk (162/200,1993) 75 x 105 cm. Corneille, signed,
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o, Circus, zeefdruk (162/200,1993) 75 x 105 cm. Corneille, signed, Circus, screenprint 75 x 105 cm. ...[more]
CREMER, JAN (1940), beide ges. en gedat. '06 r.o., zeegezicht, pendant zeefdruk 56/125 -Herkomst:
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1985), beide ges. en gedat. '76 r.o., compositie met figuren, lot van 2
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1985), ges. r.o., olifant, zeefdruk (67/100,1976) 70 x 52 cm. Bohemen,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (24/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (24/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed, hearts, screenprint 74 x 52 cm. ...[more]
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (29/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed,
CREMER, JAN (1940), ges. r.o., harten, zeefdruk (29/250,1992) 74 x 52 cm. Cremer, Jan, signed, hearts, screenprint 74 x 52 cm. ...[more]
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Nabucco, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed,
CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., Nabucco, litho (75/200,1990) 50 x 40 cm. Corneille, signed, Nabucco, lithograph 50 x 40 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite