(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2102 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2102 Los(e)

Bronzen buste, "Sylvia" op albasten voet, ges. Antoine Nelson, h. 17 cm. ...[more]

Albasten juwelenkistje ...[more]

Lot van 3 aardewerk olielampjes, Romeins (1x gerestaureerd) A collection of 3 potter lamps, Roman (1x restored) ...[more]

Bronzen sculptuur van naakte dame, gemono. GLH= Gunnar Lindhardt Hansen (1893-1945), Denemarken, h. 33 cm. ...[more]

Mahonie likeurkeldertje met interieur van 4 karaffen en 6 glaasjes met goudverf gedecoreerd, 18e eeuw, h. 23, br. 30, d. 19 cm. ...[more]

Lot van 4 koperen 1-lichts kandelaars ...[more]

Stel terracotta schenkkannen ...[more]

Passerset in kist, ca. 1900 Compass set in box, about 1900 ...[more]

Koperen 1-lichts kandelaar ...[more]

Bronzen eenlichts kandelaar op ronde voetplaat, 17e eeuw, h. 15 cm. ...[more]

Bronzen Renaissance vijzel met stamper, Spanje 16e eeuw, h. 7, diam. 11 cm. ...[more]

Stel bronzen 1-lichts kandelaars gedragen door leeuwen, h. 22 cm. A pair of bronze candlesticks with lions, h. 22 cm. ...[more]

Lot van 3 reisikonen, w.o. 1 x dubbelzijdig, Rusland ...[more]

Lot van een Biedermeier schildpad lepeldoosje en brillenkoker, 19e eeuw. ...[more]

Amsterdamse in leer uitgevoerde politiehelm met koperen stadswapen, ca. 1900. ...[more]

Tinnen 1-lichts kandelaar ...[more]

Steengoed Baardmankruik met zoutglazuur en het wapen van Amsterdam, vermoedelijk Frechen ca, 1620-1650, h. 26 cm. ...[more]

Terracotta schenkkannetje als hoofd met greep, h. 12 cm. ...[more]

Glazen wijnbeker met gravering van bloemranken, 18e eeuw, h. 21,5 cm. Wine glass with engraving of flowers, 18th century, h. 21,5 cm. ...[more]

Tinnen klepkan, zgn. Tappit-hen, Schotland ca. 1800, h. 29 cm. Pewter lidded "Tappit Hen", Scotland ca. 1800, h. 29 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van wijnplukster, 19e eeuw, h. 20 cm. Bronse sculpture of a wine picker, 19th century, h. 20 cm. ...[more]

Bronzen plaquette met relief portretten van J.J. Rousseau en Voltaire, ges. Domard F., 19e eeuw, diam. 16.5 cm. ...[more]

Bronzen buste van kinderkopje, onduid. gestempeld, h. 7 cm. ...[more]

Lot tinnen miniaturen, w.o. kraantjeskan en vijzel. ...[more]

Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and enamel medallion ...[more]

Bronzen Bizantijns kruis, mogelijk Russisch 10e/11e eeuw, 10,5 x 7 cm. ...[more]

Serie van 6 groen kelkglazen, 19e eeuw, h. 12 cm. ...[more]

Miniatuur schildering in ovale montuur ...[more]

Miniatuur portret van man in uniform, 19e eeuw, 11 x 9 cm. ...[more]

Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th century ...[more]

Lot van 5 miniatuur portretten van deftige man en vrouwen, 8,5 x 6,5 cm. ...[more]

Geborduurd dames beursje versierd met decor van figuren aan kade ...[more]

Glazen slingerglas met geëtst decor van zwaan, h. 18 cm. ...[more]

Lot bestaande uit 2 brillenkokers, 19e eeuw, hierbij een goudweegschaaltje ...[more]

Hindeloopen troffel en koektrommel met afbeelding van botter en boerderij ...[more]

Aardewerk Keulse jenever kruik. ...[more]

Houten gestoken sigarettenpresenteerder, Indonesie, h. 9 cm. ...[more]

Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]

  • 2102 Los(e)