- Nur Lose mit Abbildungen
2102 Los(e)/Seite
GINDERTAEL, ROGER VAN (1899-1982), ges. r.o., liggend naakt, roodkrijttekening 24 x 31 cm. ...[more]
BLOKHUIS, PETER TJAMKE OBE (1938), ges. r.o., gebouw, olieverf op papier, 55 x 75 cm. Blokhuis,
Onbekend, onduid. ges., lot van 2 tekeningen: vogel, man met masker, gemengde techniek 28 x 39 cm.
LANDHEER, HUGO (1896-1995), stadsgezicht van Bolsward, doek 55 x 70 cm. ...[more]
VOETS, JAN (1945), ges. r.o., lot van 2: landschap met hoofd, board 50 x 60 cm, en tekening 22 x
BECKER, M, ges. l.o., compositie met vier figuren, board 63 x 48 cm. ...[more]
BIERMAN, RUDI (1921-1972), onges., Baadsters, doek 31 x 61 cm. ...[more]
Onbekend, onges. bloemenmeisje, board 51 x 35 cm. ...[more]
JACOBSSON, OSCAR (1889-1945), ges. r.o. en gedat. 1941 r.o., figuren op markt, board 26 x 31 cm.
TUKE, HENRY SCOTT (1858-1929), ges. en gedat. 1892 l.o., is mogelijk, aan de kust, board 22,5 x 33,5
KUYT, HERMAN (DE RETHEL) (1893-1978), onges., zandweg tussen bomen, marouflé op board 26 x 31 cm.
TEXIER, RICHARD (GEB. 1955), ges. en gedat. 1972 r.o., zittend naakt, gouache 28 x 33 cm. ...[more]
URBAN, BOHUMIL STANISLAV (1903-1998), ges. en gedat. '26 r.o., industrie, doek 44 x 58 cm. ...[more]
Onbekend, onges. jonge vrouw met hoed, doek 49 x 44 cm. ...[more]
MAES JAN, met sign. r.o. beer met pop, doek 59 x 49 cm. ...[more]
BECKMANN, JAAP, processie in Valencia, doek 56 x 45 cm. ...[more]
NAARDEN, ISAAK (1902-1982), ges. l.o., portret van Johannes de Doper, board 64 x 47 cm. ...[more]
SCHUT, CHRIS (1912-2000), ges. r.o., het nieuwe hart van Rotterdam, tekening (1955) 50 x 105 cm. (
KORTHALS, JAN (1916-1972), ges. en gedat. '37 l.o., gezicht op dorpje met kerk, aquarel 22 x 43 cm.
KORTHALS, JAN (1916-1972), ges. en gedat. '37 l.o., gezicht op dorpje met kerk, aquarel 22 x 43 cm. ...[more]
FEKKEN, WILLEM (1908-1999), ges. l.o., figuren bij tram te Amsterdam, aquarel/potloodtekening 31 x
VERWEIJ, KEES (1900-1995), ges. l.o., huizen aan straatje, aquarel 26 x 36 cm. ...[more]
SMET, GUSTAVE DE, naar, met andere signatuur, dorpsvrouw met broden, houtsnede 23 x 22 cm. ...[more]
OEPTS, WIM (1904-1987), ges. en gedat. '81 r.o., gezicht op dorpsstraatje Zuid-Frankrijk, paneel
HAAS, FRANS DE (1934-2007), onges. schaakstuk van paard, linosnede 45 x 60 cm. ...[more]
OLDEMAN, RUDOLF HENDRIK (1901-1982), ges. r.o., stilleven met o.a. baardmankruik en fles, doek 60
OLDEMAN, RUDOLF HENDRIK (1901-1982), ges. r.o., stilleven met o.a. baardmankruik en fles, doek 60 x 50 cm. ...[more]
DOOPER, LEO (1934-2012), ges. en gedat. '68 r.o., 'Inboorlingen van de heilige Leonardus', pastel/
DOOPER, LEO (1934-2012), ges. en gedat. '68 r.o., 'Inboorlingen van de heilige Leonardus', pastel/zwartkrijttekening 65 x 90 cm. ...[more]
Burger, Wim, ges. en gedat. 1971 r.o., "Mijn droomdorp", paneel 49 x 60 cm. ...[more]
KAT, DE OTTO BOUDEWIJN (1907-1995), ges. en gedat. '83 r.o., stilleven met kruik en beeldje, board
POLIMENO, PAOLO (1919-2007), ges. r.o., stilleven met fruit, doek 39 x 55 cm. POLIMENO, PAOLO (
BOLDING, CEES (1897-1979), ges. r.o., zelfportret, aquarel 51 x 36 cm. ...[more]
FILARSKI, DIRK (1885-1964), ges. r.o., bloemstilleven, gouache 45 x 30 cm. ...[more]
FILARSKI, DIRK (1885-1964), met sign. l.o. is mogelijk, berglandschap met rivier, doek 70 x 81 cm.
HEM, PIET VAN DER (1885-1961), ges. r.o. in druk, spotprent van soldaat met engel, litho 27 x 28 cm.
HEM, PIET VAN DER (1885-1961), ges. r.o. in druk, spotprent van soldaat met engel, litho 27 x 28 cm. ...[more]
SLUIJTERS, JAN (1881-1957), ges. in druk l.o., spotprent over Nederlandse leger, litho 35 x 31 cm.
SLUIJTERS, JAN (1881-1957), ges. in druk l.o., spotprent over Nederlandse leger, litho 35 x 31 cm. ...[more]
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. l.o., figuren bij orgel op plein, paneel 30 x 40 cm. ...[more]
CLAES, TRUUS GERTRUDE (1890-1954), ges. l.o., lonkende vrouw met roos in raamopening, doek 65 x 54
LALIC, TANJA, ges. en gedat. '77 r.o., 'Near Drava river', achterglasschildering 50 x 50 cm.
LALIC, TANJA, ges. en gedat. '77 r.o., 'Near Drava river', achterglasschildering 50 x 50 cm. ...[more]
LERVEN, HENRI VAN (1875-1954), ges. en gedat. 1927 r.o., kippen bij bloesemboom in het voorjaar,
DE BALBIAN VERSTER-BOLDERHEY, Rie (1890-1990), ges. r.o. stilleven met bloemen, doek 100 x 100 cm.
DE BALBIAN VERSTER-BOLDERHEY, Rie (1890-1990), ges. r.o. stilleven met bloemen, doek 100 x 100 cm. ...[more]
HEIJNSIUS, KEES (1890-1978), ges. l.o., gezicht op de Minnebroeksstraat te Zaltbommel, doek 42 x
HEIJNSIUS, KEES (1890-1978), ges. l.o., gezicht op de Minnebroeksstraat te Zaltbommel, doek 42 x 57 cm. ...[more]
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. en gedat. '3 r.o. en ges. en gedat. Haarlem 2003 verso, '
KOEMAN, JACOBUS JAN (1889-1978), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, paneel 40 x 25 cm.
KOEMAN, JACOBUS JAN (1889-1978), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, paneel 40 x 25 cm. ...[more]
NIJLAND, RENSKE (GEB. 1940), ges. en gedat. '65 l.o., compositie met figuur, board 97 x 52 cm.
NIJLAND, RENSKE (GEB. 1940), ges. en gedat. '65 l.o., compositie met figuur, board 97 x 52 cm. ...[more]
BOOM, JAN (1922-2001), ges. l.o., havengezicht (1958), board 122 x 150 cm. Boom, Jan, signed, harbor
BOOM, JAN (1922-2001), ges. l.o., havengezicht (1958), board 122 x 150 cm. Boom, Jan, signed, harbor view, board 122 x 150 cm. ...[more]
KUYT, HERMAN (DE RETHEL) (1893-1978), ges. en gedat. '21 verso, gezicht op achterkant van huizen,
BOYADJIAN, MICHELINE (GEB. 1923), ges. l.o., twee zwarte katten bij voordeur, gouache 34 x 24 cm.
BOYADJIAN, MICHELINE (GEB. 1923), ges. l.o., twee zwarte katten bij voordeur, gouache 34 x 24 cm. ...[more]
PLOEGER, RABBO (GEB. 1948), ges. r.o., 'Sunset', doek 100 x 100 cm. ...[more]
BRUGMAN, BERRY (1915-1996), ges. r.o., bosgezicht, doek 70 x 90 cm. Brugman, Berry, signed,
BRUGMAN, BERRY (1915-1996), ges. r.o., bosgezicht, doek 70 x 90 cm. Brugman, Berry, signed, forest, canvas 70 x 90 cm. ...[more]
STRAATMAN, WILLEM (1913-2002), ges. en gedat. 1989 r.o., Naakt, doek 72 x 54 cm. STRAATMAN WILLEM (
Onbekend, onduid. ges. twee portretten, rood en zwart krijttekening in lijst 18 x 13 cm. ...[more]
BIELING HERMANN FRIEDRICH (1887-1964), onges. t.a., gezicht op de Kralingse plas te Rotterdam,
HULST, ges. en gedat. '84 r.o., figuren op het strand, doek 50 x 60 cm. HULST, signed and dated '
KUYT, HERMAN (DE RETHEL) (1893-1978), onges., dorpje tussen de bergen aan rivier, vermoedelijk
BOLLAR, GORKI (1944-2015), ges. r.o. en gedat. 1996 l.o., 'Palfrenier', gem. tech. 23 x 28 cm.
BOLLAR, GORKI (1944-2015), ges. r.o. en gedat. 1996 l.o., 'Palfrenier', gem. tech. 23 x 28 cm. ...[more]
TEELING, PETER (1946), ges., lot van 2 etsen: landschap, stilleven met krabbepoten Teeling, Peter,
GESTEL LEO (1881-1944), ges. en gedat. 1919 l.o., gezicht op boerderij te 'Koedijk', potloodtekening
GESTEL, LEO (1881-1944), voorzien van atelierstempel r.o., bosgezicht, pastel/zwartkrijt 60 x 46 cm.
GESTEL, LEO (1881-1944), ges. en gedat. 1931 r.o., 'Gaea' de oermoeder uit de Griekse Mytholgie,
WIEGMAN, MATTHIEU (1886-1971), ges. l.o., gezicht op Italiaanse stad, board 41,5 x 33,5 cm.
WIEGMAN, MATTHIEU (1886-1971), ges. l.o., gezicht op Italiaanse stad, board 41,5 x 33,5 cm. ...[more]
DIJKSTRA, JOHAN (1896-1978), ges. r.o., hooiberg, doek 50 x 70 cm. Dijkstra, Johan (1896-1978),
DIJKSTRA, JOHAN (1896-1978), ges. r.o., hooiberg, doek 50 x 70 cm. Dijkstra, Johan (1896-1978), signed, haystack, canvas 50 x 70 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite