(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2102 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2102 Los(e)

Zilveren sigarettendoos, houten/velours binnenzijde, 835/000 A silver etui ...[more]

Zilveren schaal met parelrand, geh. 835/000, 297gr. A silver plate ...[more]

Zilveren ovale schaal geh. 835/000, gew.745gr. 37 x 28cm. A silver dish ...[more]

Zilveren ajour bewerkte mand, afgezet met parelrand, geh. 835/000 gew. 650gr. l 34 x 22 x 7 cm. A silver basket, w. 650gr. 835/000 ...[more]

Zilveren mand ajour bewerkt afgezet met parelrand, geh. 925/000, br.gew. 331gr. A silver basket, 331gr. 925/000 ...[more]

4 delen zilveren theeservies, met parelrand, geh. 800/000 gew.1800 gr. A silver tea service, 800/000, ca. 1800gr. ...[more]

Lot zilverwerk waarbij blauwglazen garnituur gevat in zilveren monturen A lot silver ware with blue glass ...[more]

3 delen zilveren suiker en melkstel, gew.437gr. A silver milksugar service ...[more]

Odeur flacon, gouden montuur, (gebroken) 19e eeuw A crystal with gold flacon ...[more]

Lot met 14 zilveren miniaturen, w.o. Hooykaas A lot with silver miniatures ...[more]

Lot zilverwerk waarbij loderein doosjes, brillenkoker, schaar, div. kwal. 235gr. waarbij 19e eeuw A lot silver ware ...[more]

Lot zilverwerk waarbij, breipendop collier, diverse kettingen munthangers, div. kwal. gew. 347gr. A lot silver ware ...[more]

Lot met 2 zilveren schalen, div. kwal. A lot with 2 silver dishes ...[more]

Lot zilverwerk waarbij zeeuwse knoppen gew. 40gr. ...[more]

Zilveren schaal, diam.24cm. gew. 268gr. ...[more]

Lot divers zilver, w.o. asbakken ...[more]

dienblad in zilveren bewerkt montuur met handvatten, geh. 835/000, Hooykaas, jl. 1967 A silver dish, Holland Hooykaas, 1967 835/000 ...[more]

Serie van 12 zilveren visbestekken waarbij dien bestek, geh. 925/000, gew. 1732 gr. A lot with 12 fish couverts ...[more]

Celadon vaas, gemerkt the Lion & Sun mark of Iran, 20e eeuw, h. 18 cm. ...[more]

Keramiek geglazuurde schaal, vermoedelijk Korea, 20e eeuw, diam. 21 cm. ...[more]

Lot van 7 godenbeeldjes, w.o. Boeddha en Shiva, India. ...[more]

Houten theebus met greep en reliëf van bloemen, China 20e eeuw, h. 20 cm. ...[more]

Benen opiumpijp met gegraveerd decoratie van figuren, China, l. 49 cm. Opium pipe, bone, China, l. 49 cm. ...[more]

Lot divers, w.o. bronzen beeldjes en stempels, China 20e eeuw. ...[more]

Lot van 9 bronzen sculpturen, w.o. Boeddha en 2 wierrook bakjes. ...[more]

Zandstenen oliebrander met reliefdecor van cobra, India, 30 x 20 cm. en een bronzen oliehouder op 3-poot met steel. ...[more]

Lot van 6 beelden, w.o. Ganesha en de hand van Boeddha op sokkel, India. ...[more]

Meester en leerling, penseeltekening op papier, Perzië, 21 x 17 cm. Master and scholar, drawing in ink, Persia, 21 x 17 cm. ...[more]

Lot van 2 gebedsmolens aan houten steel met opgerold papier met de mantra om mani padme hum, Tibet 20e eeuw. ...[more]

Lot van 8 Chinese nailcovers ...[more]

Lot van 5 bronzen beeldjes, w.o. Hanuman en Ganesha, Azie ...[more]

Lot van een buffelhoorn offerbeker, zgn. Libation cup, (met rapport van constatering, trekpotje en snijwerk, Thailand 20e eeuw. ...[more]

Lot van 3 bronzen Lingams of offerzuiltjes, w.o. met relief van Shiva, India ...[more]

Lot divers, w.o. snuffbottles en gewichten, China 20e eeuw. ...[more]

  • 2102 Los(e)