- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
Bronzen buste, "Sylvia" op albasten voet, ges. Antoine Nelson, h. 17 cm. ...[more]
Marmeren sculptuur van baadster, "Baigneuse", h. 37 cm. (hoofd en arm gerestaureerd) ...[more]
Lot van een stereokijker met stereoplaatjes en diverse gewichten in dekseldoosje. ...[more]
Stel vergulde Napoleon III kandelaars, ges. met gieterij Ferdinand Barbedienne (1810-1892), h. 28
Lot van 3 aardewerk olielampjes, Romeins (1x gerestaureerd) A collection of 3 potter lamps, Roman (
Lot van 3 aardewerk olielampjes, Romeins (1x gerestaureerd) A collection of 3 potter lamps, Roman (1x restored) ...[more]
Bronzen sculptuur van naakte dame, gemono. GLH= Gunnar Lindhardt Hansen (1893-1945), Denemarken,
Bronzen sculptuur van naakte dame, gemono. GLH= Gunnar Lindhardt Hansen (1893-1945), Denemarken, h. 33 cm. ...[more]
Mahonie likeurkeldertje met interieur van 4 karaffen en 6 glaasjes met goudverf gedecoreerd, 18e
Mahonie likeurkeldertje met interieur van 4 karaffen en 6 glaasjes met goudverf gedecoreerd, 18e eeuw, h. 23, br. 30, d. 19 cm. ...[more]
Stel gietijzeren kienspaan kandelaars, vermoedelijk 18e eeuw en gietijzeren wand kaarsenhouder.
Stel gietijzeren kienspaan kandelaars, vermoedelijk 18e eeuw en gietijzeren wand kaarsenhouder. ...[more]
Lot van 3 diverse kistjes w.o. tabaksdoos Combination of 3 boxes, including tobacco box ...[more]
Lot van 4 koperen 1-lichts kandelaars ...[more]
Stel terracotta schenkkannen
Stel terracotta schenkkannen ...[more]
Passerset in kist, ca. 1900 Compass set in box, about 1900 ...[more]
Koperen 1-lichts kandelaar
Koperen 1-lichts kandelaar ...[more]
Bronzen eenlichts kandelaar op ronde voetplaat, 17e eeuw, h. 15 cm. ...[more]
Bronzen Renaissance vijzel met stamper, Spanje 16e eeuw, h. 7, diam. 11 cm. ...[more]
Stel bronzen 1-lichts kandelaars gedragen door leeuwen, h. 22 cm. A pair of bronze candlesticks with
Stel bronzen 1-lichts kandelaars gedragen door leeuwen, h. 22 cm. A pair of bronze candlesticks with lions, h. 22 cm. ...[more]
Empire pendule in bronzen kast met cupido op marmeren sokkel (uurwerk elektrisch), h. 31 cm.
Lot van 3 reisikonen, w.o. 1 x dubbelzijdig, Rusland ...[more]
Lot van een Biedermeier schildpad lepeldoosje en brillenkoker, 19e eeuw. ...[more]
Amsterdamse in leer uitgevoerde politiehelm met koperen stadswapen, ca. 1900. ...[more]
Lot van een tinnen "Stitze", gedat. 1835 en bierkan, gedat. 1840, Duitsland 19e eeuw. ...[more]
Tinnen 1-lichts kandelaar
Tinnen 1-lichts kandelaar ...[more]
Zwartgelakte houten snuifdoosje met afbeelding naar prent van portret van Peter Fischer the Elder,
Steengoed Baardmankruik met zoutglazuur en het wapen van Amsterdam, vermoedelijk Frechen ca, 1620-
Steengoed Baardmankruik met zoutglazuur en het wapen van Amsterdam, vermoedelijk Frechen ca, 1620-1650, h. 26 cm. ...[more]
Terracotta schenkkannetje als hoofd met greep, h. 12 cm. ...[more]
Glazen wijnbeker met gravering van bloemranken, 18e eeuw, h. 21,5 cm. Wine glass with engraving of
Glazen wijnbeker met gravering van bloemranken, 18e eeuw, h. 21,5 cm. Wine glass with engraving of flowers, 18th century, h. 21,5 cm. ...[more]
Glas met radgravure van twee heren bij een tafel en het opschrift: "een glaasie van vrindschap", 18e
Glas met radgravure van dame en heer bij een tafel en het opschrift: "een glasyn van vrindschap",
Tinnen Louis XV tabakspot op acanthusblad pootjes, Frankrijk 18e eeuw, h. 16 cm. ...[more]
Tinnen klepkan, zgn. Tappit-hen, Schotland ca. 1800, h. 29 cm. Pewter lidded "Tappit Hen", Scotland ca. 1800, h. 29 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van wijnplukster, 19e eeuw, h. 20 cm. Bronse sculpture of a wine picker, 19th
Bronzen sculptuur van wijnplukster, 19e eeuw, h. 20 cm. Bronse sculpture of a wine picker, 19th century, h. 20 cm. ...[more]
Bronzen plaquette met relief portretten van J.J. Rousseau en Voltaire, ges. Domard F., 19e eeuw,
Bronzen plaquette met relief portretten van J.J. Rousseau en Voltaire, ges. Domard F., 19e eeuw, diam. 16.5 cm. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van 'De paardentemmer', ges. R.Kaesbach (=Rudolf Kaesbach 1873-
Bronzen buste van kinderkopje, onduid. gestempeld, h. 7 cm. ...[more]
Stel bronzen sculpturen met voorstelling van Mercurius en Themis, ges: H. Müller (=Hans Muller
Lot tinnen miniaturen, w.o. kraantjeskan en vijzel. ...[more]
Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and
Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and enamel medallion ...[more]
Bronzen Bizantijns kruis, mogelijk Russisch 10e/11e eeuw, 10,5 x 7 cm. ...[more]
Serie van 6 groen kelkglazen, 19e eeuw, h. 12 cm. ...[more]
Miniatuur schildering in ovale montuur ...[more]
Miniatuur portret van man in uniform, 19e eeuw, 11 x 9 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur met voorstelling van man voortgetrokken door slee met paard gekleed in Russische
Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th
Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th century ...[more]
Stel verzilverd op koperen 1-lichts kandelaars, 19e eeuw, h. 28 cm. Pair of 2 plated on copper
Lot van 5 miniatuur portretten van deftige man en vrouwen, 8,5 x 6,5 cm. ...[more]
Geborduurd dames beursje versierd met decor van figuren aan kade ...[more]
Glazen slingerglas met geëtst decor van zwaan, h. 18 cm. ...[more]
Lot bestaande uit 2 brillenkokers, 19e eeuw, hierbij een goudweegschaaltje ...[more]
Hindeloopen troffel en koektrommel met afbeelding van botter en boerderij ...[more]
Aardewerk Keulse jenever kruik.
Aardewerk Keulse jenever kruik. ...[more]
Houten gestoken sigarettenpresenteerder, Indonesie, h. 9 cm. ...[more]
Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
Lot van een kristallen zuurstel in houder en 2 jampotten in standaard. (randschilfers) ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]
Lot van 3 polychroom kwadraattegels met afbeelding van tulpen en 5 blauw/wit aardewerk tegels met
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite